Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Dubelczyk (wyników 147):

  1. Dub Franciszek x Dyguszewski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1838/15)
  2. ---------- Franciszek Ksawery x Sadowski Regina Marianna (Kraków - Mariacka 1816/64)
  3. ---------- Franciszek x Kwiatkowski Wiktoria (Kraków - Mariacka 1831/44)
  4. Duba Maciej x N. N. (Kraków - Wszyscy Święci 1827/5)
  5. Dubai Paweł x Szarzyński Marianna (Surhów 1866/1)
  6. Dubaj Agnieszka x Karpiuk Antoni (Surhów 1858/10)
  7. ---------- Agnieszka x Lechus Tomasz (Surhów 1853/2)
  8. ---------- Franciszek x Mydlak Tekla (Surhów 1860/21)
  9. ---------- Marianna x Niemiec Marcin (Surhów 1859/27)
  10. ---------- Marianna x Skiba Józef (Surhów 1853/3)
  11. ---------- Michał x Biskup Katarzyna (Surhów 1861/9)
  12. ---------- Stanisław x Smyl Zofia (Surhów 1857/10)
  13. Dubak Anna x Pietrzyk Marcin (Kraków - św. Szczepan 1844/40)
  14. ---------- Katarzyna x Cierpisz Franciszek (Zielonki 1850/11)
  15. ---------- Piotr x Cholewiński Marianna (Kraków - Mariacka 1827/78)
  16. ---------- Salomea x Kawa Kasper (Kraków - św. Szczepan 1841/34)
  17. ---------- Tomasz x Szczyrba Salomea (Kraków - św. Szczepan 1826/38)
  18. Dubakowskicz Tomasz x Koźmiński Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1837/6)
  19. Duball Małgorzata x Gorecki Andrzej (Kraków - św. Florian 1835/53)
  20. Dubas Franciszka x Chmielowski Tomasz (Surhów 1866/6)
  21. ---------- Jan x Banach Anna (Opole Lubelskie 1858/76)
  22. Dubcentko Józef x N. N. (Kraków - Wszyscy Święci 1827/26)
  23. Dubelczyk Franciszek x Zagajski Rozalia (Nieborów 1811/4)
  24. ---------- Jakub x Kozioł Franciszka (Nieborów 1844/13)
  25. ---------- Marianna x Fiutkoski Benedykt (Nieborów 1835/11)
  26. ---------- Rozalia x Pietrzak Piotr (Nieborów 1830/8)
  27. ---------- Tomasz x Figaszewski Julianna (Nieborów 1828/13)
  28. Dubenek N. x Jonecki Stanisław (Kraków - św. Mikołaj 1844/30)
  29. Duber Józef x Łubianek Barbara (Okrzeja 1855/30)
  30. Duberstein Antoni x Pruk Magdalena (Raciąż 1810/11)
  31. Duberszteyn Jakub x Peczk Salomea (Raciąż 1773/3)
  32. ---------- Michał x Hass Marianna (Raciąż 1774/8)
  33. Dubersztyn Jan x Jeszk Marianna (Raciąż 1803/5)
  34. Dubicki Andrzej x Jabłonka Franciszka (Barłożno 1863/5)
  35. ---------- Franciszek x Drozdowski Dorota (Barłożno 1873/2)
  36. ---------- Klara x Lis Franciszek (Barłożno 1929/2)
  37. ---------- Konstancja x Musielak Wojciech (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1819/6)
  38. Dubiec Katarzyna x Telążek Kacper (Grocholice 1886/3)
  39. Dubiecki Agnieszka x Glinka Jan (Katerburg 1836/8)
  40. ---------- Jan x Malarski Paulina (Łomna 1893/40)
  41. ---------- Michał x Domaradzki Antonina (Katerburg 1843/1)
  42. ---------- Salomea x Leszczynowicz Julian (Katerburg 1842/2)
  43. Dubiel Agnieszka x Frawrzyński Jan (Barłożno 1925/9)
  44. ---------- Franciszek x Ozga Maria (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1921/2)
  45. ---------- Julianna x Weroniecki Józef (Barłożno 1839/1)
  46. ---------- Maciej x Kubacki Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1833/55)
  47. ---------- Marcin x Szcześniak Marianna (Połaniec 1824/1)
  48. ---------- Marianna x Kajut Klemens (Barłożno 1926/14)
  49. ---------- Marianna x Toś Jan (Łoniów 1867/2)
  50. ---------- Zofia x Mnoibaum Eugeniusz (Barłożno 1921/20)
  51. ---------- Zofia x Wójcik Marcin (Działoszyce 1834/8)
  52. Dubiela Anna x Felchner Michał (Gniew 1849/25)
  53. ---------- Anna x Pieczkowski Jan (Barłożno 1921/3)
  54. ---------- Apolonia x Puto Ignacy (Połaniec 1820/65)
  55. ---------- Franciszek x Adrychowski Marta (Barłożno 1919/21)
  56. ---------- Helena x Neumann Fryderyk (Barłożno 1912/15)
  57. ---------- Józef x Bielecki Anna (Gniew 1861/64)
  58. ---------- Józef x Dańl Marianna (Gniew 1823/12)
  59. ---------- Julianna x Schvenau Antoni (Gniew 1905/12)
  60. ---------- Katarzyna x Pomierski Jakub (Barłożno 1833/10)
  61. ---------- Ludwika x Sadowski Aleksander (Barłożno 1931/21)
  62. ---------- Marianna x Blau Karol (Barłożno 1916/10)
  63. ---------- Marianna x Jabłonka Julian (Barłożno 1895/17)
  64. ---------- N. x Samulewski Maria (Gniew 1861/46)
  65. Dubielak Antoni x Nitkowski Agnieszka (Wieniec 1763/48)
  66. ---------- Jan x Bednarek Elzbieta (Czermno 1859/10)
  67. ---------- Jan x Mazur Marianna (Czermno 1848/4)
  68. Dubielewski Agnieszka x Grochowski (Krokowski) Maciej (Grodzisk Mazowiecki 1848/24)
  69. ---------- Konstancya x Pietraszek Kacper (Grodzisk Mazowiecki 1850/22)
  70. Dubiella August x Dahm Marianna (Barłożno 1881/1)
  71. ---------- Ignacy x Zielinski Agnieszka (Gniew 1881/1)
  72. ---------- Jan x Konczyk Teofila (Gniew 1893/5)
  73. ---------- Józef x Wierczoch Antonia (Gniew 1894/6)
  74. ---------- Józef x Zielinski Anna (Gniew 1858/20)
  75. ---------- Julia x Staśkowski Tomasz (Gniew 1887/33)
  76. ---------- Marianna x Markowski Wincenty (Gniew 1832/40)
  77. ---------- Michał x Kuchanny Apolonia (Gniew 1880/23)
  78. ---------- Teofil x Kruczenski Marianna (Gniew 1893/6)
  79. Dubielski Jadwiga x Hyła Wojciech (Barłożno 1829/3)
  80. ---------- Małgorzata x Hotowski Paweł (Barłożno 1826/11)
  81. ---------- Stanisław x Richwalski Anna (Gniew 1847/21)
  82. Dubieniuk Marianna x Szymański Wincenty (Stary Oleksiniec 1842/1)
  83. Dubieński Antoni x Zieliński Marianna (Pniewnik 1829/1)
  84. ---------- Bartłomiej x Grabowski Marianna (Pniewnik 1777/202)
  85. ---------- Bartłomiej x Grabowski Marianna (Pniewnik 1778/219)
  86. ---------- Bartłomiej x Maguz Zofia (Pniewnik 1783/254)
  87. ---------- Ewa x Krajewski Franciszek (Pniewnik 1856/18)
  88. ---------- Jan x Grabowski Katarzyna (Pniewnik 1840/5)
  89. ---------- Józef x Świętochowski Józefa (Pniewnik 1806/147)
  90. ---------- Marcin x Baran Marianna (Pniewnik 1855/14)
  91. ---------- Marianna x Gąsiorek Mateusz (Pniewnik 1819/3)
  92. ---------- Marianna x Witkowski Grzegorz (Pniewnik 1840/14)
  93. ---------- Marianna x Wojdak Jan (Pniewnik 1852/4)
  94. ---------- Paweł x Grochowski Marianna (Pniewnik 1848/3)
  95. ---------- Piotr x N. Józefa (Pniewnik 1773/171)
  96. ---------- Wiktoria x Zabłocki Jakub (Pniewnik 1772/156)
  97. ---------- Zofia x Sulich Józef (Pniewnik 1798/71)
  98. Dubik Anna x Kaczmarczyk Paweł (Bebelno 1795/3)
  99. ---------- Antonina x Kwaśniak Szymon (Mierzyn 1888/8)
  100. ---------- Jacek x Nowakowski Zuzanna (Bebelno 1792/7)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne