Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Dro[?] (wyników 316):

  1. Drobęcki Piotr x Domański Agnieszka (Mikstat 1830/4)
  2. Drober Marian x Olszewski Dorota (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/151)
  3. Drobiazg Marianna x Śliwakoski Antoni (Kłomnice, par. św. Marcina 1810/1)
  4. ---------- Regina x Musiał Stefan (Kłomnice, par. św. Marcina 1812/24)
  5. Drobik Ignacy x Duk Franciszka (Mileszki 1859/23)
  6. Drobiniak Marcin x Olejniczak Aniela (Kazimierz Biskupi 1923/61)
  7. Drobinik Franciszka x Kossobudzki Piotr (Kraków - św. Szczepan 1829/20)
  8. Drobinski Anna x Weltrowski Julian (Raciąż 1902/21)
  9. ---------- Marta x Kuss Jan (Raciąż 1902/18)
  10. Drobner Franciszka x Kossobudzki Piotr (Kraków - św. Szczepan 1829/20)
  11. Drobniak Rozalia x Kaleta Kacper (Pierzchnica: wieś Szczecno 1898/3)
  12. Drobniczak Magdalena x Grzelaczyk Jan (Kościelec pow. kaliski 1824/14)
  13. Drobniewski Józef x Ratajczyk Marianna (Buczek 1867/14)
  14. Drobny Adelina x Löwenstein Ozer (Kraków - gmina Starozakonnych 1811/10)
  15. ---------- Anna x Kędzioła Michał (Kraków - św. Florian 1850/19)
  16. Drobuszewski Paweł x Plaszkiewicz Konstancja (Płock 1862/100)
  17. Drochliński Wojciech x Bereszki Marianna (Skórkowice 1873/27)
  18. Drodz Paweł x Rathke Augusta (Gniew 1872/32)
  19. Drogan Marianna x Przybysz Ludwik (Łoniów 1870/4)
  20. Drogostat Marianna x Balicki Ignacy (Grocholice 1880/26)
  21. Drogosz Michał x Kowalczyk Marianna (Dmenin 1862/17)
  22. ---------- Sebastian x Zagajski Marianna (Dmenin 1841/12)
  23. ---------- Władysław x Kamiński Józefa (Dmenin 1897/1)
  24. Drogowski Szymon x Zubalski Zofia (Charłupia Mała 1871/13)
  25. Droin Krystyna x Moszewski Adam (Gniew 1819/28)
  26. Dromowicz Leonarda x Smerliński Antoni (Papowo Toruńskie 1890/12)
  27. Dronikowski Walentyna x Szczepański Feliks (Kazimierz Biskupi 1927/4)
  28. Dronzkowski Stanisław x Wojciechowski Franciszka (Gniew 1889/8)
  29. Drop Jan x Sikorski Zofia (Koprzywnica 1872/3)
  30. ---------- Waleria x Rzeszut Ksawery (Niekrasów Świętokrzyski 1938/19)
  31. Dropiewski Franciszek x Bielicki Eleonora (Ostrów mazowiecka 1863/8)
  32. Dropiński Ignacy x Sobczak Marianna (Kazimierz Biskupi 1931/18)
  33. ---------- Ignacy x Sobczak Marianna (Kazimierz Biskupi 1931/18)
  34. Dros Józef x Jaworski Agnieszka (Połaniec 1824/8)
  35. Drosdowski Agnieszka x Wittphal (Weihsphal) Franciszek (Gniew 1897/41)
  36. Drosl Anna x Orłowski Franciszek (Gniew 1844/44)
  37. Drösler Benedykt x Garguliński Antonina (Kraków - Mariacka 1832/19)
  38. ---------- Ignacy x Frej Magdalena (Kraków - Mariacka 1828/13)
  39. ---------- Jan x Kozelski Franciszka (Kraków - Mariacka 1832/35)
  40. Drost Bolesław x Herrlein Aniela Marta (Gniew 1921/3)
  41. ---------- Franciszka x Mańkowski Bolesław (Gniew 1748/31)
  42. ---------- Franciszka x Mańkowski Bolesław (Gniew 1913/8)
  43. ---------- Ignacy x Kowal Rozalia (Kraków - św. Anna 1815/8)
  44. ---------- Jan x Pliszczyński Elżbieta (Gniew 1935/4)
  45. ---------- Konrad x Dłużewski Natalia (Gniew 1905/19)
  46. Droszcz Elżbieta x Sztyder Wojciech (Łoniów 1819/286)
  47. ---------- Helena x Wieczorek Stanisław (Łoniów 1818/81)
  48. ---------- Jakub x Kuniski Barbara (Kraków - Wszyscy Święci 1832/22)
  49. ---------- Stanisław x Heretyk Zofia (Kraków - św. Mikołaj 1811/40)
  50. Droszczak Tadeusz x Berliński Helena (Gniew 1945/19)
  51. Droszek Anna x Trzeciaczek Maciej (Dmenin 1670/2)
  52. Droza Franciszek x Morgoń Agata (Bebelno 1786/5)
  53. ---------- Marianna x Wojcik Adam (Koprzywnica 1830/34)
  54. ---------- Tadeusz x Fabijański Agnieszka (Bebelno 1785/2)
  55. Drozd Agnieszka x Kowal Jan (Podlesie 1670/10)
  56. ---------- Aniela x Wesołowski Jan (Gniew 1914/51)
  57. ---------- Aniela x Wesołowski Jan (Gniew 1914/52)
  58. ---------- Anna x Golębiewski Juliusz (Gniew 1863/71)
  59. ---------- Anna x Guzman Marcin (Gniew 1815/7)
  60. ---------- Anna x Macias Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1932/8)
  61. ---------- Anna x Piotrowski Wawrzyniec (Hrubieszów 1863/18)
  62. ---------- Anna x Piotrowski Wawrzyniec (Hrubieszów 1869/18)
  63. ---------- Anna x Ryża Marcin (Niekrasów Świętokrzyski 1915/1)
  64. ---------- Antoni x Jarząbek Anastazja (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1851/11)
  65. ---------- Antonia x Śledz Franciszek (Gniew 1865/53)
  66. ---------- Antonina x Górski Wojciech (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1857/22)
  67. ---------- Balbina x Juszko Mikołaj (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1857/17)
  68. ---------- Elżbieta x Kasprzycki Karol (Kraków - Mariacka 1820/24)
  69. ---------- Elżbieta x Nowak Józef (Gnojno 1748/19)
  70. ---------- Elżbieta x Urbanek Marcin (Podlesie 1625/1)
  71. ---------- Ewa x Szczapiński Błażej (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1857/9)
  72. ---------- Franciszek x Glapica Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1827/27)
  73. ---------- Franciszka x Klonowski Stanisław (Grudusk 1872/21)
  74. ---------- Gertruda x Nowacek Błażej (Podlesie 1628/1)
  75. ---------- Halina x Dobrzyński Józef (Gniew 1954/37)
  76. ---------- Jan x Zabłonski Franciszka (Gniew 1865/4)
  77. ---------- Józef x Kolęda Dorota (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1830/9)
  78. ---------- Józefa x Ostrowski Franciszek (Działoszyce 1870/1)
  79. ---------- Józefa x Suli Filip (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1855/5)
  80. ---------- Katarzyna x Leśniakowski Józef (Gniew 1863/27)
  81. ---------- Katarzyna x Parasiewicz Stefan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1828/8)
  82. ---------- Krzysztof x Debudej Anna (Truskolasy 1819/18)
  83. ---------- Kunegunda Antonina x Zakrzewski Tomasz (Gniew 1862/57)
  84. ---------- Kunegunda x Mielczarek Jan (Kłomnice, par. św. Marcina 1812/7)
  85. ---------- Ludwik x Durma Stanisława (Niekrasów Świętokrzyski 1933/24)
  86. ---------- Maksymilian x Kolędziąka Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1824/25)
  87. ---------- Małgorzata x Śleszrczyk Szymon (Podlesie 1658/2)
  88. ---------- Marcin x Sadowski Marianna (Gniew 1856/11)
  89. ---------- Maria x Schacht Wilhelm (Gniew 1866/58)
  90. ---------- Marianna x Golombek Józef (Gniew 1883/24)
  91. ---------- Marianna x Grabowski Jakub (Gniew 1850/15)
  92. ---------- Marianna x Janiszewski Hilary (Kłomnice, par. św. Marcina 1812/19)
  93. ---------- Marianna x Jędrasiak Michał (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1855/14)
  94. ---------- Marianna x Poradowki Augustyn (Skała 1807/2)
  95. ---------- Marianna x Reich Łukasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1849/13)
  96. ---------- Marianna x Sikorczak Kasper (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1829/10)
  97. ---------- Mateusz x Janik Antonina (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1854/15)
  98. ---------- Michał x Muzolf Apolonia (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1830/14)
  99. ---------- Michalina x Gwóźdź Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1915/2)
  100. ---------- Paweł x Kowalczyk Petronela (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1858/14)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne