Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Duraj (wyników 156):

  1. Dura Anastazja x Białek Piotr (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1830/10)
  2. ---------- Antoni x Rzepecki Marianna (Czermno 1848/13)
  3. ---------- Antonina x Freich Łukasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1822/3)
  4. ---------- Antonina x Kędzia Wojciech (Turek 1893/109)
  5. ---------- Augustyn x Lis Józefa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1833/3)
  6. ---------- Ewa x Choynacki Andrzej (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1833/5)
  7. ---------- Franciszek x Pawlica Jadwiga (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1828/4)
  8. ---------- Ignacy x Choynacki Nepomucena (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1833/1)
  9. ---------- Józef x Nowak Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1814/1)
  10. ---------- Karol x Szczapi Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1823/27)
  11. ---------- Kasper x Janicki Salomea (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1848/4)
  12. ---------- Marianna x Bril Stanisław (Turek 1894/1)
  13. ---------- Marianna x Kowalczyk Tomasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1856/34)
  14. ---------- Marianna x Michalski Franciszek (Kościelec pow. kaliski 1857/23)
  15. ---------- Nepomucena x Kincel Sebastian (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1852/22)
  16. ---------- Norbert x Kracz Karolina (Żelazna 1878/22)
  17. ---------- Paweł x Mosiek Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1813/6)
  18. ---------- Szczepan x Włodarczyk Ludwika (Żelazna 1878/18)
  19. ---------- Tomasz x Janus Katarzyna (Żelazna 1881/1)
  20. Duracz Anastazja x Ignaczak Wojciech (Kościelec pow. kaliski 1829/16)
  21. Duraj Adam x Błach Elżbieta (Pabianice 1859/69)
  22. Durajczyk Leon x Kałużny Antonina (Kokanin 1874/5)
  23. Durajski Agata x Kołodziejek Michał (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1851/15)
  24. ---------- Aleksander x Syryczyński Marcjanna (Pabianice 1860/80)
  25. ---------- Anastazja x Kraj Wojciech (Pabianice 1858/98)
  26. ---------- Andrzej x Siejak Anastazja (Pabianice 1860/10)
  27. ---------- Marianna x Śmiałkowski Ludwik (Pabianice 1857/39)
  28. ---------- Teodora x Rogalski Wojciech (Kościelec pow. kaliski 1850/7)
  29. ---------- Walenty x Brzuszczak Agata (Kościelec pow. kaliski 1844/22)
  30. Durańczyk Walenty x Czaderski Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1833/128)
  31. Durański Marianna Barbara x Papieski Maciej Kazimierz (Kraków - św. Salwator 1848/39)
  32. ---------- Stanisław x Guzik Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1848/13)
  33. Duraszewski Marianna x Dunayski Paweł (Gniew 1745/2)
  34. Durawa Agata x Kąkol Jan (Stężyca 1892/4)
  35. ---------- Klara x Dyks Jan (Grabowo kościerskie 1929/11)
  36. ---------- Marianna x Cichosz Michał (Stężyca 1864/32)
  37. ---------- Marianna x Wawrzkowicz Marcin (Połaniec 1876/31)
  38. Durawski Wojciech x Kompa Marianna (Brzeziny 1786/1993)
  39. Durayski Katarzyna x Meller Jan (Kościelec pow. kaliski 1840/2)
  40. ---------- Mikołaj x Woytkowiak Dorota (Kościelec pow. kaliski 1842/14)
  41. Durbacz Zofia x Kański Jan (Działoszyce 1881/18)
  42. Durbas Ignacy x Klimek Marianna (Małoszów 1840/2)
  43. ---------- Marcjanna x Kasprzycki Walenty (Kraków - Mariacka 1817/40)
  44. Durbasz Paulina x Grzybczyk Piotr (Kraków - św. Salwator 1828/5)
  45. Durczak Grzegorz x Mazurczak Rozalia (Kościelec pow. kaliski 1814/3)
  46. ---------- Katarzyna x Fijas Stefan (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1825/7)
  47. ---------- Mikołaj x Baum Marianna (Kościelec pow. kaliski 1836/16)
  48. ---------- Paweł x Matuszczak Marianna (Kościelec pow. kaliski 1851/7)
  49. ---------- Petronela x Płuciński Jan (Krysk 1873/7)
  50. Durczyk Melchior x Ozdzina Regina (Końskowola 1676/7)
  51. Durczyński Józefa x Klecha Leon (Kazimierz Biskupi 1905/17)
  52. ---------- Katarzyna x Rumiński Paweł (Papowo Toruńskie 1833/1)
  53. Durdzia Anna x Gach Jan (Koprzywnica 1828/6)
  54. Durdziak Angela x Bil Antoni (Koprzywnica 1821/2)
  55. Dureszkiewicz Michał x Zaydowski Marianna (Gniew 1828/8)
  56. Durka Agnieszka x Łoś Marceli (Skórkowice 1887/1)
  57. ---------- Gabriela x Grzybowski Karol (Skórkowice 1884/18)
  58. ---------- Józef x Grzybowski Wiktoria (Skórkowice 1875/1)
  59. ---------- Magdalena x Zieliński Jan (Czermno 1857/4)
  60. ---------- Marianna x Litwiński Jan (Brok 1824/26)
  61. ---------- Stanisław x Grabus Magdalena (Czermno 1841/12)
  62. ---------- Wawrzyniec x Fidelus Katarzyna (Skórkowice 1864/16)
  63. Durkała Jakub x Wilk Antonina (Działoszyce 1846/14)
  64. Durkiewicz Agnieszka x Ładyga Antoni (Kraków - Mariacka 1833/69)
  65. Durl Marianna x Kulczynski Franciszek (Gniew 1790/5)
  66. Durlak Marcin x Rękawik Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1833/40)
  67. Durlej Agnieszka x Kudelski Franciszek (Pierzchnica: wieś Osiny 1832/5)
  68. ---------- Agnieszka x Kułagowski Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1776/4)
  69. ---------- Andrzej x Oset Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1861/5)
  70. ---------- Anna x Bieniek Marcin (Pierzchnica: wieś Osiny 1845/2)
  71. ---------- Benedykt x Dziedzic Tekla (Pierzchnica: wieś Osiny 1817/2)
  72. ---------- Ignacy x Powałkiewicz Anastazja (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1790/13)
  73. ---------- Jakub x Michalski Zofia (Pierzchnica: wieś Osiny 1829/2)
  74. ---------- Jan x Andrejas Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1832/9)
  75. ---------- Jan x Garlicki Helena (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1821/5)
  76. ---------- Józefa x Bryk Kazimierz (Pierzchnica: wieś Osiny 1863/1)
  77. ---------- Małgorzata x Topolski Jan (Pierzchnica: wieś Osiny 1873/1)
  78. ---------- Marianna x Kołek Marcin (Pierzchnica: wieś Osiny 1841/4)
  79. ---------- Wojciech x Gromiec Marianna (Gnojno 1758/7)
  80. ---------- Wojciech x Kubat Antonina (Pierzchnica: wieś Osiny 1894/4)
  81. Durley Piotr x Budek Marianna (Cisów 1857/6)
  82. Durlik Grzegorz x Kulig Agnieszka (Chlewiska 1839/69)
  83. ---------- Stanisław x Dziedzic Zofia (Pierzchnica: wieś Szczecno 1904/4)
  84. Durma Andrzej x Rogal Marianna (Połaniec 1879/19)
  85. ---------- Antonina x Folda Walenty (Połaniec 1874/20)
  86. ---------- Antonina x Wałcerz Michał (Połaniec 1870/13)
  87. ---------- Błażej x Bator Marianna (Połaniec 1820/32)
  88. ---------- Błażej x Majewska Barbara (Połaniec 1867/44)
  89. ---------- Błażej x Piątkowska Franciszka (Połaniec 1879/4)
  90. ---------- Elżbieta x Adamek Józef (Połaniec 1820/58)
  91. ---------- Feliks x Dębek Ewa (Połaniec 1820/56)
  92. ---------- Feliks x Siejka Janina (Niekrasów Świętokrzyski 1943/29)
  93. ---------- Franciszek x Sowa Paulina (Niekrasów Świętokrzyski 1930/12)
  94. ---------- Franciszka x Wyrazik Władysław (Niekrasów Świętokrzyski 1939/13)
  95. ---------- Helena x Wolak Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1930/7)
  96. ---------- Ignacy x Bator Antonina (Połaniec 1878/39)
  97. ---------- Jakub x Klimczak Katarzyna (Połaniec 1863/14)
  98. ---------- Kacper x Pietrzyk Apolonia (Połaniec 1820/4)
  99. ---------- Klara x Radwan Stanisław (Połaniec 1876/18)
  100. ---------- Magdalena x Sekuła Marcin (Połaniec 1867/49)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne