Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Dulnik (wyników 96):

  1. Dul Agnieszka x Hybner Jakub (Gniew 1825/12)
  2. ---------- Franciszek x Duda Agata (Zielonki 1847/8)
  3. Dulapa Wojciech x Marchew Teresa (Hrubieszów 1857/2)
  4. Dulas Antonina x Samborski Łukasz (Borzykowa 1860/36)
  5. ---------- Magdalena x Gorzelanczyk Wojciech (Kościelec pow. kaliski 1860/5)
  6. Dulasiński Hipolit x Brymerski Barbara (Borzykowa 1833/25)
  7. Dulba Szczepan x Miodek Regina (Kraków - św. Florian 1834/5)
  8. Dulęba Helena x Westwal Jan (Kazimierz Biskupi 1930/13)
  9. ---------- Małgorzata x Sliwiński Andrzej (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1825/2)
  10. Dulek Adela x Kędzierski Czesław (Raciąż 1977/29)
  11. ---------- Anna x Czyżyk Marian Kazimierz (Raciąż 1954/15)
  12. ---------- Helena x Arczyńśki Franciszek (Raciąż 1911/18)
  13. ---------- Jan x Ważny Weronika (Raciąż 1934/25)
  14. ---------- Marcin x Behrendt Ewa (Raciąż 1858/19)
  15. ---------- Marta x Lamping Klemens (Raciąż 1919/17)
  16. ---------- Stefania x Szablewski Konrad (Raciąż 1928/17)
  17. ---------- Władysława x Bona Sylwester (Raciąż 1933/18)
  18. Dulewski Franciszek x Himner Marianna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1848/1)
  19. ---------- Pelagia x Dobiński Józef (Kraków - Mariacka 1833/25)
  20. ---------- Tadeusz x Wesołowski Aniela (Kraków - Mariacka 1832/1)
  21. Duliba Józef x Popławski Marianna (Kościelec pow. kaliski 1842/9)
  22. Dulicha Regina x Stasienczyk Mikołaj (Końskowola 1678/16)
  23. Dulik Marianna x Kowalski Marek (Kraków - Katedra 1819/13)
  24. Dulińska Barbara x Ciołek Michał (Brzeziny 1789/2062)
  25. ---------- Jadwiga x Stawiany Stanisław (Brzeziny 1796/10)
  26. ---------- Kunegunda x Skoczek Jan (Brzeziny 1776/1747)
  27. ---------- Marianna x Munio Walenty (Brzeziny 1791/1)
  28. Duliński Apolonia x Sokorski Franciszek (Gnojno 1815/14)
  29. ---------- Eleonora x Glisner Józef (Górzno k. Garwolina 1889/32)
  30. ---------- Julianna x Najewski Stanisław (Papowo Toruńskie 1879/4)
  31. ---------- Karol x Kwieciński Marianna (Klimontów 1866/2)
  32. ---------- Kazimierz x Szczerba Marianna (Brzeziny 1773/1679)
  33. Duliski Szymon x Kozik Agnieszka (Kraków - Mariacka 1821/70)
  34. Dulk Leokadia x Gwizdała Alfons (Gniew 1935/6)
  35. ---------- Maciej x Puck Anna (Raciąż 1828/1)
  36. ---------- Teresa x Rudzimowski Alojzy (Gniew 1926/23)
  37. Dulka Anna x Koczerzyński Paweł (Gniew 1932/8)
  38. ---------- Ludwika x Guttmann Franciszek (Gniew 1933/19)
  39. Dulkiewicz Anna x Adamski Kazimierz (Kraków - Mariacka 1836/70)
  40. ---------- Jan x Zielinski Marianna (Dobrzejewice 1852/5)
  41. ---------- Józef x Lesienski Magdalena (Dobrzejewice 1858/28)
  42. ---------- Szymon x Lipinski Anna (Dobrzejewice 1843/12)
  43. ---------- Tekla x Woźniakowski Wojciech Feliks (Kraków - św. Anna 1816/13)
  44. ---------- Tomasz x Michalski Katarzyna (Dobrzejewice 1858/2)
  45. Dullen Karol Robert x Mogilka Anna (Raciąż 1888/3)
  46. Dulmierski Julianna x Lehmann August (Chwaszczyno 1879/14)
  47. Dulnik Agnieszka x Borowiecki Maciej (Pierzchnica: wieś Szczecno 1807/2)
  48. ---------- Barbara x Borowiecki Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1781/1)
  49. ---------- Florian x Bandura Marianna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1822/4)
  50. ---------- Franciszka x Piróg Wawrzyniec (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1853/2)
  51. ---------- Ignacy x Twardowski Tekla (Pierzchnica: wieś Szczecno 1864/5)
  52. ---------- Jan x Leszczyński Marianna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1889/6)
  53. ---------- Jan x Pawlik Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/25)
  54. ---------- Józef x Jasiak Małgorzata (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1840/1)
  55. ---------- Józefa x Bryk Antoni (Pierzchnica: wieś Osiny 1817/4)
  56. ---------- Katarzyna x Budzki Mikołaj (Pierzchnica: wieś Szczecno 1891/11)
  57. ---------- Katarzyna x Graca Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1818/1)
  58. ---------- Katarzyna x Źródło Jan (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1813/1)
  59. ---------- Krystyna x Borowiecki Jakub (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1821/1)
  60. ---------- Krzysztof x Piróg Zofia (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1791/4)
  61. ---------- Łucja x Łącki Jan (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1805/1)
  62. ---------- Łucja x Ryśkiewicz Wojciech (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1818/2)
  63. ---------- Małgorzata x Kantor Jakub (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1849/1)
  64. ---------- Małgorzata x Metryka Andrzej (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1888/5)
  65. ---------- Małgorzata x Sobczyk Andrzej (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1851/6)
  66. ---------- Marianna x Bandura Karol (Pierzchnica: wieś Szczecno 1801/2)
  67. ---------- Marianna x Bieniek Wojciech (Pierzchnica: wieś Szczecno 1806/3)
  68. ---------- Marianna x Cecuła Marcin (Pierzchnica: wieś Szczecno 1863/4)
  69. ---------- Marianna x Pasis Antoni (Pierzchnica: wieś Szczecno 1806/1)
  70. ---------- Marianna x Piskulak Julian (Pierzchnica: wieś Szczecno 1904/5)
  71. ---------- Michał x Długosz Marianna (Pierzchnica: wieś Osiny 1898/1)
  72. ---------- Michał x Dudkiewicz Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/35)
  73. ---------- N. x Grabka Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1791/11)
  74. ---------- Paweł x Puchalski Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1787/5)
  75. ---------- Szymon x Jobkiewicz Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1780/9)
  76. ---------- Tomasz x Piróg Małgorzata (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1846/1)
  77. ---------- Tomasz x Truszkowski Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1780/7)
  78. ---------- Wincenty x Pilawski Barbara (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1888/6)
  79. Dulnjak Katarzyna x Włódek Michał (Gorzków 1855/22)
  80. Dulski Adam x Zdziarski Marianna (Kraków - Boże Ciało 1832/28)
  81. ---------- Anna x Igielski Andrzej (Papowo Toruńskie 1839/17)
  82. ---------- Bartłomiej x Chmielewski Julianna (Papowo Toruńskie 1799/13)
  83. ---------- Cecylia x Schulz Antoni (Papowo Toruńskie 1879/1)
  84. ---------- Jakub x Bretkowski Ewa (Gniew 1768/10)
  85. ---------- Józefa x Brachowski Józef (Kraków - św. Florian 1841/6)
  86. ---------- Julianna x Selner Karol (Papowo Toruńskie 1874/12)
  87. ---------- Katarzyna x Gorecki Paweł (Papowo Toruńskie 1829/7)
  88. ---------- Katarzyna x Szewczyk Marcin (Górzno k. Garwolina 1861/4)
  89. ---------- Maria x Dornowski Alfons (Gniew 1947/19)
  90. ---------- Marianna x Gardzielewski Grzegorz (Papowo Toruńskie 1824/15)
  91. ---------- Marianna x Kobus Jan (Raciąż 1902/17)
  92. ---------- Marianna x Kurowski Jan (Papowo Toruńskie 1867/8)
  93. ---------- Marianna x Maternicki Andrzej (Papowo Toruńskie 1819/11)
  94. ---------- Michał x Holesz Petronela (Kraków - Mariacka 1831/55)
  95. ---------- Rozalia x Pulczyński Szymon (Papowo Toruńskie 1796/22)
  96. ---------- Szymon x Chmielewski Marianna (Papowo Toruńskie 1812/6)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne