Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Fortuński (wyników 148):

  1. Foradowski Marianna x Wrzał Mateusz (Barłożno 1767/11)
  2. Forc Andrzej x Gatz Helena (Raciąż 1972/1)
  3. ---------- Józef x Dalecki Urszula (Raciąż 1981/29)
  4. ---------- Tadeusz x Gac Krystyna (Raciąż 1974/3)
  5. Forciński Julianna x Tietz Franciszek (Działoszyce 1860/26)
  6. Forczak Zuzanna x Kończyk Maciej (Kraków - Boże Ciało 1812/37)
  7. Forczpan Jakub x Świętczak Dorota (Gieczno 1819/7)
  8. Fordonski Anna x Gałecki Antoni (Gniew 1745/35)
  9. Fordoński Deodat x Wiśniewski Ewa (Gniew 1745/33)
  10. Fordunski Ewa x Maiewski Szymon (Gniew 1760/20)
  11. Foremny Jan x Sleżyński Weronika (Okrzeja 1857/23)
  12. Foremska Józefa x Pustelnik Jan (Kazimierza Mała 1879/26)
  13. Foremski Grzegorz x Małek Małgorzata (Kazimierza Mała 1878/11)
  14. ---------- Jadwiga x Chmara Piotr (Raciąż 1945/14)
  15. Forhma Stefania x Słupek Józef (Barłożno 1938/26)
  16. Foriaszewski Wincenty x Malaszczuk Pulcheria (Płock 1862/102)
  17. Forlusz Aniela x Kulaszewicz Anastazy (Barłożno 1878/3)
  18. Forma Walenty x Ciesiewicz Franciszka (Hrubieszów 1829/16)
  19. Forman Marianna x Dąmbrowski Marcin (Gniew 1779/12)
  20. Formańczyk Bartłomiej x Śmigielski Katarzyna (Lgota Wielka 1852/10)
  21. Formaniak Andrzej x Michalski Ludwika (Kościelec pow. kaliski 1836/8)
  22. Formanik Stanisław x Dudek Anna (Kraków - św. Mikołaj 1835/16)
  23. Formański Benedykt x Chołodziak Gertruda (Łoniów 1815/182)
  24. ---------- Eugenia M. x Formański Roman (Kazimierz Biskupi 1920/6)
  25. ---------- Franciszek x Krakowiak Józefa (Łoniów 1844/20)
  26. ---------- Jakub x Dylak Agnieszka (Łoniów 1844/25)
  27. Formanski Jan x Selega Marianna (Rakoszyn 1850/3)
  28. Formański Magdalena x Krzyżczak Franciszek (Łoniów 1815/168)
  29. ---------- Marianna x Gil Franciszek (Łoniów 1816/186)
  30. ---------- Marianna x Lewandowski Ignacy (Papowo Toruńskie 1779/6)
  31. Formanski Marianna x Mularczyk Michał (Rakoszyn 1854/4)
  32. Formański Marianna x Wieczorek Michał (Łoniów 1843/8)
  33. ---------- Maurycy x Staniszewski Marianna (Łoniów 1865/13)
  34. ---------- Mikołaj x Chołodziak Katarzyna (Łoniów 1855/13)
  35. ---------- Roman x Formański Eugenia M. (Kazimierz Biskupi 1920/6)
  36. ---------- Stanisław x Adamczak Marianna (Łoniów 1814/215)
  37. Formela Jakub x Gruchała Józefina (Stężyca 1863/3)
  38. ---------- Marianna x Szutenberg Franciszek (Stężyca 1875/16)
  39. ---------- Piotr x Steinke Klara (Grabowo kościerskie 1937/15)
  40. ---------- Weronika x Deyk Józef (Stężyca 1872/24)
  41. Formella Adam x Peta Marianna (Stężyca 1884/6)
  42. ---------- Aleksander Stanisław x Krużycki Teodozja (Grabowo kościerskie 1930/9)
  43. ---------- Aleksander x Tusk Faustyna (Stężyca 1894/5)
  44. ---------- Anastazja x Richert Jan (Stężyca 1898/28)
  45. ---------- Antoni x Łężyński Marianna (Stężyca 1896/6)
  46. ---------- Antonia x Krajnik Franciszek (Grabowo kościerskie 1878/1)
  47. ---------- Augustyn x Tusk Franciszka (Stężyca 1889/9)
  48. ---------- Franciszek Antoni x Krużycki Klara Weronika (Grabowo kościerskie 1926/12)
  49. ---------- Franciszek x Freda Marta (Grabowo kościerskie 1907/2)
  50. ---------- Franciszek x Podwalski Klara (Barłożno 1926/12)
  51. ---------- Franciszek x Stegarth Augustyna (Stężyca 1877/20)
  52. ---------- Franciszka x Pawelczyk Michał (Stężyca 1899/40)
  53. ---------- Jakub x Treder Julianna (Stężyca 1870/20)
  54. ---------- Jan x Rebuszka Józefina (Grabowo kościerskie 1860/7)
  55. ---------- Jan x Stolz Anna (Grabowo kościerskie 1884/3)
  56. ---------- Józef x Kleist Antonia (Stężyca 1890/13)
  57. ---------- Józef x Okuniewski Józefina (Stężyca 1898/34)
  58. ---------- Józef x Stenzel Otylia (Stężyca 1884/33)
  59. ---------- Ksawery x Myszkowski Anna (Grabowo kościerskie 1874/9)
  60. ---------- Leon x Kostka Olga (Stężyca 1896/28)
  61. ---------- Leon x Schroeder Matylda (Gniew 1894/19)
  62. ---------- Marianna x Kełpiński Jakub (Stężyca 1891/9)
  63. ---------- Marianna x Stenka Franciszek (Stężyca 1867/8)
  64. ---------- Matylda x Thrun Teodor (Stężyca 1899/24)
  65. ---------- Melania x Okrój Ksawery (Stężyca 1896/20)
  66. ---------- Paulina x Kobiela Antoni (Grabowo kościerskie 1874/8)
  67. ---------- Paweł x Rutkowski Franciszka (Grabowo kościerskie 1920/2)
  68. ---------- Paweł x Rutkowski Małgorzata (Grabowo kościerskie 1921/2)
  69. ---------- Teofil x Hinz Julianna (Stężyca 1887/19)
  70. ---------- Teofil x Kaiser Paulina (Stężyca 1898/35)
  71. ---------- Wiktor x Jankowski Klara (Grabowo kościerskie 1933/3)
  72. ---------- _rina Franciszka x von Czarliński Leonard (Grabowo kościerskie 1943/2)
  73. Formiak Ludwik x Morawski Dorota (Hrubieszów 1834/17)
  74. Formicki Antonina x Pospiech Wojciech (Przyłęk 1850/12)
  75. ---------- Grzegorz x Zaborski Joanna (Przyłęk 1856/4)
  76. ---------- Julianna x Kowalik Antoni (Przyłęk 1859/11)
  77. ---------- Marianna x Dzienniak Józef (Przyłęk 1859/5)
  78. ---------- Marianna x Pośpiech Maciej (Przyłęk 1851/10)
  79. ---------- Stanisław x Nowak Zofia (Przyłęk 1856/12)
  80. Formin Teresa x Mendrak Jan (Bebelno 1788/8)
  81. Fornal Helena x Zborowski Sebastian (Kraków - św. Salwator 1810/25)
  82. ---------- Ignacy x Siudak Katarzyna (Koprzywnica 1817/14)
  83. ---------- Jadwiga x Siudak Walenty (Koprzywnica 1870/21)
  84. ---------- Julianna x Bieniecki Benedykt (Brzeziny 1796/24)
  85. ---------- Magdalena x Banaszczak Piotr (Brzeziny 1796/30)
  86. ---------- Teresa x Macho Błażej (Brzeziny 1792/19)
  87. ---------- Walenty x Paruch Marianna (Koprzywnica 1848/8)
  88. ---------- Walenty x Prysak Franciszka (Koprzywnica 1853/6)
  89. ---------- Walenty x Siudak Apolonia (Koprzywnica 1856/6)
  90. Fornalczyk Agnieszka x Rokita Wojciech (Borzykowa 1861/3)
  91. ---------- Franciszek x Stypka Agnieszka (Borzykowa 1860/5)
  92. ---------- Józefa x Kręzel Błażej (Skórkowice 1871/12)
  93. ---------- Karolina x Skwara Wojciech (Skórkowice 1886/9)
  94. ---------- Marianna x Gabara Walenty (Mileszki 1872/25)
  95. ---------- Szczepan x Jończyk Jadwiga (Skórkowice 1887/26)
  96. ---------- Teresa x Paturak Kasper (Koprzywnica 1825/32)
  97. ---------- Tomasz x Sobkowicz Magdalena (Brzeziny 1793/9)
  98. Fornalski Antoni x Wisłowski Marianna (Kraków - św. Anna 1847/7)
  99. ---------- Franciszka x Łopatka Łukasz (Łoniów 1837/10)
  100. ---------- Jan x Kobus Anna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1888/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne