Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Dudkiewicz (wyników 477):

  1. Duda Agata x Dul Franciszek (Zielonki 1847/8)
  2. ---------- Agata x Matejko Jan (Trzebieszów 1814/191)
  3. ---------- Agata x Walczyk Jan (Kraków - Mariacka 1832/51)
  4. ---------- Agnieszka x Nosek Józef (Kraków - św. Mikołaj 1832/45)
  5. ---------- Andrzej x Bartnik Agnieszka (Opole Lubelskie 1860/86)
  6. ---------- Andrzej x Migdał Anna (Końskowola 1661/26)
  7. ---------- Anna x Nowak Łukasz (Zielonki 1849/39)
  8. ---------- Antoni x Głodoski Teresa (Klimontów 1875/14)
  9. ---------- Antoni x Sadowski Marianna (Trzebieszów 1810/236)
  10. ---------- Antonina x Gromek Wincenty (Klimontów 1828/5)
  11. ---------- Barbara x Romanowski Ignacy (Opole Lubelskie 1860/6)
  12. ---------- Bartłomiej x Czerwiński Ewa (Klimontów 1843/1)
  13. ---------- Elżbieta x Franczyk Bartłomiej (Kraków - św. Szczepan 1823/34)
  14. ---------- Ewa x Gutka Andrzej (Kiczki 1810/2)
  15. ---------- Ewa x Matejko Paweł Polikarp (Trzebieszów 1814/41)
  16. ---------- Fabian x Podobas Ewa (Kiczki 1807/3)
  17. ---------- Florian x Pasternak Zofia (Gnojno 1847/7)
  18. ---------- Franciszek x Liszkowski Janina (Cisów 1945/7)
  19. ---------- Franciszek x N. Marianna (Brok 1826/30)
  20. ---------- Franciszek x Stochmal Zofia (Opole Lubelskie 1860/9)
  21. ---------- Franciszek x Ziembiński Anna (Żelazna 1881/8)
  22. ---------- Franciszka x Obałek Stanisław (Działoszyce 1851/6)
  23. ---------- Franciszka x Smater Jan (Kiczki 1801/2)
  24. ---------- Grzegorz x Kaczorek Marianna (Kiczki 1801/1)
  25. ---------- Grzegorz x Legwant Teresa (Łoniów 1824/246)
  26. ---------- Grzegorz x Podobas Katarzyna (Kiczki 1799/2)
  27. ---------- Grzegorz x Stolarczyk Helena (Trzebieszów 1814/375)
  28. ---------- Hilary x Zadrożny Marianna (Brok 1834/26)
  29. ---------- Ignacy Franciszek x Stolarczyk Marianna Magdalena (Trzebieszów 1813/85)
  30. ---------- Ignacy x Harabiń Katarzyna (Bodzentyn 1867/3)
  31. ---------- Jacek x Serczyk Katarzyna (Zielonki 1841/23)
  32. ---------- Jacek x Szydłowka Franciszka (Zielonki 1828/16)
  33. ---------- Jadwiga x Pozański Karol (Zielonki 1832/24)
  34. ---------- Jadwiga x Stachowicz Ludwik (Gnojno 1857/8)
  35. ---------- Jakub x Troszczak Katarzyna (Nieborów 1813/2)
  36. ---------- Jan x Kurkowicz Małgorzata (Klimontów 1869/9)
  37. ---------- Jan x Madejski Katarzyna (Zielonki 1831/11)
  38. ---------- Jan x Misiak Elżbieta (Łoniów 1870/2)
  39. ---------- Jan x Obłąk Ludwika (Gnojno 1858/23)
  40. ---------- Jan x Rybak Marcjanna (Ostrów mazowiecka 1864/14)
  41. ---------- Jan x Śmieszek Katarzyna (Połaniec 1879/50)
  42. ---------- Jan x Stachowicz Agnieszka (Gnojno 1864/27)
  43. ---------- Jan x Superson Zofia (Opole Lubelskie 1860/81)
  44. ---------- Jan x Święch Anna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1896/3)
  45. ---------- Jan x Woźniak Agnieszka (Gnojno 1737/6)
  46. ---------- Jan x Zadrożny Marianna (Brok 1836/46)
  47. ---------- Józef x Radomski Zofia (Gnojno 1833/46)
  48. ---------- Józef x Wojcik Justyna (Kraków - św. Szczepan 1821/129)
  49. ---------- Julianna x Brzostek Stanisław (Ostrów mazowiecka 1865/8)
  50. ---------- Justyna x Pokusa Piotr (Gnojno 1827/17)
  51. ---------- Katarzyna x Jastrząb Wojciech (Cisów 1916/5)
  52. ---------- Katarzyna x Kwinta Stanisław (Zielonki 1834/1)
  53. ---------- Katarzyna x Wojcik Tomasz (Kraków - św. Florian 1812/38)
  54. ---------- Leon x Sepioł Antonina (Cisów 1918/12)
  55. ---------- Maciej x Wilk Katarzyna (Gnojno 1836/44)
  56. ---------- Magdalena x Cała Jan (Działoszyce 1860/13)
  57. ---------- Magdalena x Stróż Tomasz (Gnojno 1842/10)
  58. ---------- Magdalena x Szczepaniak Antoni (Cisów 1859/1)
  59. ---------- Małgorzata x Boroń Bartłomiej (Gnojno 1858/57)
  60. ---------- Małgorzata x Kaczorek Franciszek (Kiczki 1809/8)
  61. ---------- Marcin x Fortuna Marianna (Połaniec 1879/11)
  62. ---------- Marcin x Kurszowicz Barbara (Klimontów 1835/2)
  63. ---------- Marianna x Bekas Michał (Klimontów 1843/2)
  64. ---------- Marianna x Czerwiec Wojciech (Zielonki 1839/13)
  65. ---------- Marianna x Sierz Wojciech (Zielonki 1851/14)
  66. ---------- Marianna x Zęba Stanisław (Zielonki 1817/14)
  67. ---------- Mateusz x Fitowski Józefa (Gnojno 1816/6)
  68. ---------- Michał x Lis Helena (Koprzywnica 1865/8)
  69. ---------- Michał x Tureczek Florentyna (Cisów 1919/5)
  70. ---------- Mieczysław x Latuszek Marianna (Górzno k. Garwolina 1947/18)
  71. ---------- Mikołaj x Szczepaniak Regina (Kraków - Boże Ciało 1826/14)
  72. ---------- Paweł x Hochbaum Romana (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/27)
  73. ---------- Paweł x Marczak Helena (Nieborów 1829/9)
  74. ---------- Paweł x N. Franciszka (Nieborów 1815/5)
  75. ---------- Paweł x Stachowicz Ludwika (Gnojno 1860/23)
  76. ---------- Petronela x Tracz Paweł (Jeżów 1811/2)
  77. ---------- Piotr x Poznaniak Marianna (Zielonki 1827/9)
  78. ---------- Regina x Dorasz Jan (Kraków - Mariacka 1814/68)
  79. ---------- Regina x Fidalski Stanisław (Zielonki 1840/6)
  80. ---------- Regina x Pietrzyk Jan (Zielonki 1823/17)
  81. ---------- Regina x Piwarski Aleksander (Kraków - Wszyscy Święci 1839/13)
  82. ---------- Roch x Kowalczyk Franciszka (Jelonki 1864/6)
  83. ---------- Stanisław x Kazimierski Antonina (Żelazna 1889/2)
  84. ---------- Stanisław x Klik Konstancja (Jeżów 1819/41)
  85. ---------- Stanisław x Korcipa Agnieszka (Gnojno 1861/55)
  86. ---------- Stanisław x Kotulski Marianna (Zielonki 1851/49)
  87. ---------- Stanisław x Matyszkiewicz Tekla (Kraków - Mariacka 1817/72)
  88. ---------- Szczepan x Wojtnik Marianna (Książnice Wielkie 1863/18)
  89. ---------- Szymon x Pałka Marianna Salomea (Kraków - św. Salwator 1837/78)
  90. ---------- Szymon x Stanek Marianna (Kraków - św. Salwator 1824/16)
  91. ---------- Tekla x Strużyk Józef (Klimontów 1867/6)
  92. ---------- Tomasz x Romanik Franciszka (Ostrów mazowiecka 1863/13)
  93. ---------- Wawrzyniec x Garas Ludwika (Klimontów 1872/12)
  94. ---------- Wawrzyniec x Piórkowski Marianna (Zielonki 1833/21)
  95. ---------- Władysław x Lech Władysława (Cisów 1934/7)
  96. ---------- Władysław x Sikora Marjanna (Cisów 1943/9)
  97. ---------- Wojciech x Chruściel Marianna (Obiechów 1862/6)
  98. ---------- Wojciech x Sokół Katarzyna (Opole Lubelskie 1859/64)
  99. ---------- Zofia x Jaros Antoni (Gnojno 1857/26)
  100. Dudak Tomasz x Jadasik Katarzyna (Końskowola 1674/5)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne