Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Dorski (wyników 160):

  1. Dora Wiktoria x Dłużniakiewicz Józef (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1849/10)
  2. Dorąb Maria x Ciara Albert (Gniew 1857/11)
  3. Dorabialny Małgorzata x Kornasz Bartłomiej (Kraków - św. Anna 1811/3)
  4. Dorachowski Aniela x Kołczyński Franciszek (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1848/2)
  5. ---------- Teodora x Chrzanowski Leopold (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1850/13)
  6. Doradzki Katarzyna x Czernicki Benedykt (Koprzywnica 1847/5)
  7. Dorajski Jakub x Nowak Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1839/15)
  8. Doran Aniela x Kierchmajer Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1824/30)
  9. ---------- Ignacy x Grodzicki Helena (Kraków - św. Anna 1828/13)
  10. ---------- Julian x Mazaraki Julianna (Kraków - Wszyscy Święci 1844/14)
  11. ---------- Julian x Szopowicz Olimpia (Kraków - św. Anna 1827/7)
  12. ---------- Katarzyna x Szustak Mateusz (Koprzywnica 1813/17)
  13. Doraniewicz Maciej x Siennicki Franciszka (Kraków - św. Florian 1834/40)
  14. Dorant Felicjanna x Kudlicki Hilary (Kraków - Wszyscy Święci 1818/7)
  15. Doraś Maciej x Motyka Małgorzata (Zielonki 1825/48)
  16. Dorasz Jan x Duda Regina (Kraków - Mariacka 1814/68)
  17. Dorata Anna x Zieliński Wojciech (Kraków - Mariacka 1833/63)
  18. Dorau Anna x Pietruszyński Jan (Papowo Toruńskie 1801/2)
  19. ---------- Dorota x Ciara Marcin (Gniew 1870/1)
  20. Doraza Teresa x Pałka Tomasz (Koprzywnica 1828/24)
  21. Doraziński Marianna x Staszczyk Karol (Koprzywnica 1842/35)
  22. Dorbański Helena Aleksandra x Grądzki Ignacy (Grocholice 1881/10)
  23. Dordyniak Andrzej x Bartnik Agnieszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1810/9)
  24. Doreczakow Agnieszka x Ra?zuka Jan (Raciążek 1836/14)
  25. Doręgowski Marian x Nosewicz Marianna (Płock 1887/40)
  26. Dorek Ludwik x Agdan Agata (Płock 1867/59)
  27. Doreń Andrzej x Krajewski Waleria (Budziszewice 1864/16)
  28. ---------- Antoni x Ciupiński Franciszka (Mileszki 1856/19)
  29. ---------- Ludwik x Kupisz Marianna (Mileszki 1871/20)
  30. Dörfling Anna x Guzinski Michał (Gniew 1859/18)
  31. Dorfling Jan x Gołąbek Rozalia (Gniew 1850/8)
  32. Dörfling Rozalia x Netzel Alojzy (Gniew 1888/30)
  33. Dorfling Stanisław x Cwikliński Katarzyna (Gniew 1878/17)
  34. ---------- Stanisław x Dreps Maria (Gniew 1864/59)
  35. ---------- Stanisław x Gapski Rozalia (Gniew 1865/55)
  36. Doring Jan x Grabowski Anna (Gniew 1946/17)
  37. Dorkowski Wojciech x Paszkowski Marianna (Papowo Toruńskie 1796/8)
  38. Dormann Katarzyna x Boroń Jan (Skała 1876/1)
  39. ---------- Katarzyna x Partezi Alfred (Skała 1876/14)
  40. ---------- Marianna x Tarnówka Franciszek (Skała 1873/16)
  41. Dormowicz Andrzej x Orzechowski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1852/8)
  42. ---------- Mikołaj x Redmerski Rozalia (Papowo Toruńskie 1870/12)
  43. ---------- Wawrzyniec x Jagielski Rozalia (Papowo Toruńskie 1843/3)
  44. Dorn Apolonia x Konkol Michał (Gniew 1893/27)
  45. Dornaty Aniela x Urys Wincenty (Kraków - Wszyscy Święci 1849/14)
  46. Dornikowski Marianna x Rembowski Alfons (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1852/16)
  47. Dornins Katarzyna x Staszewski Franciszek (Gniew 1857/72)
  48. Dornotti Kajetan x Demitter Franciszka (Kraków - Mariacka 1827/37)
  49. Dornowski Alfons x Dulski Maria (Gniew 1947/19)
  50. Dorobek Agnieszka x Marzec Maciej (Gnojno 1747/7)
  51. ---------- Agnieszka x Orkisz Jan (Gnojno 1819/13)
  52. ---------- Agnieszka x Strózik Bartłomiej (Gnojno 1759/9)
  53. ---------- Andrzej x Grabiec Marianna (Gnojno 1865/10)
  54. ---------- Andrzej x Makówka Marianna (Gnojno 1848/57)
  55. ---------- Anna x Pisarczyk Józef (Gnojno 1848/36)
  56. ---------- Anna x Stępień Roman (Gnojno 1861/52)
  57. ---------- Barbara x Stępień Józef (Gnojno 1864/34)
  58. ---------- Barbara x Stróż Mikołaj (Gnojno 1859/13)
  59. ---------- Ewa x Gamoń Szymon (Gnojno 1752/20)
  60. ---------- Felicjan x Zawierucha Ewa (Gnojno 1758/12)
  61. ---------- Franciszek x Musiał Julianna (Gnojno 1842/8)
  62. ---------- Franciszek x Orkisz Katarzyna (Gnojno 1843/39)
  63. ---------- Franciszka x Rawski Michał (Gnojno 1834/11)
  64. ---------- Franciszka x Wawszczyk Wawrzyniec (Gnojno 1871/21)
  65. ---------- Franciszka x Zachaj Walenty (Gnojno 1827/43)
  66. ---------- Jadwiga x Kępa Maciej (Gnojno 1846/26)
  67. ---------- Jadwiga x Orkisz Wincenty (Gnojno 1863/11)
  68. ---------- Jakub x Dorobek Zofia (Gnojno 1872/11)
  69. ---------- Jan x Wawszczyk Marianna (Gnojno 1840/33)
  70. ---------- Józef x Kozieł Agnieszka (Gnojno 1844/15)
  71. ---------- Józef x Musiał Marianna (Gnojno 1872/30)
  72. ---------- Katarzyna x Kołodziej Piotr (Gnojno 1832/62)
  73. ---------- Katarzyna x Pasternak Kazimierz (Gnojno 1859/48)
  74. ---------- Katarzyna x Witczak Wojciech (Gnojno 1853/22)
  75. ---------- Kazimierz x Orkisz Franciszka (Gnojno 1828/24)
  76. ---------- Ludwika x Stępień Stanisław (Gnojno 1859/24)
  77. ---------- Łukasz x Makówka Marianna (Gnojno 1816/8)
  78. ---------- Maciej x Zawierucha Apolonia (Gnojno 1826/21)
  79. ---------- Małgorzata x Sokołowski Mateusz (Gnojno 1843/41)
  80. ---------- Marianna x Krówka Władysław (Gnojno 1760/11)
  81. ---------- Marianna x Makówka Andrzej (Gnojno 1859/31)
  82. ---------- Marianna x Sibila Mikołaj (Gnojno 1836/17)
  83. ---------- Marianna x Stępień Michał (Gnojno 1851/27)
  84. ---------- Mateusz x Gos Zofia (Gnojno 1830/24)
  85. ---------- Mateusz x Musiał Antonina (Gnojno 1824/39)
  86. ---------- Michał x Orkisz Franciszka (Gnojno 1826/7)
  87. ---------- Paweł x Stępień Jadwiga (Gnojno 1858/17)
  88. ---------- Piotr x Makówka Marianna (Gnojno 1817/26)
  89. ---------- Rozalia x Zdzios Tomasz (Gnojno 1754/4)
  90. ---------- Salomea x Stępień Franciszek (Gnojno 1840/7)
  91. ---------- Sebastian x Sas Marianna (Gnojno 1832/26)
  92. ---------- Tekla x Krowiński Antoni (Gnojno 1838/17)
  93. ---------- Wawrzyniec x Toporski Helena (Gnojno 1842/17)
  94. ---------- Wawrzyniec x Toporski Marianna (Gnojno 1818/11)
  95. ---------- Zofia x Dorobek Jakub (Gnojno 1872/11)
  96. Dorociński Katarzyna x Piotrowski Franciszek (Bebelno 1806/3)
  97. Dorodziński Marianna x Ball Jan (Łomna 1887/15)
  98. ---------- Waleria x Dudek Józef (Łomna 1895/3)
  99. Dorokowski Antoni x Klimek Katarzyna (Działoszyce 1881/7)
  100. Doros Franciszka x Głowacki Szymon (Działoszyce 1834/9)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne