Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Falkowski (wyników 136):

  1. Fal Zelda x Szwak Mojżesz (Hrubieszów 1819/4)
  2. Falak Agnieszka x Kaczanowski Stanisław (Łomna 1883/11)
  3. Falan Józef x Piecha Helena (Borzykowa 1821/22)
  4. ---------- Kunegunda x Musiał Karol (Borzykowa 1829/11)
  5. ---------- Magdalena x Musiał Franciszek (Borzykowa 1823/6)
  6. ---------- Małgorzata x Kurowski Florian (Borzykowa 1839/17)
  7. ---------- Tekla x Oberski Mikołaj (Borzykowa 1821/9)
  8. ---------- Tekla x Pietrzyk Adam (Borzykowa 1823/14)
  9. ---------- Wincenty x Dzieniarz Wiktoria (Borzykowa 1864/12)
  10. Falana Franciszek x Rumin Franciszka (Żytno 1893/15)
  11. ---------- Ignacy x Łyczbiński Zofia (Żytno 1893/8)
  12. Falanka Bartłomiej x Motyka Agnieszka (Bebelno 1690/4)
  13. ---------- Bartłomiej x Smyczek Marianna (Bebelno 1696/8)
  14. Falarszczyk Katarzyna x Gil Szymon (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1812/14)
  15. Falaszewski Weronika x Krakowski Jakub (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1923/1)
  16. Falbanowski Władysława x Łechtański Józef (Kazimierz Biskupi 1924/36)
  17. Falbóg Tekla x Malinowski Jakub (Pniewnik 1875/6)
  18. ---------- Wawrzyniec x Skarzyński Józefa (Pniewnik 1865/14)
  19. Falbogorski Marianna x Medyński Łukasz (Kazimierz Biskupi 1836/37)
  20. Falczak Józefa x Sikora Paweł (Czermno 1856/16)
  21. Falczyk Alexander x Zabłocki Stanisława (Raciążek 1837/21)
  22. Faldyn Anna x Wiącek Michał (Połaniec 1878/58)
  23. Falenciak Magdalena x Bakacy Stanisław (Prażmów 1898/11)
  24. ---------- Roch x Kaniewski Felicja (Prażmów 1896/28)
  25. Falencki Łucya x Kowalczeski Wojciech (Nieborów 1817/8)
  26. Faleński Anna x Lipkowski Józef (Górzno k. Garwolina 1739/5)
  27. Falenski Elżbieta x Lasonski Andrzej (Gniew 1817/25)
  28. Faleński Franciszka x Rytek Piotr (Łomna 1881/19)
  29. ---------- Jakub x Nałęcz Marianna (Łomna 1882/33)
  30. Falenski Jakub x Pol Katarzyna (Gniew 1769/1)
  31. Faleński Jan x Bałdowski Marianna (Gniew 1823/15)
  32. Falenski Jan x Pałuchowski Elżbieta (Gniew 1833/9)
  33. Faleński Józef x Turski Marianna (Łomna 1893/1)
  34. ---------- Józefa x Czarnecki Paweł (Łomna 1894/31)
  35. ---------- Józefa x Żemek Jan (Łomna 1894/7)
  36. Falenski Juliusz x Dybowski Anna (Gniew 1864/11)
  37. Faleński Katarzyna x Irek Józef (Łomna 1892/2)
  38. ---------- Katarzyna x Leszczyński Kacper (Łomna 1884/36)
  39. Falenski Marcin x Bendik Katarzyna (Gniew 1788/6)
  40. Faleński Marianna x Faleński Wojciech (Łomna 1890/37)
  41. ---------- Marianna x Irek Franciszek (Łomna 1891/38)
  42. ---------- Marianna x Sopiński Paweł (Łomna 1886/41)
  43. ---------- Michał x Gołębiewski Agnieszka (Łomna 1884/15)
  44. Falenski Michał x Kłoskowski Barbara (Gniew 1834/10)
  45. ---------- Piotr x Pelc Konstancja (Gniew 1792/4)
  46. Faleński Stanisław x Dudek Katarzyna (Łomna 1889/2)
  47. ---------- Wojciech x Faleński Marianna (Łomna 1890/37)
  48. Falerka Jan x Biesk Regina (Końskowola 1646/16)
  49. Falgowski Bronisława x Paluchowski Juliusz (Gniew 1918/47)
  50. ---------- Bronisława x Paluchowski Juliusz (Gniew 1918/48)
  51. ---------- Franciszek x Rybant Joanna (Barłożno 1928/31)
  52. ---------- Jakub x Kleyn Julianna (Barłożno 1862/7)
  53. ---------- Józef x Patraika Anna (Barłożno 1878/6)
  54. ---------- Rozalia x Jaszczerski Bronisław (Gniew 1941/6)
  55. Falian Franciszek x Kruczeński Klara (Barłożno 1901/4)
  56. Falinski Anna x Małkowski Aleksy (Gniew 1858/44)
  57. ---------- Anna x Sommerfeld Jakub (Gniew 1856/59)
  58. ---------- Anna x Teichert August (Gniew 1860/66)
  59. Faliński Barbara x Radomski Franciszek (Gniew 1870/33)
  60. Falinski Bernard x Borck Berta (Gniew 1874/17)
  61. ---------- Jakub x Batowski B (Gniew 1848/11)
  62. ---------- Jakub x Grabowski Anna (Gniew 1890/2)
  63. ---------- Jakub x Jeleniewski Augusta (Gniew 1849/20)
  64. ---------- Jakub x Zaworski Julianna (Gniew 1842/21)
  65. ---------- Jan x Bielicki Katarzyna (Gniew 1835/14)
  66. ---------- Jan x Juszkiewicz Katarzyna (Gniew 1849/21)
  67. ---------- Jan x Krzywdzinski Anna (Gniew 1849/23)
  68. ---------- Jan x Łęgowski Katarzyna (Gniew 1809/9)
  69. ---------- Jan x Wasielewski Anna (Gniew 1849/22)
  70. ---------- Józef x Czarnowski Marianna (Gniew 1820/10)
  71. ---------- Julianna x Wojatzki Ernest (Gniew 1878/38)
  72. ---------- Justyna x Witkiewicz Franciszek (Gniew 1855/59)
  73. Faliński Katarzyna x Kowalski Jakub (Gniew 1850/29)
  74. ---------- Katarzyna x Kowalski Jakub (Gniew 1851/34)
  75. Falinski Kazimierz x Krzeminski Katarzyna (Gniew 1832/18)
  76. ---------- Marcin x Chmielecki Anna (Gniew 1806/6)
  77. ---------- Maria x Zakrzewski Józef (Gniew 1875/39)
  78. ---------- Marta x Przypiszny Franciszek (Gniew 1887/11)
  79. Faliński Michał x Albrecht Marianna (Gniew 1836/10)
  80. Falinski Rozalia x Gosiecki Jan (Gniew 1868/22)
  81. Faliński Szymon x Żaboklicki Dorota (Gnojno 1739/18)
  82. Falisiak Marianna x Krwczyk Filip (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1854/12)
  83. Falk Jan x Nekl Anna (Gniew 1763/1)
  84. ---------- Marianna x Kurowski Paweł (Gniew 1731/18)
  85. ---------- Marta x Klecha Józef (Chwaszczyno 1880/5)
  86. Falke Jan Gotfryd x NN Katarzyna Elżbieta (Gniew 1767/10)
  87. Falkiewicz Franciszek x Zieliński Waleria (Grudusk 1870/18)
  88. ---------- Ignacy x Drzewieski Kunegunda (Dobrzejewice 1844/11)
  89. ---------- Ignacy x Wierzkowski Marianna (Dobrzejewice 1852/4)
  90. ---------- Józef x Kwiatkowski Marianna (Gródek 1885/12)
  91. ---------- Józef x Lipinski Marianna (Dobrzejewice 1843/14)
  92. ---------- Marianna x Szlowicz Jan (Dobrzejewice 1856/20)
  93. Falkow Apolonia x Lipinski Kazimierz (Dobrzejewice 1844/16)
  94. Falkowski Amelia x Kowalski Henryk Ferdynand (Gniew 1856/33)
  95. ---------- Anna x Kurkowski Jan (Gniew 1821/25)
  96. ---------- Augusta x Penkalla Franciszek (Gniew 1867/18)
  97. ---------- Bronisław x Wiśniewski Elżbieta (Raciąż 1948/10)
  98. ---------- Brygida x Zaydowski Paweł (Gniew 1759/13)
  99. ---------- Dorota x Czaja Józef (Gniew 1843/11)
  100. ---------- Ewa x Dombrowski August (Gniew 1858/15)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne