Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Frąk (wyników 138):

  1. Frącek Adam x Gers Józefa (Pniewnik 1858/6)
  2. ---------- Aleksander x Piecychlebek Tekla (Pniewnik 1883/10)
  3. ---------- Andrzej x Siekański Jadwiga (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1857/2)
  4. ---------- Franciszek x Widomski Aleksandra (Pniewnik 1860/9)
  5. ---------- Jakub x Kucharczyk Teresa (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1822/2)
  6. ---------- Jakub x Siekański Magdalena (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1822/1)
  7. ---------- Józef x Makowski Józefa (Pniewnik 1877/7)
  8. ---------- Łucja x Białowąs Marcin (Gnojno 1748/2)
  9. ---------- Łukasz x Strójwąs Anna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1829/1)
  10. ---------- Maciej x Buras Zofia (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1821/4)
  11. ---------- Marcjanna x Kozieł Wojciech (Nieborów 1816/2)
  12. ---------- Marianna x Krzemiński Mateusz (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1827/6)
  13. ---------- Paweł x Sindler Józefa (Kraków - św. Szczepan 1818/30)
  14. Frącewski Paweł x Girgol Maria (Gniew 1853/16)
  15. Frącisz Józef x Kramkroft Tekla (Kraków - św. Anna 1826/1)
  16. Frąck Józefata x Chudziak Jan (Wieniec 1794/349)
  17. ---------- Katarzyna x Paślikowski Jan (Barłożno 1725/6)
  18. Frąckowiak Agnieszka x Kubaliński Wawrzyniec (Kazimierz Biskupi 1860/29)
  19. ---------- Brygida x Gramoski Wawrzyniec (Kazimierz Biskupi 1829/11)
  20. ---------- Dorota x Maciszewski Michał (Kazimierz Biskupi 1836/34)
  21. ---------- Marianna x Mareśniak Fabian (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1821/6)
  22. ---------- Wawrzyniec x Robaszek Konstancja (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1817/12)
  23. Frąckowic Paweł x Mr N. (Końskowola 1658/16)
  24. Frączak Błażej x Linbiarski Marianna (Gieczno 1814/3)
  25. ---------- Franciszek x Głowecki Marianna (Kraków - św. Szczepan 1844/38)
  26. ---------- Karol x Amd Julianna (Gieczno 1820/3)
  27. ---------- Kazimierz x Stróżny Antonina (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1827/2)
  28. ---------- Maciej x Domagalski Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1860/18)
  29. ---------- Marcin x Błaszczyk Magdalena (Kazimierz Biskupi 1860/28)
  30. ---------- Marcin x Hejdyk Marianna (Gieczno 1819/22)
  31. ---------- Tomasz x Gabrysiak Marianna (Gieczno 1820/11)
  32. ---------- Wawrzyniec x Trawka Brygida (Kazimierz Biskupi 1810/4)
  33. Frączakowski Michalina x Lewacki Franciszek (Mierzyn 1880/21)
  34. Frączczak Filip x Kubianka Marianna (Wieniec 1789/282)
  35. Frączek Agnieszka x Broda Andrzej (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1899/2)
  36. ---------- Agnieszka x Sokołowski Franciszek (Pierzchnica: wieś Osiny 1861/2)
  37. ---------- Agnieszka x Strójwąs Wincenty (Pierzchnica: wieś Osiny 1846/2)
  38. ---------- Andrzej x Strójwąs Elżbieta (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1789/6)
  39. ---------- Antoni x Kalita Józefa (Pierzchnica: wieś Osiny 1887/3)
  40. ---------- Antoni x Metryka Marianna (Pierzchnica: wieś Osiny 1889/2)
  41. ---------- Antoni x Pawlik Wiktoria (Pierzchnica: wieś Osiny 1882/2)
  42. ---------- Antonina x Mielecki Wojciech (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1890/1)
  43. ---------- Barbara x Kudelski Piotr (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1798/4)
  44. ---------- Cecylia x Marciniak Szymon (Okrzeja 1826/16)
  45. ---------- Dorota x Sułkowicz Paweł (Pierzchnica: wieś Osiny 1817/3)
  46. ---------- Elżbieta x Pacyga Urban (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1798/9)
  47. ---------- Ewa x Kudelski Antoni (Pierzchnica: wieś Osiny 1854/3)
  48. ---------- Ewa x Moskwa Maciej (Pierzchnica: wieś Osiny 1829/4)
  49. ---------- Franciszek x Chrząszcz Marianna (Pierzchnica: wieś Osiny 1879/3)
  50. ---------- Franciszek x Dudkiewicz Franciszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1892/2)
  51. ---------- Franciszek x Wałach Katarzyna (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1837/4)
  52. ---------- Franciszka x Puto Piotr (Połaniec 1864/14)
  53. ---------- Franciszka x Sergiel Franciszek (Okrzeja 1861/3)
  54. ---------- Grzegorz x Długosz Marianna (Pierzchnica: wieś Osiny 1848/8)
  55. ---------- Helena x Bryk Walenty (Pierzchnica: wieś Osiny 1825/1)
  56. ---------- Helena x Konieczny Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1809/2)
  57. ---------- Honorata x Stępień Szymon (Okrzeja 1832/1)
  58. ---------- Jakub x Markiewicz Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1842/1)
  59. ---------- Jan x Antolski Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1789/21)
  60. ---------- Jan x Hejduk Marianna (Okrzeja 1835/11)
  61. ---------- Jan x Szwarc Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1901/3)
  62. ---------- Julia x Gosek Wincenty (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1893/7)
  63. ---------- Karol x Kubat Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1888/5)
  64. ---------- Karol x Skrzypek Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1898/4)
  65. ---------- Karol x Strójwąs Agnieszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1775/7)
  66. ---------- Karolina x Ochnik Stefan (Okrzeja 1858/18)
  67. ---------- Katarzyna x Beczek Jan (Okrzeja 1862/7)
  68. ---------- Kunegunda x Pietrzyk Stefan (Pierzchnica: wieś Osiny 1817/1)
  69. ---------- Łucja x Frączek Tomasz (Pierzchnica: wieś Osiny 1848/5)
  70. ---------- Łucja x Konopka Paweł (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1778/7)
  71. ---------- Ludwika x Fiut Józef (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1880/3)
  72. ---------- Łukasz x Strójwąs Anna (Pierzchnica: wieś Osiny 1829/3)
  73. ---------- Magdalena x Sperka Jan (Kraków - Boże Ciało 1852/1)
  74. ---------- Małgorzata x Stęplowski Wawrzyniec (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1793/17)
  75. ---------- Małgorzata x Wojnowski Filip (Pierzchnica: wieś Osiny 1842/1)
  76. ---------- Marianna x Stochmal Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1870/5)
  77. ---------- Marianna x Wachnik Franciszek (Okrzeja 1863/18)
  78. ---------- Piotr x Jopkiewicz Agnieszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1864/10)
  79. ---------- Szymon x Banaś Zofia (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1799/4)
  80. ---------- Teresa x Srokosz Paweł (Pierzchnica: wieś Osiny 1830/2)
  81. ---------- Tomasz x Frączek Łucja (Pierzchnica: wieś Osiny 1848/5)
  82. ---------- Weronika x Iwański Adam (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1885/9)
  83. ---------- Wiktoria x Barchan Tomasz (Pierzchnica: wieś Szczecno 1838/3)
  84. ---------- Zofia x Głowacki Antoni (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1800/1)
  85. Frączkiewicz Antoni x Sendrowski Marianna (Grudusk 1882/4)
  86. ---------- Marceli x Sobecki Franciszka (Grudusk 1883/28)
  87. Frączkowicz Katarzyna x Chmielowski Błażej (Kraków - Mariacka 1816/14)
  88. Frączyk Antoni x Siewior Marianna (Dmenin 1857/12)
  89. ---------- Jan x Żach Jadwiga (Brok 1811/4)
  90. Frądczak Józefa x Łęgocki Antoni (Mileszki 1873/24)
  91. ---------- Katarzyna x Kubiak Tomasz (Kościelec pow. kaliski 1865/8)
  92. ---------- stanisław x Cieślak Małgorzata (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1777/17)
  93. Frąk Agnieszka x Oblogor Szymon (Cisów 1829/6)
  94. ---------- Anastazja x Kozera Sebastian (Pierzchnica: wieś Gumienice 1843/3)
  95. ---------- Antoni x Popłaski Petronela (Cisów 1859/6)
  96. ---------- Antoni x Sokół Agnieszka (Cisów 1865/5)
  97. ---------- Apolonia x Buduk Antoni (Cisów 1833/5)
  98. ---------- Apolonia x Kozak Mikołaj (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1852/2)
  99. ---------- Augustyn x Sokół Marianna (Cisów 1833/4)
  100. ---------- Błażej x Dziedzic Marianna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1892/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne