Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Filipczak (wyników 177):

  1. Filbrandt Zygmunt x Lipke Jadwiga (Gniew 1949/16)
  2. Fildebrandt Jakub x Lissewski Franciszka (Gniew 1835/15)
  3. Filip Anastazja x Janas Franciszek (Kraków - Mariacka 1832/125)
  4. ---------- Dydek x Zychowicz Katarzyna (Kiczki 1808/1)
  5. ---------- Florian x Chwalibóg Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1820/24)
  6. ---------- Franciszka x Mikołajczak Franciszek (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1769/11)
  7. ---------- Jadwiga x Gabara Mateusz (Mileszki 1858/10)
  8. ---------- Józefa x Czado Bartłomiej (Kraków - Wszyscy Święci 1845/11)
  9. ---------- Katarzyna x Autor Jan (Gniew 1765/9)
  10. ---------- Maciej x Stec Anna (Końskowola 1669/12)
  11. ---------- Małgorzata x Rzepka Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1811/31)
  12. ---------- Małgorzata x Wilczyński Kasper (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1815/5)
  13. ---------- Marianna x Gugulski Franciszek (Skała 1805/6)
  14. ---------- Michał x Noch Anna (Gniew 1778/11)
  15. ---------- Mikołaj x Ozmina Jadwiga (Kokanin 1880/5)
  16. ---------- Piotr x Walten Elżbieta (Gniew 1739/12)
  17. ---------- Roch x Durski Antonina (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1810/15)
  18. ---------- Rozalia x Trymbowicz Ignacy (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1810/3)
  19. ---------- Salomea x Kozina Walenty (Kraków - św. Salwator 1824/48)
  20. Filipczak Grzegorz x Stępień Małgorzata (Jeżów 1812/9)
  21. ---------- Jakub x Birowski Marianna (Buczek 1868/22)
  22. ---------- Jakub x Brydczanka Franciszka (Brzeziny 1794/10)
  23. ---------- Konstancja x Majcherek Mikołaj (Turek 1892/15)
  24. ---------- Marcin x Mosiński Marianna (Grocholice 1887/11)
  25. ---------- Marianna x Bednarski Jakub (Żelazna 1880/22)
  26. ---------- Marianna x Wacławek Michał (Żelazna 1881/12)
  27. ---------- Wawrzyniec x Witkoski Marianna (Kościelec pow. kaliski 1862/11)
  28. Filipczyk Katarzyna x Lewinowski Wojciech (Działoszyce 1866/9)
  29. ---------- Marianna x Szczepanowski Walenty (Działoszyce 1872/6)
  30. Filipecki Bogumiła x Benczak Franciszek (Płock 1862/79)
  31. Filipek Ambroży x Pikulski Franciszka (Kraków - Wszyscy Święci 1814/5)
  32. ---------- Andrzej x Kosela Petronela (Kraków - św. Szczepan 1830/42)
  33. ---------- Balbina x Lesiak Sylwester (Żelazna 1880/14)
  34. ---------- Franciszka x Maj Mikołaj (Działoszyce 1830/13)
  35. ---------- Franciszka x Ochnik Wincenty (Okrzeja 1852/12)
  36. ---------- Helena x Kępka Błażej (Okrzeja 1853/17)
  37. ---------- Jan x Hejduk Apolonia (Okrzeja 1850/11)
  38. ---------- Jan x Młynarczyk Anastazja (Górzno k. Garwolina 1727/4)
  39. ---------- Józef x Sumiński Julianna (Żelazna 1890/4)
  40. ---------- Marianna x Bienias Marcin (Kraków - św. Salwator 1833/51)
  41. ---------- Marianna x Jakubczyk Maciej (Grocholice 1886/30)
  42. ---------- Marianna x Jenaczek Antoni (Okrzeja 1862/40)
  43. ---------- Salomea x Szwajda Jan (Kraków - św. Salwator 1851/18)
  44. ---------- Tekla x Pieczara Walenty (Kraków - św. Salwator 1822/50)
  45. ---------- Teresa x Neugebauer Fryderyk (Dmenin 1875/9)
  46. ---------- Wincenty x Zbuczyński Ludwika (Górzno k. Garwolina 1883/2)
  47. ---------- Wojciech x Czapała Regina (Końskowola 1670/2)
  48. ---------- Wojciech x Majek Marianna (Okrzeja 1860/9)
  49. Filipiaczyk Andrzej x Marciniak Elżbieta (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1830/28)
  50. Filipiak Bartłomiej x Rosiak Agnieszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1848/7)
  51. ---------- Franciszek x Kotoski Agnieszka (Kościelec pow. kaliski 1811/8)
  52. ---------- Józefa x Wroński Franciszek (Jeżów 1822/30)
  53. ---------- Justyna x Matuszak Mikołaj (Kościelec pow. kaliski 1812/6)
  54. ---------- Kacper x Skoneczny Petronela (Grodzisk Mazowiecki 1850/20)
  55. ---------- Katarzyna x Grabowski Stanisław (Brok 1811/3)
  56. ---------- Katarzyna x Krakowski Jakub (Buczek 1874/12)
  57. ---------- Maciej x Kopaniarz Józefa (Brok 1822/3)
  58. ---------- Marcin x Olejniczak Agnieszka (Wąsosze k. Konina 1834/7)
  59. ---------- Marianna x Prusiński Grzegorz (Papowo Toruńskie 1779/10)
  60. ---------- Michał x Marciniak Józefa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1854/17)
  61. ---------- Michał x Smolarek Marianna (Ludzisko 1826/0)
  62. ---------- Róża x Sarzeński Franciszek (Łoniów 1824/207)
  63. ---------- Stanisław x Kujawian Julianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1851/36)
  64. ---------- Wojciech x Holas Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1831/7)
  65. Filipiecki Balbina x Domiński Ignacy (Płock 1887/71)
  66. Filipiewicz Jan Wojciech x Węgrzyński Anna (Dmenin 1839/7)
  67. ---------- Maciej x Stypuła Marianna (Kraków - św. Szczepan 1829/41)
  68. Filipiński Marianna x Włudarski (Włudarczyk) Jan (Kraków - Mariacka 1843/79)
  69. Filipk Agnieszka x Szomorek Kazimierz (Końskowola 1689/3)
  70. Filipkiewicz Aleksander x Komendowski Józefa (Kraków - św. Mikołaj 1842/23)
  71. ---------- Paweł x Grabowski Rozalia (Kraków - św. Salwator 1833/160)
  72. ---------- Stanisław x N. N. (Kraków - Mariacka 1852/14)
  73. ---------- Stanisława x Michoń Władysław (Kłomnice, par. św. Marcina 1917/5)
  74. ---------- Wincenty x Gąsiorowski Marianna (Kraków - św. Anna 1837/1)
  75. filipkowski Marianna Anna x Lefart Jan Rudolf (Kraków - św. Salwator 1846/9)
  76. Filipkowski Marianna x Kowalczykowski Tomasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1824/21)
  77. ---------- Tomasz x Król Barbara (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1828/17)
  78. ---------- Tomasz x Nalepa Regina (Kraków - św. Mikołaj 1816/16)
  79. ---------- Wojciech x Kordas Bronisława (Kraków - św. Salwator 1832/206)
  80. Filiposki Antoni x Pawlak Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1817/16)
  81. Filipowicz Anna x Olszowski Walenty (Bełżyce 1829/17)
  82. ---------- August x Orłowski Józefa (Pabianice 1857/85)
  83. ---------- Benedykt x Salsowa Agata (Raciążek 1831/3)
  84. ---------- Eugenia Aleksandra x Seget Teodor (Dmenin 1879/25)
  85. ---------- Franciszka x Cyngelinga Stanisław (Pniewnik 1857/9)
  86. ---------- Franciszka x Rokoszewski Józef (Mileszki 1854/6)
  87. ---------- Jadwiga x Pleskot Mieczysław (Górzno k. Garwolina 1955/7)
  88. ---------- Jan x Błażejczyk Marianna (Górzno k. Garwolina 1891/16)
  89. ---------- Jan x Pasikowski Apolonia (Pabianice 1858/29)
  90. ---------- Jan x Woźniak Agnieszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1825/17)
  91. ---------- Józef x Kowalski Katarzyna (Pniewnik 1858/13)
  92. ---------- Józef x Świętochowski Marianna (Pniewnik 1829/6)
  93. ---------- Ludwika x Treliwicz Ignacy (Okrzeja 1862/31)
  94. ---------- Maciej x Budkowski Katarzyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1858/25)
  95. ---------- Marcin x Badek Agnieszka (Kraków - Mariacka 1841/54)
  96. ---------- Michał x Woźniak Jadwiga (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1858/17)
  97. ---------- Piotr x Szczęsna Elżbieta (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1827/3)
  98. ---------- Tekla x Swiatawski Marcin (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1827/1)
  99. ---------- Tobiasz x Fijałkowski Elżbieta (Pniewnik 1858/19)
  100. ---------- Walenty x Mikulski Barbara (Kraków - Mariacka 1825/27)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne