Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Domkie (wyników 702):

  1. Domach Agnieszka x Muzel Mikołaj (Raciąż 1834/6)
  2. ---------- Marianna x Rogowski August (Raciąż 1834/22)
  3. Domachowski Alfons x Esk Jadwiga (Gniew 1946/60)
  4. ---------- Anna x Przygocki Dominik (Barłożno 1824/3)
  5. ---------- Anna x Zygmunt Fryderyk (Grudusk 1874/3)
  6. ---------- Antonina x Komorowski Jan (Barłożno 1896/7)
  7. ---------- Barbara x Schultz Stanisław (Raciąż 1781/4)
  8. ---------- Bolesław x Grodk Stefania (Gniew 1946/46)
  9. ---------- Danuta x Talarek Jan (Górzno k. Garwolina 1977/10)
  10. ---------- Elżbieta x Kozłowski Franciszek (Barłożno 1853/7)
  11. ---------- Franciszek x Wysocki Marianna (Barłożno 1891/11)
  12. ---------- Franciszka x Otlewski Józef (Barłożno 1876/22)
  13. ---------- Gertruda x Groth Augustyn (Barłożno 1939/3)
  14. ---------- Jan x Nowasiński Katarzyna (Papowo Toruńskie 1818/9)
  15. ---------- Jan x Śledź Anna (Gniew 1864/35)
  16. ---------- Józefina x Grepowicz Wojciech (Raciąż 1809/1)
  17. ---------- Klementyna x Kaszubowski Jan (Barłożno 1925/19)
  18. ---------- Leokadia x Piątkowski Jan (Barłożno 1934/13)
  19. ---------- Leokadia x Wysocki Franciszek (Barłożno 1926/24)
  20. ---------- Ludwik x Liczmański Franciszka (Barłożno 1857/2)
  21. ---------- Magdalena x Bekicki Ignacy (Raciąż 1777/2)
  22. ---------- Marian x Jęczmień Zofia (Barłożno 1936/6)
  23. ---------- Marianna x Guz Józef (Barłożno 1878/7)
  24. ---------- Marianna x Oznicki Józef (Barłożno 1847/15)
  25. ---------- Mateusz x Fiałkowski Marianna (Papowo Toruńskie 1796/12)
  26. ---------- Melania x Wośniewski Edmund (Gniew 1946/55)
  27. ---------- Michał x Dombrowski Anna (Barłożno 1864/25)
  28. ---------- Paulina x Kowalski Adam (Gniew 1858/40)
  29. ---------- Piotr x Wysocki Marta (Barłożno 1905/7)
  30. ---------- Stanisław Jan x Machlik Stanisława (Gniew 1946/2)
  31. ---------- Weronika x Rilioh Jakub (Barłożno 1891/1)
  32. ---------- Władysław x Kamrowski Konstancja (Gniew 1951/7)
  33. Domaeracki Marianna x Cuchligowski Józef (Raciąż 1783/3)
  34. Domagała Agata x Kowalski Kazimierz (Babsk 1837/5)
  35. ---------- Agata x Nowak Franciszek (Obiechów 1851/8)
  36. ---------- Agnieszka x Jurkowski Błażej (Dmenin 1771/2)
  37. ---------- Anna x Skiba Jan (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1846/4)
  38. ---------- Bartłomiej x Martwiński Katarzyna (Koprzywnica 1845/5)
  39. ---------- Bartłomiej x Olszewski Julianna (Łoniów 1870/10)
  40. ---------- Bartłomiej x Tomaszak Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1851/3)
  41. ---------- Błażej x Zimnicki Katarzyna (Klimontów 1820/138)
  42. ---------- Florian x Borek Helena (Pierzchnica: wieś Szczecno 1889/8)
  43. ---------- Franciszek x Franasik Marianna (Kazimierza Wielka 1882/36)
  44. ---------- Franciszek x Ko... Marianna (Turek 1889/13)
  45. ---------- Franciszek x Maszanty Elżbieta (Koprzywnica 1816/6)
  46. ---------- Franciszka x Kozłoski Jan (Kościelec pow. kaliski 1829/18)
  47. ---------- Irena x Marcinkowski Henryk (Gniew 1959/10)
  48. ---------- Jacenty x Weber Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1822/16)
  49. ---------- Jakub x Macierski Dorota (Barłożno 1715/1)
  50. ---------- Jan x Bonczykowski Marianna (Turek 1890/1)
  51. ---------- Jan x Martwiński Katarzyna (Koprzywnica 1869/25)
  52. ---------- Józef x Grzybowski Marianna (Skała 1845/8)
  53. ---------- Józef x Jarosz Marianna (Podlesie 1774/3)
  54. ---------- Józef x Kobryn Stanisława (Cisów 1922/11)
  55. ---------- Katarzyna x Sieczyński Bartłomiej (Dmenin 1745/4)
  56. ---------- Katarzyna x Stolarczyk N. (Dmenin 1782/5)
  57. ---------- Katarzyna x Żabicki Wincenty (Działoszyce 1867/14)
  58. ---------- Katarzyna x Zadęcki Piotr (Skała 1864/13)
  59. ---------- Kunegunda x Musiał Dominik (Borzykowa 1825/27)
  60. ---------- Magdalena x Dziuba Wojciech (Kraków - św. Krzyż 1815/10)
  61. ---------- Magdalena x Rusaj Walenty (Dmenin 1803/5)
  62. ---------- Magdalena x Trepka Piotr (Skała 1860/10)
  63. ---------- Małgorzata x Maj Karol (Borzykowa 1824/22)
  64. ---------- Małgorzata x Skrzypczyk Marcin (Działoszyce 1871/16)
  65. ---------- Małgorzata x Tomaszewski Józef (Kościelec pow. kaliski 1828/5)
  66. Domagala Marcin x Przybyl Apolonia (Zborówek 1882/25)
  67. Domagała Maria Magdalena x Majerczyk Franciszek (Dmenin 1789/8)
  68. ---------- Marianna x Bartusiak Andrzej (Gnojno 1751/16)
  69. ---------- Marianna x Gilowski Benedykt (Kraków - św. Salwator 1819/91)
  70. ---------- Marianna x Głąb Mikołaj (Dzierzgów 1826/4)
  71. ---------- Marianna x Karkoska Wincenty (Dmenin 1766/1)
  72. ---------- Marianna x Michałczyk Błażej (Dmenin 1773/10)
  73. ---------- Marianna x Michalski Andrzej (Buczek 1871/23)
  74. ---------- Marianna x Pawlak Franciszek (Kościelec pow. kaliski 1839/4)
  75. ---------- Marianna x Szabla Feliks (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1834/2)
  76. ---------- Marianna x Trzeciaczek Stanisław (Dmenin 1676/6)
  77. ---------- Marianna x Wójcik Bartłomiej (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1881/2)
  78. ---------- Marianna x Woźniczak Kacper (Dmenin 1732/4)
  79. ---------- Paweł x Morek Marianna (Kraków - Mariacka 1831/10)
  80. ---------- Paweł x Patrzyński Anna (Działoszyce 1867/4)
  81. ---------- Szczepan x Matuszak Franciszka (Dmenin 1798/8)
  82. ---------- Szymon x Burczyk Zuzanna (Podlesie 1799/2)
  83. ---------- Tekla x Palimąka Tomasz (Bebelno 1872/4)
  84. ---------- Urszula Marianna x Kraj Stanisław (Gnojno 1820/4)
  85. ---------- Walenty x Krupa Franciszka (Kazimierza Wielka 1880/1)
  86. ---------- Wincenty x Wawrzczak Józefa (Borzykowa 1832/15)
  87. ---------- Wojciech x Grubaszek Marianna (Kraków - św. Salwator 1835/44)
  88. ---------- Zofia x Więckowski Tomasz (Dmenin 1755/1)
  89. ---------- Zygmunt x Kobryn Julianna (Cisów 1929/1)
  90. Domagalik Regina x Gadzina Marcin (Kraków - św. Florian 1826/60)
  91. Domagałka Jan x Błachowicz Salomea (Dmenin 1763/3)
  92. ---------- Józef x Szewc Marianna (Dmenin 1672/2)
  93. ---------- Łukasz x Rymarczyk Jadwiga (Dmenin 1728/4)
  94. ---------- Szczepan x Błachowicz Ewa (Dmenin 1781/4)
  95. Domagalski Agata x Boroń Antoni (Skała 1866/2)
  96. ---------- Agnieszka x Boroń Jan (Skała 1804/11)
  97. ---------- Agnieszka x Janicki Jakub (Barłożno 1750/3)
  98. ---------- Agnieszka x Parzelski Józef (Skała 1825/12)
  99. ---------- Agnieszka x Zadęcki Wojciech (Skała 1868/3)
  100. ---------- Anna x Boroń Józef (Skała 1879/8)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne