Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Franke (wyników 219):

  1. Franc Elżbieta x Buść Bogumił (Kościelec pow. kaliski 1808/5)
  2. ---------- Florian x Sztorm Teresa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/12)
  3. ---------- Franciszek x Lejnert Weronika (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1850/24)
  4. ---------- Franciszek x Majdas Józefa (Turek 1894/78)
  5. ---------- Franciszek x Religen Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1834/5)
  6. ---------- Ignacy x Frydrych Teresa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/25)
  7. ---------- Józef x Kalman Anna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/24)
  8. ---------- Kazimierz x Bienkowska Katarzyna (Skórkowice 1881/19)
  9. ---------- Paulina x Ga... Karol (Turek 1890/101)
  10. ---------- Piotr x Wedel Helena (Czermno 1845/4)
  11. ---------- Stefan x Biskupski Zofia (Koprzywnica 1835/8)
  12. ---------- Wawrzyniec x Michoński Petronela (Koprzywnica 1868/29)
  13. Francak Franciszka x Gmiński Marcin (Kraków - św. Mikołaj 1822/4)
  14. ---------- Józef x Tomczyk Teresa (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1811/1)
  15. ---------- Józef x Załk Marianna (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1830/2)
  16. Francik Agnieszka x Palka Sebastian (Podlesie 1751/3)
  17. ---------- Agnieszka x Urbańczyk Grzegorz (Podlesie 1763/4)
  18. ---------- Franciszek x Motyl Anna (Podlesie 1770/1)
  19. ---------- Franciszek x Rolnik Marianna (Podlesie 1687/5)
  20. ---------- Jadwiga x Stanisławski Albert (Podlesie 1751/1)
  21. ---------- Jan x Grzybowski Brygida (Truskolasy 1819/27)
  22. ---------- Łukasz x Gębacz Anna (Podlesie 1748/1)
  23. ---------- Łukasz x Urbańczyk Ewa (Podlesie 1763/3)
  24. ---------- Małgorzata x Zgitka Franciszek (Podlesie 1714/1)
  25. ---------- Marianna x Kaczmarczyk Augustyn (Podlesie 1697/1)
  26. ---------- Marianna x Musiał Andrzej (Podlesie 1707/2)
  27. ---------- Tomasz x N. Gertruda (Podlesie 1669/5)
  28. ---------- Wawrzyniec x Jaros Agnieszka (Podlesie 1750/6)
  29. ---------- Zofia x Dymułka Jan (Podlesie 1716/3)
  30. Francikowski Jan x Wiśniewski Franciszka (Papowo Toruńskie 1869/6)
  31. ---------- Jan x Wiśniewski Franciszka (Papowo Toruńskie 1869/17)
  32. ---------- Wincenty x Ostrowski Ewa (Papowo Toruńskie 1840/33)
  33. Franciński Katarzyna x Kwaśniewski Franciszek (Papowo Toruńskie 1889/3)
  34. Francisca Elżbieta x Mazur Franciszek (Barłożno 1893/23)
  35. Franciszak Tekla x Stoiecki Józef (Kościelec pow. kaliski 1854/11)
  36. Franciszka Rozalia Franciszka x Zając Piotr (Brok 1832/40)
  37. Franciuk Ludwik x Bączkowski Anna (Szumsk 1842/6)
  38. Franckiewicz Franciszka x Wiśniwowski Jan (Kraków - Mariacka 1834/105)
  39. ---------- Józefa x Pankowski Wojciech (Kraków - św. Krzyż 1814/8)
  40. ---------- Marianna x Gładysek Kazimierz (Kraków - św. Szczepan 1835/1)
  41. Francpan Magdalena x Warzocha Andrzej (Koprzywnica 1863/42)
  42. Francuz Agnieszka x Wychowałek Franciszek (Skórkowice 1862/4)
  43. ---------- Jadwiga x Musiał Jan (Gnojno 1860/27)
  44. ---------- Jan x Czepiec Urszula (Kraków - św. Szczepan 1818/49)
  45. ---------- Józefa x Kaczmarek Jan (Skórkowice 1863/25)
  46. Francyk Franciszka x Jaworski Kazimierz (Pniewnik 1841/5)
  47. Franczak Agnieszka x Daczuk Ignacy (Surhów 1863/20)
  48. ---------- Anna x Adamczuk Andrzej (Surhów 1863/18)
  49. ---------- Antoni x Sroczyński Marianna (Babsk 1836/14)
  50. ---------- Bartłomiej x Walaszczyk Kunegunda (Kościelec pow. kaliski 1839/17)
  51. ---------- Elżbieta x Wolnicki Jan (Mileszki 1871/14)
  52. ---------- Franciszek x Małysz Anna (Surhów 1865/14)
  53. ---------- Józef x Jarosz Zofia (Surhów 1854/7)
  54. ---------- Julianna x Jeznach Walenty (Łomna 1895/11)
  55. ---------- Marianna x Śliwczyński Wincenty (Kazimierz Biskupi 1889/30)
  56. ---------- Rozalia x Kowalski Wawrzyniec (Surhów 1858/2)
  57. ---------- Rozalia x Małysz Wojciech (Surhów 1859/20)
  58. ---------- Tomasz x Oszust Agnieszka (Surhów 1853/8)
  59. ---------- Zofia x Pudełko Stanisław (Surhów 1853/9)
  60. Franczas Wincenty x Kozioł Marianna (Koprzywnica 1862/5)
  61. Franczewski Marianna x Wójcik Wojciech (Gnojno 1823/4)
  62. Franczuk Łukasz x Krent Agnieszka (Surhów 1861/16)
  63. Franczukowski Wincentyna x Myśliński Benedykt (Katerburg 1840/8)
  64. Franczyk Bartłomiej x Duda Elżbieta (Kraków - św. Szczepan 1823/34)
  65. ---------- Franciszek x Klimas Marianna (Podlesie 1789/2)
  66. ---------- Franciszka x Cichy Józef (Domosławice, wieś Faliszewice 1885/1)
  67. ---------- Jacenty x Majewski Marianna (Dmenin 1890/2)
  68. ---------- Jan x Kamieński Marianna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1888/1)
  69. ---------- Marcin x Cichy Zofia (Domosławice, wieś Faliszewice 1912/2)
  70. ---------- Marcin x Jurek Katarzyna (Chlewiska 1838/24)
  71. ---------- Maria x Batko Jan (Domosławice, wieś Biskupice Melsztyńskie 1925/1)
  72. ---------- Marianna x Gurecki Jan (Bebelno 1860/5)
  73. ---------- Michał x Łopatka Władysława (Domosławice, wieś Melsztyn 1932/1)
  74. ---------- Michalina x Zawada Wincenty (Żytno 1893/37)
  75. ---------- Paweł x Mucha Teresa (Biesiadki, wieś Żerków 1785/1)
  76. ---------- Piotr x Krzan Zofia Maria (Domosławice, wieś Faliszewice 1923/6)
  77. ---------- Wojciech x N. N. (Kraków - Mariacka 1844/64)
  78. ---------- Wojciech x Supernat Tekla (Kraków - św. Mikołaj 1835/13)
  79. Frandzel Ewa x Dobrowolski Józef (Zakliczyn 1744/13)
  80. Franek Anna x Segreta Mikołaj (Podlesie 1670/2)
  81. ---------- Magdalena x Płatek Walenty (Kraków - Mariacka 1821/8)
  82. ---------- Marianna x Lipiński Tomasz (Płock 1861/16)
  83. ---------- Rozyna x Domrys Bogumił (Jeżów 1813/5)
  84. Franesk Jan x Sienko Małgorzata (Zielonki 1842/15)
  85. Frangel Jan x Żurawski Anna (Barłożno 1874/3)
  86. Frank Aniela x Patkowski Teofil (Gniew 1884/4)
  87. ---------- Anna Dorota x Gellert Krzysztof (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1882/5)
  88. ---------- Anna x Franke Stefan (Gniew 1911/17)
  89. ---------- Anna Julianna x Hein Jan Gottlieb (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1878/8)
  90. ---------- Anna Karolina x Schilke Jan August (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1873/2)
  91. ---------- Anna Krystyna x Wiśniewski Daniel (Jeżów 1812/22)
  92. ---------- August x Beyer Anna Justyna (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1883/35)
  93. ---------- Augustyn x Świtaj Marianna (Grocholice 1877/5)
  94. ---------- Bogumiła x Milewski Józef (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1796/10)
  95. ---------- Ewa x Linka Jan Wilhelm (Kościelec pow. kaliski 1823/16)
  96. ---------- Ewa Rozalia x Goss? Andrzej (Jeżów 1821/18)
  97. ---------- Fryderyk Wilhelm x Gellert Henryka (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1881/24)
  98. ---------- Gottlieb x Gellert Anna Karolina (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1882/12)
  99. ---------- Helena x Racki Franciszek (Gniew 1907/12)
  100. ---------- Henryka x Neumann Fryderyk Daniel (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1881/7)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne