Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gładykowski (wyników 117):

  1. Głaba Jan x Szymański Marianna (Kraków - Boże Ciało 1821/13)
  2. Głaczkowski Zofia x Lisiowski Julian (Białobrzegi 1859/2)
  3. Gładek Julianna x Musiał Kasper (Małoszów 1825/5)
  4. Gładik Jan x Laskowski Katarzyna (Gniew 1826/9)
  5. Gładikowski Jan x Szprada Anna (Gniew 1841/15)
  6. ---------- Marianna x Deptulski Andrzej (Gniew 1841/11)
  7. Gładiszak Paweł x Ulczyńska Małgorzata (Brzeziny 1786/1997)
  8. Gładkoski Józefa x Wróblewski Walenty (Klimontów 1849/2)
  9. Gładkowski Teodozja x Steinhard Jakub (Gniew 1820/42)
  10. ---------- Walenty x Gryglewicz Jadwiga (Klimontów 1816/122)
  11. Gładowski Katarzyna x Orlowski Michał (Klimontów 1884/11)
  12. ---------- Paweł x Leśniowski Antonina (Klimontów 1861/9)
  13. Gładyk Franciszek x Adamiec Agnieszka (Lgota Wielka 1818/10)
  14. ---------- Józef x Kurek Barbara (Gniew 1837/16)
  15. Gładykowski Agnieszka x Meller Piotr (Gniew 1803/17)
  16. ---------- Aleksy x Malinowski Gertruda (Gniew 1947/31)
  17. ---------- Anna x Badziągowski Michał (Gniew 1799/3)
  18. ---------- Daniela x Koszmider Władysław (Gniew 1954/40)
  19. ---------- Edward x Smoliński Eugenia (Gniew 1950/38)
  20. ---------- Franciszek x Raiski Helena (Gniew 1943/20)
  21. ---------- Jan x Grochocki Kunegunda (Gniew 1929/31)
  22. ---------- Jan x Stacker Elżbieta (Gniew 1959/36)
  23. ---------- Jan x Staskowski Katarzyna (Gniew 1807/10)
  24. ---------- Józef x Ciesielski Weronika (Gniew 1912/3)
  25. ---------- Józef x Kramsz Elżbieta (Barłożno 1777/2)
  26. ---------- Katarzyna x Deptulski Jan (Gniew 1807/6)
  27. ---------- Leokadia x Lidzbarski Stefan (Gniew 1947/33)
  28. ---------- Lidia x Małkowski Zenon (Gniew 1960/24)
  29. ---------- Magdalena x Wentowski Bernard (Gniew 1834/66)
  30. ---------- Maria x Butkowski Edward (Gniew 1937/15)
  31. ---------- Maria x Czuba Stefan (Gniew 1946/59)
  32. ---------- Rozalia x Januszewski Antoni (Gniew 1917/3)
  33. ---------- Rozalia x Januszewski Antoni (Gniew 1917/4)
  34. ---------- Teodor x Borys Henryka (Gniew 1953/2)
  35. ---------- Teresa Jadwiga x Smoczyński Gerard Jan (Gniew 1968/24)
  36. Gładys Jacek x Łaźniowski Franciszka (Kraków - Mariacka 1841/22)
  37. ---------- Marianna x Patrok Tomasz (Lgota Wielka 1828/21)
  38. ---------- Wojciech x Kasperkiewicz Małgorzata (Kraków - Mariacka 1846/1)
  39. Gładysek Kazimierz x Franckiewicz Marianna (Kraków - św. Szczepan 1835/1)
  40. Gładysiak Wojciech x Wojcik Józefa (Lgota Wielka 1819/16)
  41. Gładysiewicz Antonina x Żelichowski Józef (Kraków - Mariacka 1836/87)
  42. Gładysiński Józefa x głud Michał (Kraków - św. Mikołaj 1849/72)
  43. ---------- Walenty x Włochowski Zofia (Kraków - Mariacka 1838/68)
  44. Gładysz Anna x Woycik Józef (Lgota Wielka 1822/16)
  45. ---------- Antoni x Mucha Elżbieta (Kraków - św. Szczepan 1818/17)
  46. ---------- Apolonia x Wyszomirski Feliks (Hrubieszów 1838/19)
  47. ---------- Franciszek x Papiernik Aleksandra (Górzno k. Garwolina 1936/11)
  48. ---------- Gertruda x Klimala Mikołaj (Lgota Wielka 1839/19)
  49. ---------- Grzegorz x Kowal Krystyna (Górzno k. Garwolina 1737/1)
  50. ---------- Grzegorz x N. Marianna (Górzno k. Garwolina 1721/6)
  51. ---------- Grzegorz x Zając Marianna (Górzno k. Garwolina 1723/1)
  52. ---------- Jadwiga x Zając Tadeusz (Górzno k. Garwolina 1966/8)
  53. ---------- Jadwiga x Zieliński Jan (Łoniów 1835/5)
  54. ---------- Jan x Gach Tekla (Łoniów 1818/219)
  55. ---------- Jan x Kosmala Marianna (Górzno k. Garwolina 1971/15)
  56. ---------- Jan x Morawski Anna (Górzno k. Garwolina 1890/11)
  57. ---------- Józef x Chrzanowski Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1973/22)
  58. ---------- Józefa x Glanc Paweł (Lgota Wielka 1828/22)
  59. ---------- Katarzyna x Opoczka Jakub (Kraków - św. Szczepan 1834/67)
  60. ---------- Marianna x Sikora Jan (Górzno k. Garwolina 1718/4)
  61. ---------- Paweł x N. Zofia (Brzeziny 1788/2046)
  62. ---------- Stanisław x Bartak Henryka (Górzno k. Garwolina 1973/18)
  63. ---------- Stanisław x Biesik Agnieszka (Klimontów 1883/8)
  64. ---------- Stanisław x Klczyk Anna (Lgota Wielka 1830/1)
  65. ---------- Stanisław x Przednik Marian (Górzno k. Garwolina 1970/20)
  66. ---------- Stanisław x Ruta Franciszka (Górzno k. Garwolina 1946/53)
  67. ---------- Stefan x Latuszek Ewa (Górzno k. Garwolina 1970/8)
  68. ---------- Stefan x Trzpil Maria (Górzno k. Garwolina 1948/34)
  69. ---------- Tadeusz x Konopacki Krystyna (Górzno k. Garwolina 1975/5)
  70. ---------- Tomasz x Zwierz Kunegunda (Łoniów 1845/13)
  71. ---------- Wanda x Gendek Jan (Górzno k. Garwolina 1961/13)
  72. ---------- Wawrzyniec x Lipkowski Antonina (Mileszki 1856/17)
  73. ---------- Wincenty x Bany Stanisława (Górzno k. Garwolina 1944/43)
  74. ---------- Władysław x Nadstawny Zofia (Górzno k. Garwolina 1941/31)
  75. ---------- Wojciech x Grzybowski Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1820/117)
  76. ---------- Zofia x Kępka Jan (Górzno k. Garwolina 1953/6)
  77. Gładyszak Adam x Kubacki Łucja (Kazimierz Biskupi 1930/39)
  78. Gładyszewski Józefa x Matliński Wincenty (Płock 1866/65)
  79. ---------- Ludwik x Szwierczyński Katarzyna (Kraków - św. Anna 1828/3)
  80. ---------- Marianna x Wiśniewski Jan (Płock 1886/7)
  81. Gładyszówna Marianna x Sroka Tomasz (Brzeziny 1792/11)
  82. Gładzikowski Weronika x Burse Franciszek (Gniew 1944/1)
  83. Gładziszewski Marianna x Kikoski Kazimierz (Kazimierz Biskupi 1903/7)
  84. ---------- Tomasz x Byczki Ludwika (Kazimierz Biskupi 1889/1)
  85. ---------- Tomasz x Staszak Adamina (Kazimierz Biskupi 1902/22)
  86. ---------- Weronika x Łuczak Wincenty (Kazimierz Biskupi 1929/37)
  87. ---------- Weronika x Łuczak Wincenty (Kazimierz Biskupi 1929/37)
  88. ---------- Władysław x Radecki Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1898/23)
  89. Gładziwo Antoni x Pędzikowski Barbara (Kraków - Mariacka 1826/52)
  90. Gładzkowski Agnieszka x Flakiewicz Antoni (Białobrzegi 1846/1)
  91. ---------- Antonina x Śledziewski Józef (Białobrzegi 1844/6)
  92. ---------- Apolonia x Bożanowicz Wawrzyniec (Białobrzegi 1840/2)
  93. ---------- Franciszek x Rzeczkowski Agnieszka (Białobrzegi 1845/4)
  94. Głapiński Marianna x Jankowski Mateusz (Jelonki 1865/16)
  95. Głasek Alfons x Bąk Helena (Górzno k. Garwolina 1948/6)
  96. ---------- Barbara x Parzyszek Edward (Górzno k. Garwolina 1957/4)
  97. ---------- Eugeniusz x Łada Regina (Górzno k. Garwolina 1953/13)
  98. ---------- Janina x Sadowski Władysław (Górzno k. Garwolina 1940/15)
  99. ---------- Józef x Mucha Stanisława (Górzno k. Garwolina 1945/29)
  100. ---------- Leokadia x Wierzyński Franciszek (Górzno k. Garwolina 1934/37)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne