Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Draheim (wyników 197):

  1. Drab Ambroży x Jazgra Magdalena (Koprzywnica 1818/5)
  2. ---------- Ambroży x Krupiona Helena (Koprzywnica 1850/8)
  3. ---------- Jakób x Jurczak Marianna (Koprzywnica 1850/7)
  4. ---------- Jakób x Kornacki Marianna (Koprzywnica 1852/8)
  5. ---------- Marcin x Kagan Łucja (Połaniec 1875/20)
  6. ---------- Mateusz x Wierzeńska(Płachciak)v.Bolenski Wiktoria (Sandomierz - katedra (NMP) 1813/65)
  7. ---------- Walenty x Grzybowski Marianna (Koprzywnica 1861/9)
  8. ---------- Wojciech x Kalita Regina (Kraków - Mariacka 1833/9)
  9. Draba Anastazja x Kuta Roch (Brzeziny 1794/20)
  10. ---------- Małgorzata x Madej Antoni (Koprzywnica 1856/27)
  11. ---------- Małgorzata x Szerlik Jan (Koprzywnica 1824/29)
  12. Drabant Franciszek x Rompa Franciszka (Barłożno 1854/4)
  13. ---------- Piotr x Arendt Elżbieta (Barłożno 1771/10)
  14. Drabczyński Maciej x Łyżwiński Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1833/27)
  15. Drabęcki Helena x Ratayczyk Andrzej (Mikstat 1831/3)
  16. Drabecki Jadwiga x Rudnicki Stanisław (Płock 1862/68)
  17. Drabęcki Magdalena x Szych Andrzej (Mikstat 1830/16)
  18. Drabecki Rozalia x Ejchler Edward (Płock 1863/38)
  19. Drabel Julianna x Gruszczyński Michał (Mikstat 1835/8)
  20. Drabent Magdalena x Kamiński Feliks (Mikstat 1832/6)
  21. ---------- Małgorzata x Korpys Paweł (Mikstat 1824/14)
  22. ---------- Paweł x Chęcki Franciszka (Mikstat 1819/4)
  23. ---------- Róża x Szych Roch (Mikstat 1820/9)
  24. ---------- Tomasz x Fluder Wiktoria (Mikstat 1823/4)
  25. ---------- Tomasz x Korpys Magdalena (Mikstat 1823/13)
  26. ---------- Tomasz x Mudkiewicz Barbara (Mikstat 1824/7)
  27. ---------- Walenty x Drabentowicz Rozalia (Mikstat 1853/23)
  28. Drabentowicz Balbina x Kamiński Michał (Mikstat 1837/6)
  29. ---------- Barbara x Motylewicz Kazimierz (Mikstat 1838/5)
  30. ---------- Domicela x Nowacki Mateusz (Mikstat 1845/7)
  31. ---------- Feliks x Gretkiewicz Marianna (Mikstat 1820/8)
  32. ---------- Franciszka x Domański Piotr (Mikstat 1839/1)
  33. ---------- Franciszka x Weirauch Karol (Mikstat 1826/11)
  34. ---------- Helena x Górecki Antoni (Mikstat 1840/1)
  35. ---------- Idzi x Borkowski Gertruda (Mikstat 1839/13)
  36. ---------- Jakub x Śmieński Marianna (Mikstat 1850/6)
  37. ---------- Klara x Górecki Franciszek (Mikstat 1844/5)
  38. ---------- Marceli x Berkowski Kunegunda (Mikstat 1842/11)
  39. ---------- Marianna x Gałczyński Antoni (Mikstat 1827/14)
  40. ---------- Marianna x Gruszczyński Grzegorz (Mikstat 1837/12)
  41. ---------- Piotr x Golicki Teresa (Mikstat 1827/10)
  42. ---------- Rozalia x Drabent Walenty (Mikstat 1853/23)
  43. ---------- Rozalia x Zdziebkowski Jan (Mikstat 1842/1)
  44. ---------- Salomea x Zimorski Antoni (Mikstat 1836/6)
  45. ---------- Stefan x Kuberski Karolina (Mikstat 1838/3)
  46. ---------- Teodor x Łopacki Kunegunda (Mikstat 1821/6)
  47. ---------- Wiktoria x Nowacki Józef (Mikstat 1828/11)
  48. Drabentowski Kasper x Piwoński Kunegunda (Mikstat 1853/17)
  49. Drabęt Agnieszka x Zdzyński Filip (Mikstat 1848/7)
  50. ---------- Barbara x Bodeł Ignacy (Mikstat 1848/12)
  51. ---------- Barbara x Goliński Kazimierz (Mikstat 1845/8)
  52. ---------- Petronela x Monieta Wojciech (Mikstat 1850/11)
  53. ---------- Stanisław x Polak Jadwiga (Mikstat 1851/8)
  54. Drabętowicz Ignacy x Fabrowski Franciszka (Mikstat 1835/4)
  55. ---------- Wiktoria x Stankiewicz Cyprian (Mikstat 1846/15)
  56. Drabik Grzegorz x Mazuchowska Katarzyna (Brzeziny 1797/18)
  57. ---------- Jan x N. Elżbieta (Dmenin 1659/9)
  58. ---------- Jan x Szczypta Katarzyna (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1861/2)
  59. ---------- Regina x Puchała Błażej (Dmenin 1640/10)
  60. ---------- Stefan x Dąbrowski Eryka (Gniew 1963/4)
  61. Drabkowski Michał x Głowacki Dorota (Raciążek 1782/4)
  62. Drach Adam x Krupa Katarzyna (Łoniów 1824/206)
  63. ---------- Agnieszka x Czarnic N. (Końskowola 1676/4)
  64. ---------- Agnieszka x Janeczka Wawrzyniec (Łoniów 1843/18)
  65. ---------- Agnieszka x Reczka Szymon (Łoniów 1829/7)
  66. ---------- Andrzej x Kołek Franciszka (Łoniów 1832/22)
  67. ---------- Andrzej x Tworek Marianna (Koprzywnica 1851/5)
  68. ---------- Franciszek x Piekoś Franciszka (Łoniów 1837/16)
  69. ---------- Franciszka x Cieciura Kazimierz (Łoniów 1872/8)
  70. ---------- Franciszka x Rzepka Łukasz (Łoniów 1823/169)
  71. ---------- Kazimierz x Kucharczyk Franciszka (Łoniów 1852/23)
  72. ---------- Magdalena x Chara Ignacy (Łoniów 1846/13)
  73. ---------- Marianna x Stachura Wojciech (Łoniów 1858/25)
  74. ---------- Tekla x Żyła Stanisław (Łoniów 1843/36)
  75. ---------- Teresa x Kucfay Antoni (Łoniów 1855/12)
  76. ---------- Tomasz x Charzyna Marianna (Łoniów 1852/26)
  77. Dracha Teresa x Wiśniewski Jan (Łoniów 1818/197)
  78. Drachal Antoni x Tarłowski Józefa (Gródek 1888/13)
  79. Drachne Anna x Tyrchowski Mikołaj (Kraków - Mariacka 1819/84)
  80. Drachny Jan x Geiger Zuzanna (Kraków - Mariacka 1836/102)
  81. Dradziewski Rozalia x Litewski Józef (Gniew 1873/45)
  82. Draffke Otto Juliusz x Paluchowski Bronisława Wanda (Gniew 1901/26)
  83. Dragamung Magdalena x Krzyszczak Stanisław (Koprzywnica 1829/14)
  84. Dragan Elżbieta x Segda Wincenty (Gnojno 1836/50)
  85. ---------- Franciszek x Baniowski Tekla (Gnojno 1839/50)
  86. ---------- Jan x Chmielowski Marianna (Gnojno 1844/39)
  87. ---------- Józefa x Wiśniewski Wojciech (Łoniów 1873/13)
  88. ---------- Katarzyna x Wieczorek Antoni (Chabielice 1874/2)
  89. ---------- Marianna x Chmielowski Kazimierz (Gnojno 1824/7)
  90. ---------- Marianna x Galus Tomasz (Gnojno 1864/21)
  91. ---------- Zofia x Ślęzak Paweł (Łoniów 1858/27)
  92. Draganek Antonina x Baran Józef (Gródek 1891/3)
  93. Dragański Adam x Knapiński Małgorzata (Kraków - Mariacka 1830/90)
  94. ---------- Marianna x Firleuński Wawrzyniec (Kraków - św. Mikołaj 1843/21)
  95. Dragon Andrzej x Turski Katarzyna (Gnojno 1816/30)
  96. ---------- Dorota x Król Antoni (Gnojno 1819/11)
  97. ---------- Franciszka x Dudziński Alojzy (Nieborów 1842/14)
  98. ---------- Jan x Kędzierski Katarzyna (Gnojno 1757/2)
  99. ---------- Jan x Radziewski Katarzyna (Luszyn 1843/10)
  100. ---------- Magdalena x Terlecki Wincenty (Gnojno 1819/8)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne