Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Dybski (wyników 71):

  1. Dyb Aleksy x Janicki Rozalia (Gnojno 1758/14)
  2. ---------- Jakub x Klamka Jadwiga (Gnojno 1749/1)
  3. ---------- Magdalena x Król Andrzej (Kraków - św. Szczepan 1846/18)
  4. Dyba Jan x Ładowski Elżbieta (Żelazna 1888/18)
  5. ---------- Maciej x Karwat Marianna (Żelazna 1870/20)
  6. ---------- Szymon x Czerwiński Katarzyna (Żelazna 1885/24)
  7. Dybowski Andrzej x Kruz Katarzyna (Gniew 1769/17)
  8. ---------- Andrzej x Kurowski Marcjanna (Gniew 1773/20)
  9. ---------- Anna x Domagalski Michał (Gniew 1825/6)
  10. ---------- Anna x Falenski Juliusz (Gniew 1864/11)
  11. ---------- Anna x Kna_k Jan (Gniew 1838/21)
  12. ---------- Anna x Sendach Jakub (Gniew 1810/23)
  13. ---------- Anna x Smentowski Jakub (Gniew 1799/35)
  14. ---------- Balbina x Czerniewski Adam (Białozórka 1842/1)
  15. ---------- Barbara x Jetka Piotr (Gniew 1843/25)
  16. ---------- Barbara x Karaś Jan (Gniew 1840/21)
  17. ---------- Barbara x Wisniewski Tomasz (Gniew 1814/38)
  18. ---------- Bartłomiej x Błażkiewicz Katarzyna (Papowo Toruńskie 1800/9)
  19. ---------- Berta x Mokwa Maksymilian (Gniew 1938/27)
  20. ---------- Edward x Kruczyński Agnieszka (Gniew 1941/19)
  21. ---------- Feliks x Kozak Felicja (Gniew 1952/16)
  22. ---------- Florian x Kaszowski Ewa (Kraków - św. Florian 1839/16)
  23. ---------- Franciszek x Dybczyński Katarzyna (Papowo Toruńskie 1868/1)
  24. ---------- Franciszek x Kuźnicki Julianna (Papowo Toruńskie 1879/15)
  25. ---------- Franciszek x Leniecki Małgorzata (Gniew 1810/10)
  26. ---------- Franciszek x Palucki Anna (Gniew 1844/13)
  27. ---------- Franciszek x Sobota Agnieszka (Gniew 1912/1)
  28. ---------- Franciszek x Stalmierski Józefina (Papowo Toruńskie 1825/5)
  29. ---------- Franciszek x Wiśniewski Gertruda (Papowo Toruńskie 1835/17)
  30. ---------- Franciszka x Smykowski Wojciech (Papowo Toruńskie 1857/7)
  31. ---------- Ignacy x Jabłonowski Barbara (Papowo Toruńskie 1858/10)
  32. ---------- Jan x Ogon Agnieszka (Gniew 1775/1)
  33. ---------- Joanna x Burak Jan (Gniew 1842/5)
  34. ---------- Józef x Drewczyński Małgorzata (Papowo Toruńskie 1791/8)
  35. ---------- Józef x Skolik Antonina (Skórkowice 1872/27)
  36. ---------- Julianna x Kilanowski Paweł (Papowo Toruńskie 1890/15)
  37. ---------- Katarzyna x Gayda Walenty (Gniew 1839/10)
  38. ---------- Katarzyna x Szwarca Jan (Gniew 1760/9)
  39. ---------- Katarzyna x Tejkowski Feliks (Papowo Toruńskie 1872/24)
  40. ---------- Łucja x Wilczeński Maciej (Kraków - Mariacka 1821/22)
  41. ---------- Łukasz x Meszyński Marianna (Papowo Toruńskie 1790/13)
  42. ---------- Maciej x Cheimski Maria (Gniew 1864/37)
  43. ---------- Magdalena x Kleyna Jan (Gniew 1745/38)
  44. ---------- Małgorzata x Trawa Franciszek (Gniew 1827/29)
  45. ---------- Marcin x Gerc Jadwiga (Gniew 1785/7)
  46. ---------- Marcin x Jaszk Anna (Gniew 1813/8)
  47. ---------- Maria x Kamrowski Zygmunt (Gniew 1961/38)
  48. ---------- Marianna x Bobowski Andrzej (Gniew 1836/3)
  49. ---------- Marianna x Grabowski Piotr (Papowo Toruńskie 1884/14)
  50. ---------- Marianna x Karasiewski Stefan (Papowo Toruńskie 1840/29)
  51. ---------- Marianna x Kłoss Tomasz (Gniew 1837/20)
  52. ---------- Marianna x Kurowski Franciszek (Gniew 1772/34)
  53. ---------- Marianna x Sadowski Jan (Gniew 1767/22)
  54. ---------- Marianna x Walkowski Jakub (Gniew 1812/25)
  55. ---------- Marianna x Zawalewicz Maciej (Gniew 1767/26)
  56. ---------- Marianna x Zaydowski Wawrzyniec (Gniew 1805/28)
  57. ---------- Marianna x Złączewski Michał (Gniew 1845/59)
  58. ---------- Mateusz x Krzyżanowski Katarzyna (Barłożno 1771/4)
  59. ---------- Mateusz x Poswiatowski Petronela (Dobrzejewice 1832/18)
  60. ---------- Michał x Chonarzewski Ludwika (Papowo Toruńskie 1863/19)
  61. ---------- Michał x Galkowski Maria (Gniew 1853/13)
  62. ---------- Stanisław x Szuk Anna (Gniew 1742/22)
  63. ---------- Szymon x Cieślewicz Konstancja (Papowo Toruńskie 1836/8)
  64. ---------- Teofila x Gargul Ludwik (Gniew 1921/16)
  65. ---------- Tomasz x Radk Barbara (Gniew 1782/5)
  66. ---------- Wawrzyniec x Kwiatkowski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1833/10)
  67. ---------- Wawrzyniec x Wojciechowski Julianna (Krysk 1873/15)
  68. ---------- Wojciech x Sakwiński Katarzyna (Papowo Toruńskie 1841/17)
  69. ---------- Zofia x Górski Bernard (Gniew 1944/17)
  70. Dybski Ewa x Szczepaniak Franciszek (Koprzywnica 1813/16)
  71. ---------- Piotr x Wnuk Aniela (Niekrasów Świętokrzyski 1930/19)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne