Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Farzbotet (wyników 44):

  1. Faralisz Tomasz x Białawki Anna (Gniew 1786/10)
  2. Farapaka Julianna x Pirer Stanisław (Kraków - Mariacka 1814/7)
  3. Farbes Kalman x Szulimowicz Zysla (Klimontów 1825/223)
  4. Farbicki Julianna x Krawczyk Andrzej (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1833/25)
  5. Farbiszewski Magdalena x Kamiński Jan (Cisów 1922/5)
  6. Farchmin Jerzy x Meller Maryanna (Dobrzejewice 1832/25)
  7. Farcykowski Józef x Gemski Regina (Podlesie 1798/7)
  8. Farfurowski Szczepan x Goczkowski Teresa (Kraków - Boże Ciało 1824/4)
  9. Farganus Jan x Antosz Regina (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1860/1)
  10. Fargon Michał x Freyman Ewa (Gniew 1773/3)
  11. Farian Marcin x Brzeski Elżbieta (Gniew 1733/6)
  12. Farkowski Franciszek x Czarneski Anna (Dobrzejewice 1863/9)
  13. Farmuz Apolonia x Lipczyński Łukasz (Borzykowa 1842/27)
  14. ---------- Apolonia x Maciąg Łukasz (Borzykowa 1842/10)
  15. ---------- Brygida x Mucha Jan (Borzykowa 1840/2)
  16. ---------- Jadwiga x Berski Marcin (Borzykowa 1844/29)
  17. ---------- Jadwiga x Muszyński Paweł (Borzykowa 1839/26)
  18. ---------- Józefa x Sobański Franciszek (Borzykowa 1847/3)
  19. ---------- Katarzyna x Korgul Wincenty (Borzykowa 1828/11)
  20. ---------- Katarzyna x Szewczyk Jan (Borzykowa 1834/4)
  21. ---------- Małgorzata x Korgul Andrzej (Borzykowa 1832/13)
  22. ---------- Marianna x Buc Tomasz (Borzykowa 1845/19)
  23. ---------- Marianna x Dąbrowski Jan (Borzykowa 1838/14)
  24. ---------- Marianna x Gabryś Stanisław (Borzykowa 1835/3)
  25. ---------- Teresa x Baryś Leonard (Borzykowa 1858/27)
  26. ---------- Walenty x Chudy Katarzyna (Borzykowa 1832/18)
  27. ---------- Wincenty x Buc Małgorzata (Borzykowa 1850/3)
  28. ---------- Wojciech x Stypka Katarzyna (Borzykowa 1847/1)
  29. Faron Brygida x Kuczaj Wojciech (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1870/4)
  30. Farr Anna Rozyna x Mühlnickel Jan Daniel (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1880/18)
  31. ---------- Augusta Polina x Schinschke Fryderyk Wilhelm (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1881/15)
  32. ---------- Enrestyna x Schaks August (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1874/9)
  33. ---------- Enrestyna x Vogel Fryderyk Erdmann (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1879/11)
  34. ---------- Gotfryd x Schrade Anna Fryderyka (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1873/20)
  35. ---------- Henryka x Weber August (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1874/14)
  36. ---------- Jan August x Mühlnickel Anna Justyna (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1883/33)
  37. ---------- Jan August x Stenschke Emilia (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1883/37)
  38. ---------- Julianna x Fechner Karol (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1882/24)
  39. ---------- Rozyna x Schrade Gotfryd (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1873/14)
  40. Fars Jakub x Bieganowski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1821/16)
  41. Faryna Kazimierz x Jagoda Regina (Kraków - Mariacka 1821/78)
  42. ---------- Marian x Filipowski Wiktoria (Raciąż 1955/19)
  43. Farynowski Balbina x Karwacki Mateusz (Grudusk 1870/10)
  44. Farzbotet Michał x Trap Marianna (Gniew 1763/6)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne