Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Fröhlich (wyników 76):

  1. Froelich Helena x Wroński Michał (Działoszyce 1874/4)
  2. Froemrich Ernest x Lepold Anna (Kraków - Mariacka 1841/55)
  3. Froheich Herman x Schiffleger Klara (Gniew 1748/4)
  4. ---------- Herman x Schiffleger Klara (Gniew 1913/18)
  5. Fröhlich Julia x Koźmiński Bolesław (Działoszyce 1867/18)
  6. Frohne Karolina x Mroczkowski Maciej (Kraków - św. Anna 1850/3)
  7. Froint Michał x Wójcicka Józefa (Hrubieszów 1867/11)
  8. Frolas Marianna x Wesołowski Michał (Opole Lubelskie 1860/72)
  9. Frolich Andrzej x Bajer Anna (Raciąż 1807/12)
  10. Frölich Ferdynand x Knab Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1823/27)
  11. From Maksymilian x Noakowski Katarzyna Julianna (Kraków - Mariacka 1813/52)
  12. Fromczyk Tomasz x Malmor Katarzyna (Podlesie 1750/3)
  13. Fromiczak Wojciech x Kusiak Agnieszka (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1828/6)
  14. Froń Katarzyna x Kubisiak Józef (Dmenin 1847/6)
  15. ---------- Katarzyna x Tomczak Filip (Dmenin 1853/14)
  16. Fron Marianna x Bednarek Wojciech (Kraszewice 1891/22)
  17. Froń Szymon x Włodarczyk Zuzanna (Dmenin 1864/1)
  18. Fronc Jadwiga x Szydlak Jędrzej (Koprzywnica 1820/32)
  19. Fronckowiak Marianna x Utniczak Andrzej (Kazimierz Biskupi 1825/13)
  20. Froncz Jerzy x Kubiński Katarzyna (Kraków - Mariacka 1840/45)
  21. Fronczak Adam x Dudek Zofia (Łomna 1882/42)
  22. ---------- Agnieszka x Grzeboski Szczepan (Łomna 1890/14)
  23. ---------- Agnieszka x Krawczyk Jan (Grocholice 1887/20)
  24. ---------- Józefa x Cieciura Jan (Dmenin 1893/2)
  25. ---------- Justyna x Józefiak Paweł (Kokanin 1877/6)
  26. ---------- Łucja x Laźlak Jan (Kokanin 1877/2)
  27. ---------- Marceli x Konecki Marianna (Łomna 1894/20)
  28. ---------- Marcin x Lis Petronela (Łoniów 1814/43)
  29. ---------- Stanisław x Grot Teofila (Łomna 1884/8)
  30. ---------- Teofila x Piotrowski Stanisław (Łomna 1885/26)
  31. ---------- Wawrzyniec x Orłowski Marianna (Kraszewice 1890/1)
  32. Fronczeski Grzegorz x Ochmański Apolonia (Kazimierz Biskupi 1832/9)
  33. Fronczyk Franciszek x Nowiński Agnieszka (Dmenin 1890/19)
  34. ---------- Franciszka x Świercz Jan (Dmenin 1882/15)
  35. ---------- Józef x Klimek Marcjanna (Dmenin 1882/6)
  36. ---------- Kazimierz x Woźniak Marianna (Białobrzegi 1816/3)
  37. ---------- Marcjanna x Kępiński Bronisław Józef (Dmenin 1883/11)
  38. ---------- Tomasz x Kraski Józefa (Rakoszyn 1857/8)
  39. ---------- Tomasz x Ślusarek Marianna (Rakoszyn 1856/7)
  40. ---------- Tomasz x Włodarczyk Marianna (Rakoszyn 1851/9)
  41. ---------- Walenty x Wodecki Anna (Rakoszyn 1839/4)
  42. Fronkowski Marianna x Zgoda Franciszek (Gniew 1792/32)
  43. Fronsiak Jan x Wachulczyk Marianna (Nieborów 1832/17)
  44. Frontczak Feliks x Janecki Antonina (Kazimierz Biskupi 1906/23)
  45. ---------- Feliks x Mantyk Stanisława (Kazimierz Biskupi 1891/26)
  46. ---------- Marcin x Tylman Józefa (Kazimierz Biskupi 1920/3)
  47. ---------- Weronika x Kujawa Jan (Kazimierz Biskupi 1919/37)
  48. ---------- Weronika x Kujawa Jan (Kazimierz Biskupi 1919/37)
  49. Froś Karolina x Dryński Jan (Skała 1880/2)
  50. ---------- Teodora x Madejski Stanisław (Skała 1884/10)
  51. Frost Anastazy x Schlossowski Marianna (Gniew 1896/32)
  52. ---------- Anna x Mylka Jan (Gniew 1783/11)
  53. ---------- Barbara x Stawicki Jan (Barłożno 1853/18)
  54. ---------- Bolesław x Cejrowski Marianna (Barłożno 1935/35)
  55. ---------- Emerencjanna x Jabłonka Jan (Barłożno 1906/14)
  56. ---------- Feliks x Lewicki Elżbieta (Gniew 1942/54)
  57. ---------- Franciszek x Hesich Józefina (Barłożno 1880/1)
  58. ---------- Jakub x Czarnecki Marianna (Gniew 1792/6)
  59. ---------- Jakub x Dolat Agnieszka (Gniew 1819/12)
  60. ---------- Jan x Tokarski Marianna (Gniew 1822/13)
  61. ---------- Józef x Kukul Klara (Barłożno 1928/26)
  62. ---------- Julianna x Wieniawski Ludwik (Barłożno 1873/3)
  63. ---------- Katarzyna x Sadowski Jan (Barłożno 1861/16)
  64. ---------- Maria x Czarnojahn Franciszek (Gniew 1849/14)
  65. ---------- Marianna x Czernojahn Franciszek (Barłożno 1849/14)
  66. ---------- Marianna x Halienski Szymon (Gniew 1785/14)
  67. ---------- Marta x Wasiek Stanisław (Barłożno 1934/16)
  68. ---------- Olga x Chyła Piotr (Barłożno 1923/5)
  69. ---------- Paulina x Gawelei Fritor (Barłożno 1871/23)
  70. ---------- Paweł x Wierzbowski Anna (Gniew 1760/16)
  71. ---------- Stanisław x Guziński Anna (Barłożno 1849/22)
  72. ---------- Stanisław x Guzinski Antonia (Barłożno 1870/12)
  73. ---------- Waleria x Fijałek Jan (Barłożno 1912/8)
  74. Frozik Marianna x Kopciński Maciej (Skała 1873/9)
  75. ---------- Szymon x Trepko Małgorzata (Skała 1850/6)
  76. Frozyna Szymon x Kosabucki Konstancja (Raciąż 1832/25)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne