Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Flak (wyników 67):

  1. Flach Karolina Fryderyka x Graff Karol Edward (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1837/1)
  2. ---------- Karolina x Lange Fryderyk Wilhelm (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1845/6)
  3. Flaczyński Franciszka x Guzikowski Wojciech (Kraków - św. Salwator 1842/19)
  4. ---------- Jan x Palus Józefa (Borzykowa 1862/44)
  5. ---------- Kacper x Gębicki Józefa (Borzykowa 1860/6)
  6. Fladzieński Marianna x Jaworski Karol (Kraków - Mariacka 1842/20)
  7. ---------- Walenty x Zwoleński Agnieszka (Kraków - św. Florian 1811/18)
  8. Fladziński Błażej x Sroczyński Małgorzata (Kraków - św. Florian 1837/108)
  9. ---------- Mikołaj x Kwieciński Marianna (Kraków - św. Szczepan 1843/22)
  10. ---------- Tomasz x Berda Salomea (Kraków - św. Florian 1846/22)
  11. Flaga Michał x Szymanowski Tekla (Pniewnik 1876/7)
  12. Flak Agnieszka x Brzeziński Wojciech (Obiechów 1835/1)
  13. ---------- Anastazja x Kabza Jakub (Obiechów 1849/1)
  14. ---------- Anna x Zimnowoda Bartłomiej (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1764/7)
  15. ---------- Antoni x Marchewka Regina (Kraków - św. Mikołaj 1817/9)
  16. ---------- Antonina x Bugajski Aleksander (Obiechów 1845/1)
  17. ---------- Eugeniusz x Frelik Krystyna (Górzno k. Garwolina 1974/28)
  18. ---------- Helena x Kurowski Jan (Obiechów 1826/12)
  19. ---------- Jan x Krasucki Marianna (Obiechów 1857/1)
  20. ---------- Karol x Falkowski Józefa (Obiechów 1862/4)
  21. ---------- Katarzyna x Sierszeń Franciszek (Obiechów 1842/9)
  22. ---------- Magdalena x Kolasa Franciszek (Kraków - Mariacka 1828/27)
  23. ---------- Magdalena x Pyrek Szymon (Kraków - św. Szczepan 1838/16)
  24. ---------- Małgorzata x Ciszowski Mateusz (Irządze 1808/7)
  25. ---------- Marcin x Stefański Jadwiga (Obiechów 1859/2)
  26. ---------- Marianna x Belec Kasper (Irządze 1808/1)
  27. ---------- Marta x Oryszko Polikarp (Hrubieszów 1861/24)
  28. ---------- Nalbert x Galaś Katarzyna (Irządze 1810/15)
  29. ---------- Rozalia x Milej Bartłomiej (Obiechów 1850/2)
  30. ---------- Stanisław x Mucha Janina (Górzno k. Garwolina 1951/44)
  31. ---------- Stefan x Kaczyński Tekla (Hrubieszów 1856/29)
  32. ---------- Tomasz x Chałdyk Apolonia (Obiechów 1838/6)
  33. ---------- Tomasz x Hołdyk Katarzyna (Obiechów 1832/20)
  34. ---------- Wincenty x Rejek Marianna (Obiechów 1839/10)
  35. ---------- Wojciech x Chałdyk Ewa (Obiechów 1844/6)
  36. ---------- Zygmunt x Krajewski Waleria (Górzno k. Garwolina 1948/17)
  37. Flak-Kwiatkowski Edward x Latuszek Marianna (Górzno k. Garwolina 1962/16)
  38. Flakiewicz Antoni x Gładzkowski Agnieszka (Białobrzegi 1846/1)
  39. ---------- Józef x Michałowicz Pelagia (Mileszki 1861/24)
  40. ---------- Marianna x Czajka Bolesław (Górzno k. Garwolina 1970/30)
  41. Flakoski Anna x Wolski Józef (Gniew 1805/26)
  42. ---------- Karol x _zynorka Katarzyna (Gniew 1803/9)
  43. Flakowski Barbara x Wydorn Franciszek (Gniew 1797/36)
  44. ---------- Dorota x Kamieński Michał (Gniew 1777/8)
  45. ---------- Katarzyna x Persch Jan (Gniew 1819/32)
  46. ---------- Katarzyna x Wisniewski Jakub (Gniew 1811/33)
  47. ---------- Kazimierz x Leduchowski Katarzyna (Żelazna 1878/14)
  48. ---------- Marcin x Ras Barbara (Gniew 1773/4)
  49. ---------- Michał x Karwat Franciszka (Żelazna 1871/20)
  50. ---------- Zofia x Laskowski Władysław (Żelazna 1887/26)
  51. Flasiński Adolf x Ślusarczyk Józefa (Siercza, par. Wieliczka 1889/5)
  52. ---------- Aleksander x Podstawa Józefa (Kraków - Mariacka 1836/6)
  53. ---------- Jan x Wojtas Rozalia (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1895/3)
  54. ---------- Marianna x Markowicz Michał (Opole Lubelskie 1859/42)
  55. ---------- Teofila x Grzywa Kazimierz (Opole Lubelskie 1859/83)
  56. Flasz Andrzej x Adamski Regina (Kraków - Mariacka 1824/30)
  57. ---------- Andrzej x Salzburg Agnieszka (Kraków - Mariacka 1832/92)
  58. Flasza Jan x Zamożna Ewa (Żytno 1892/12)
  59. ---------- Maryanna x Smędzik Szymon (Żytno 1893/28)
  60. ---------- Stanisław x Gąskorek Jadwiga (Kraków - św. Szczepan 1833/37)
  61. Flaszczyk Franciszka x Siemieński Piotr (Kraków - św. Florian 1842/17)
  62. Flat Anna x Kurczewski Andrzej (Raciąż 1832/21)
  63. Flatan Bernard x Olszewski Otylia (Barłożno 1912/11)
  64. Flatkowski Jan x Fiołkowicz Marianna (Gniew 1747/28)
  65. Flaum Berta x Repphahn Karol Adolf (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1884/11)
  66. ---------- Marianna x Kasner Wojciech (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1819/2)
  67. ---------- Wilhelm x Lucius Justyna (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1884/14)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne