Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Dziobak (wyników 111):

  1. Dziemanowic Wawrzyniec x Marzec Marianna (Gnojno 1738/9)
  2. Dziob Antoni x Jnasiński Józefa (Kraków - św. Mikołaj 1848/6)
  3. Dziób Helena x Borzyn Jan (Czemierniki 1812/19)
  4. Dziob Helena x Dziubczyk Błażej (Kraków - św. Mikołaj 1832/44)
  5. Dziób Katarzyna x Nazarski Jerzy (Czemierniki 1813/37)
  6. ---------- Michał x Rajczyk Magdalena (Kraków - św. Mikołaj 1851/17)
  7. Dzióba Marianna x Niekurzak Tomasz (Niekrasów Świętokrzyski 1933/9)
  8. Dzioba Stefan x Bąkoski Barbara (Wieniec 1785/238)
  9. Dziobak Franciszek x Chudziak Marianna (Wieniec 1788/267)
  10. ---------- Józef x Grabarz Franciszka (Gieczno 1819/16)
  11. Dziobakowski Marianna x Grala Mikołaj (Papowo Toruńskie 1822/16)
  12. Dziobek Jan x Lipiński Ludwika (Koprzywnica 1816/5)
  13. ---------- Magdalena x Szymula Jan (Kraków - św. Florian 1852/2)
  14. Dzióbek Mateusz x Milarski Petronela (Koprzywnica 1848/7)
  15. ---------- Wawrzyniec x Marcinkowski Tekla (Łoniów 1841/15)
  16. ---------- Wiktoria x Szczerba Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1841/32)
  17. Dziobianka Marianna x Brzoska Michał (Wieniec 1762/29)
  18. Dziobina Katarzyna x Nowak Wojciech (Wieniec 1783/202)
  19. Dziobionka Jadwiga x Kościański Grzegorz (Wieniec 1803/456)
  20. ---------- Katarzyna x Zawiślok Filip (Wieniec 1786/240)
  21. Dziopa Józef x Jonak Marianna (Bebelno 1837/4)
  22. ---------- Maciej x Dobosz Agnieszka (Dzierzgów 1832/23)
  23. Dziub Franciszka x Matla Franciszek (Bodzentyn 1867/9)
  24. ---------- Katarzyna x Pałac Sebastian (Zielonki 1832/3)
  25. ---------- Łucja x Baran Stanisław (Bebelno 1825/6)
  26. ---------- Mikołaj x Hanulak Brygida (Dmenin 1837/3)
  27. ---------- Regina x Czosnecki Florian (Kraków - św. Szczepan 1826/2)
  28. ---------- Regina x Piórkowski Antoni (Zielonki 1832/16)
  29. ---------- Szymon x Kozł Marianna (Bodzentyn 1867/1)
  30. Dziuba Antoni x Stępień Franciszka (Przyłęk 1857/4)
  31. ---------- Janina x Ferenc Leon (Niekrasów Świętokrzyski 1944/24)
  32. ---------- Józefa x Woźniak Bolesław (Niekrasów Świętokrzyski 1929/30)
  33. ---------- Julianna x Kwiatkowski Michał (Niekrasów Świętokrzyski 1934/18)
  34. ---------- Julianna x Malon Józef (Babsk 1834/5)
  35. ---------- Justyna x Krapowski Feliks (Przyłęk 1860/5)
  36. ---------- Kacper x Brzostkowicz Marianna (Przyłęk 1857/14)
  37. ---------- Kacper x Brzostkowicz Weronika (Przyłęk 1856/17)
  38. ---------- Kazimierz x Mochocki Bolesława (Cisów 1944/6)
  39. ---------- Łukasz x Zagórski Ludwika (Lgota Wielka 1851/16)
  40. ---------- Marianna x Cebula Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1931/2)
  41. ---------- Marianna x Korczyński Józef (Kraków - Mariacka 1840/50)
  42. ---------- Marianna x Żelichowski Kasper (Bebelno 1818/4)
  43. ---------- Stanisław x Cebula Bronisława (Niekrasów Świętokrzyski 1941/20)
  44. ---------- Wojciech x Domagała Magdalena (Kraków - św. Krzyż 1815/10)
  45. Dziubak Marcin x Ocep Krystyna (Górzno k. Garwolina 1719/1)
  46. ---------- Marianna x Owczarczyk Jan (Górzno k. Garwolina 1970/31)
  47. Dziubakowski Marcin x Zielazkowski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1829/2)
  48. ---------- Tekla x Lewandowski Stanisław (Papowo Toruńskie 1823/17)
  49. Dziubczyk Błażej x Dziob Helena (Kraków - św. Mikołaj 1832/44)
  50. Dziubczynska Józefa x Gorski Józef (Wąsosze k. Konina 1839/9)
  51. Dziubczyński Apolonia x Hanus Józef (Kazimierz Biskupi 1890/8)
  52. ---------- Apolonia x Hanus Józef (Kazimierz Biskupi 1890/8)
  53. Dziubczynski Jan x Bedkiewicz Julianna (Wąsosze k. Konina 1838/2)
  54. Dziubecki Małgorzata x Makowski Józef (Babsk 1813/8)
  55. Dziubek Agnieszka x Ciułany Jan (Bebelno 1827/4)
  56. ---------- Agnieszka x Jasiński Wawrzyniec (Koprzywnica 1839/21)
  57. ---------- Agnieszka x Juszczyk Michał (Połaniec 1876/2)
  58. ---------- Apolonia x Kędzior Maciej (Połaniec 1824/24)
  59. ---------- Apolonia x Leśnicki Tomasz (Koprzywnica 1830/22)
  60. ---------- Filip x Godyń Regina (Zielonki 1824/36)
  61. ---------- Franciszka x Beksiński Marianna (Koprzywnica 1842/7)
  62. ---------- Franciszka x Łukasiewicz Tekla (Koprzywnica 1855/7)
  63. ---------- Franciszka x Skoczek Tomasz (Zielonki 1841/15)
  64. ---------- Franciszka x Suliga Jan (Bebelno 1850/5)
  65. ---------- Helena x Ziarkowski Paweł (Skała 1857/1)
  66. ---------- Jadwiga x Łuszcz Wawrzyniec (Skała 1858/13)
  67. ---------- Józef x Kwiatkowski Wiktoria (Bebelno 1844/3)
  68. ---------- Józef x Zwolski Anna (Koprzywnica 1858/10)
  69. ---------- Józefa x Dobiech Antoni (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/35)
  70. ---------- Józefa x Struski Szymon (Bebelno 1886/12)
  71. ---------- Julianna x Wiłkomirski Józef (Koprzywnica 1863/39)
  72. ---------- Julianna x Zbigniewski Jan (Koprzywnica 1865/49)
  73. ---------- Katarzyna x Ślimakowski Kazimierz (Koprzywnica 1853/30)
  74. ---------- Kazimierz x Witkowski Helena (Koprzywnica 1821/8)
  75. ---------- Łukasz x Wirłak Rozalia (Kraków - św. Szczepan 1816/31)
  76. ---------- Małgorzata x Fira Jan (Skała 1886/8)
  77. ---------- Marcin x Czernik Ewa (Bebelno 1875/9)
  78. ---------- Marianna x Biernacki Franciszek (Koprzywnica 1857/2)
  79. ---------- Marianna x Boroń Stanisław (Skała 1887/20)
  80. ---------- Marianna x Patej Marcin (Skała 1859/15)
  81. ---------- Marianna x Pluciński Aleksander (Bebelno 1826/7)
  82. ---------- Marianna x Tosiewicz Walenty (Koprzywnica 1861/43)
  83. ---------- Marianna x Uchański Franciszek (Koprzywnica 1828/34)
  84. ---------- Mateusz x Cędrowski Marianna (Koprzywnica 1869/5)
  85. ---------- Michał x Bryła Salomea (Bebelno 1820/9)
  86. ---------- Mikołaj x Matusiak Agnieszka (Kłomnice, par. św. Marcina 1812/34)
  87. ---------- Paweł x Korzonek Petronela (Skała 1877/7)
  88. ---------- Rozalia x Pianka Michał (Bebelno 1864/2)
  89. ---------- Salomea x Latosiński Michał (Bebelno 1831/1)
  90. ---------- Sebastian x Mikina Konstancja (Zielonki 1816/52)
  91. ---------- Stanisław x Błachno Rozalia (Skała 1864/2)
  92. ---------- Stanisław x Madej Marianna (Skała 1853/11)
  93. ---------- Stanisław x Śmieszek Julianna (Połaniec 1865/64)
  94. ---------- Tomasz x Patej Ewa (Skała 1864/11)
  95. ---------- Tomasz x Wisoski Aniela (Koprzywnica 1861/10)
  96. ---------- Walenty x Dziuzic Wiktoria (Kraków - św. Szczepan 1817/22)
  97. ---------- Wincenty x Sadowa Katarzyna (Koprzywnica 1829/7)
  98. Dziubieński Szymon x Owsińska Magdalena (Brzeziny 1777/1776)
  99. Dziubina Marianna x Gędziak Andrzej (Wieniec 1790/301)
  100. Dziubiński Emilia Bronisława x Chrzanowski Wincenty (Bebelno 1871/4)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne