Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Freda (wyników 92):

  1. Fred Katarzyna x Borucki Andrzej (Gniew 1821/6)
  2. Freda Agnieszka x Kwiatkowski Józef (Gniew 1944/32)
  3. ---------- Alojzy x Kankowski Augusta (Grabowo kościerskie 1907/8)
  4. ---------- Andrzej x Itrich Maria (Grabowo kościerskie 1853/7)
  5. ---------- Anna x Blawat Marcin (Grabowo kościerskie 1853/4)
  6. ---------- Anna x Byczkowski Jan (Grabowo kościerskie 1864/8)
  7. ---------- Anna x Czałpiński Wojciech (Grabowo kościerskie 1844/1)
  8. ---------- Anna x Meryng Józef (Grabowo kościerskie 1921/1)
  9. ---------- Anna x Muszka Franciszek Jan (Grabowo kościerskie 1923/12)
  10. ---------- Anna x Pionkowski Jan (Grabowo kościerskie 1848/7)
  11. ---------- Anna x Stolz Adam (Grabowo kościerskie 1855/10)
  12. ---------- Anna x Wojciechovski Marcin Wincenty (Grabowo kościerskie 1906/14)
  13. ---------- Antoni x Borzatowski Elżbieta (Grabowo kościerskie 1849/10)
  14. ---------- Antoni x Lenz Marianna (Grabowo kościerskie 1874/4)
  15. ---------- Antonina x Siwk Michał (Grabowo kościerskie 1884/2)
  16. ---------- Elżbieta x Malachowski Jan (Grabowo kościerskie 1857/3)
  17. ---------- Elżbieta x Schulz Michał (Grabowo kościerskie 1867/3)
  18. ---------- Franciszek x Anhalt Anna (Grabowo kościerskie 1873/4)
  19. ---------- Franciszek x Anzlewicz Justyna (Grabowo kościerskie 1869/2)
  20. ---------- Gertruda x Kuchlin Albert Paweł (Grabowo kościerskie 1911/5)
  21. ---------- Jakub x Engler Anna (Grabowo kościerskie 1869/6)
  22. ---------- Jakub x Mionskowski Anna (Grabowo kościerskie 1851/5)
  23. ---------- Jan x Czesk Anna (Grabowo kościerskie 1844/7)
  24. ---------- Jan x Mamolski Anna (Grabowo kościerskie 1843/4)
  25. ---------- Jan x Stolz Paulina (Grabowo kościerskie 1880/3)
  26. ---------- Jan x Tilbrandt Józefina (Grabowo kościerskie 1865/2)
  27. ---------- Jan x Wiesolowski Franciszka (Grabowo kościerskie 1840/4)
  28. ---------- Jan x Wollschleger Józefina (Grabowo kościerskie 1865/3)
  29. ---------- Józef x Derra Klara (Grabowo kościerskie 1911/12)
  30. ---------- Józef x Okuniewski Marianna (Grabowo kościerskie 1880/7)
  31. ---------- Józef x Zwara Marianna (Grabowo kościerskie 1898/3)
  32. ---------- Józefa Pelagia x Piotrzkowski Wiktor (Grabowo kościerskie 1927/6)
  33. ---------- Konstancja x Stobiński Jan (Grabowo kościerskie 1836/10)
  34. ---------- Leokadia Maria x Górski Józef (Grabowo kościerskie 1938/9)
  35. ---------- Leon x Stolc Małgorzata (Grabowo kościerskie 1926/9)
  36. ---------- Magdalena x Gliwa Adam (Grabowo kościerskie 1838/2)
  37. ---------- Marcin x Stellma Julianna (Grabowo kościerskie 1873/5)
  38. ---------- Marianna x Grubczynski Andrzej (Gniew 1911/32)
  39. ---------- Marianna x Kantowski Józef (Grabowo kościerskie 1867/9)
  40. ---------- Marianna x Konkel Jan (Grabowo kościerskie 1838/6)
  41. ---------- Marianna x Zieliński Paweł (Grabowo kościerskie 1862/12)
  42. ---------- Marta x Formella Franciszek (Grabowo kościerskie 1907/2)
  43. ---------- Monika x Gliwa Leon (Grabowo kościerskie 1928/15)
  44. ---------- Paulina x Anglewicz Piotr Leon (Grabowo kościerskie 1900/1)
  45. ---------- Paulina x Bonczyński Franciszek (Grabowo kościerskie 1862/1)
  46. ---------- Paulina x Muszka Juliusz (Grabowo kościerskie 1868/5)
  47. ---------- Weronika x Niklas Michał (Grabowo kościerskie 1865/6)
  48. ---------- Zofia x Stenzel Teofil (Grabowo kościerskie 1920/8)
  49. ---------- Zuzanna x Stolz Michał (Grabowo kościerskie 1846/3)
  50. Fredericki Marianna x Klein Paweł (Gniew 1896/27)
  51. Fredrych Elżbieta x Jankowski Maciej (Raciąż 1850/21)
  52. Freiland Maria x Waugeman Jakub (Płock 1862/46)
  53. Freitag Amelia x Zielinski Jan (Gniew 1879/8)
  54. ---------- Anna x Machlus Izydor (Gniew 1902/22)
  55. ---------- Jan x Richert Walentyna (Grabowo kościerskie 1883/4)
  56. ---------- Maria x Bauer Herman (Gniew 1883/23)
  57. ---------- Paweł x Domagalski Anna (Barłożno 1870/14)
  58. Freitaz Paulina x Sliwa Michał (Gniew 1875/13)
  59. Frejda Zofia x Gniatkowski Jakub (Lgota Wielka 1824/19)
  60. Frejdler Zuzanna x Zawadzki Stefan (Kraków - św. Anna 1819/16)
  61. Frejdyberk Marianna x Gromek Ignacy (Pniewnik 1825/24)
  62. Frela Katarzyna x Baraniak Tomasz (Pniewnik 1811/3)
  63. ---------- Marianna x Godzwon Andrzej (Połaniec 1868/15)
  64. ---------- Marianna x Płatek Tomasz (Górzno k. Garwolina 1765/1)
  65. Frelak Katarzyna x Pielak Grzegorz (Końskowola 1684/8)
  66. ---------- Wojciech x Koszka Regina (Końskowola 1677/4)
  67. Frelek Barbara x Michalak-Jaskólski Stanisław (Górzno k. Garwolina 1976/10)
  68. Frelewicz Franciszek x Kaznowski Antonina (Okrzeja 1859/41)
  69. Frelich Filip x Adamek Małgorzata (Kraków - Mariacka 1813/7)
  70. ---------- Jan x Laskowski Marianna (Gniew 1820/11)
  71. Frelik Barbara x Osiak Stanisław (Górzno k. Garwolina 1974/10)
  72. ---------- Eligiusz x Łączyński Alicja (Górzno k. Garwolina 1953/27)
  73. ---------- Eugeniusz x Watkiewicz Urszula (Górzno k. Garwolina 1970/16)
  74. ---------- Jan x N. Kozłowski (Górzno k. Garwolina 1955/5)
  75. ---------- Kazimierz x Siwek Helena (Górzno k. Garwolina 1954/20)
  76. ---------- Krystyna x Flak Eugeniusz (Górzno k. Garwolina 1974/28)
  77. ---------- Marianna x Brzeźnicki Antoni (Górzno k. Garwolina 1972/19)
  78. ---------- Stanisław x Salamończyk Rozalia Zofia (Górzno k. Garwolina 1929/25)
  79. ---------- Tadeusz x Czyszek Stanisława (Górzno k. Garwolina 1966/19)
  80. ---------- Tadeusz x Jaworski Antonina (Górzno k. Garwolina 1954/45)
  81. Frelk Elżbieta x Fabrowicz Jakub (Gniew 1737/8)
  82. ---------- Katarzyna x Kowalski Mateusz (Raciąż 1834/15)
  83. ---------- Małgorzata x Bądkowski Jakub (Gniew 1732/1)
  84. Fret Anna x W... Michał (Turek 1893/54)
  85. ---------- Józef x Muz... Katarzyna (Turek 1892/13)
  86. ---------- Józefa x Zieliński Andrzej (Turek 1889/102)
  87. ---------- Stanisław x Grześnik Marianna (Turek 1889/1)
  88. Freyda Anna x Stenzel Jan (Grabowo kościerskie 1834/1)
  89. ---------- Elżbieta x Gliwa Piotr (Grabowo kościerskie 1834/3)
  90. ---------- Marcin x Plicht Józefina (Grabowo kościerskie 1836/3)
  91. ---------- Michał x Lipke N. (Grabowo kościerskie 1833/3)
  92. Freytag Florentyna x Meller Piotr (Gniew 1858/46)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne