Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Dolizn (wyników 136):

  1. Dolachowski Albert x Jacob Ewa (Barłożno 1732/3)
  2. Dolacińska Gertruda x Kożuszkowicz Kazimierz (Brzeziny 1786/1996)
  3. Dolaciński Antoni x Marciniak Jadwiga (Kościelec pow. kaliski 1858/5)
  4. ---------- Franciszek x Michalski Marianna (Kazimierz Biskupi 1918/22)
  5. Dolański Franciszek x Zawolik Marianna (Koprzywnica 1832/17)
  6. ---------- Michał x Marczewski Barbara (Koprzywnica 1837/9)
  7. Dolaś Anna x Pozczoła Jan (Kraków - św. Mikołaj 1848/3)
  8. ---------- Bartłomiej x Rydzoń Anna (Kraków - św. Mikołaj 1839/12)
  9. Dolas Piotr x Żelazny Anna (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1852/4)
  10. Dolasko Jan x Tomaszewski Marianna (Wieniec 1772/114)
  11. Dolat Agnieszka x Frost Jakub (Gniew 1819/12)
  12. ---------- Anna x Kroeling Ludwik (Gniew 1824/26)
  13. ---------- Anna x Wisniewski Jan (Gniew 1824/49)
  14. ---------- Henryk x Wróblewski Elżbieta (Raciąż 1980/4)
  15. ---------- Katarzyna x Karczewski Jan (Gniew 1820/17)
  16. ---------- Katarzyna x Poleman Jakub (Gniew 1776/27)
  17. ---------- Lidia x Mikołajczyk Artur (Raciąż 1989/13)
  18. ---------- MArianna x Olszewski Adam (Gniew 1776/38)
  19. ---------- Mieczysław x Sampławski Elżbieta (Raciąż 1982/17)
  20. ---------- Mieczysław x Wegner Anna (Raciąż 1938/16)
  21. ---------- Wanda Halina x Wróblewski Józef Franciszek (Raciąż 1960/12)
  22. Dolata Agnieszka x Biegański Wawrzyniec (Grocholice 1885/17)
  23. ---------- Elżbieta x Walenczak Kazimierz (Grocholice 1879/2)
  24. ---------- Jan x Łodyga Antonina (Grocholice 1886/29)
  25. ---------- Józef x Marcinkowski Anastazja (Mileszki 1852/9)
  26. ---------- Józefa x Klockowski Bartłomiej (Lubraniec 1846/15)
  27. ---------- Marianna x Stanisz Filip (Grocholice 1884/6)
  28. ---------- Michał x Bucholski Maria (Gniew 1810/8)
  29. ---------- Piotr x Jablonowski Anna (Gniew 1811/6)
  30. ---------- Piotr x Wata Antonina (Grocholice 1887/13)
  31. ---------- Teofila x Pingot Piotr (Grocholice 1888/8)
  32. Dolczyk Magdalena x Balicki Antoni (Połaniec 1820/50)
  33. Dolęba Jan x Kowalczyk Józefa (Kazimierz Biskupi 1923/39)
  34. ---------- Józef x Kulczewski Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1921/24)
  35. Dolecki Andrzej x Irocki Ewa (Gniew 1747/14)
  36. ---------- Andrzej x Odryan Elżbieta (Gniew 1759/5)
  37. ---------- Anna x Obrębski Józef (Hrubieszów 1868/8)
  38. ---------- Katarzyna x Szeliga Jan (Gorzków 1855/23)
  39. ---------- Mateusz x Modłowski Katarzyna (Gniew 1776/8)
  40. ---------- Wincenty x Kozłowski Anna (Hrubieszów 1858/43)
  41. ---------- Wojciech x Ochmiejski Marianna (Raciążek 1797/3)
  42. Dolegacz Marcin x Makowski Katarzyna (Pniewnik 1824/8)
  43. Doległo Jadwiga x Musztal Henryk (Rakoszyn 1858/4)
  44. ---------- Stanisław x Gawik Franciszka (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1813/14)
  45. ---------- Stanisław x Sokowroński Joanna (Kraków - Wszyscy Święci 1844/7)
  46. Dolęgoskai Katarzyna x Pawlikoski Michał (Czermno 1857/28)
  47. Dolegowski Kazimierz x Szcześniak Marianna (Czermno 1840/5)
  48. Dolejuch Jadwiga x Węgorek Wojciech (Końskowola 1651/18)
  49. Dolek Katarzyna x Wera Jan (Raciąż 1859/8)
  50. Dolekcza Marianna x Walaczek Wojciech (Końskowola 1669/18)
  51. Doleński Juliana x Wojciechowski Paweł (Koprzywnica 1819/33)
  52. Dolenski Stanisław x Cygankiewicz Salomea (Kraków - św. Florian 1833/31)
  53. Dolewa Marcin x Luboński Marianna (Pabianice 1857/5)
  54. ---------- Maryanna x Śmiechowicz Wojciech (Pabianice 1859/72)
  55. Dolewski Anna x Afeltowicz Walenty (Raciążek 1776/7)
  56. ---------- Anna x Polakowski Wawrzyniec (Gniew 1802/36)
  57. ---------- Elzbieta x Celmiński Jan (Raciążek 1783/2)
  58. Dolężek Aleksander x Machniak Jadwiga (Połaniec 1862/44)
  59. ---------- Jakub x Diabełek Tekla (Połaniec 1862/42)
  60. ---------- Jakub x Strzałka Katarzyna (Połaniec 1876/17)
  61. ---------- Józef x Golba Tekla (Połaniec 1867/41)
  62. ---------- Józef x Staniszewska Antonina (Połaniec 1866/20)
  63. ---------- Józefa x Widanka Michał (Połaniec 1876/3)
  64. ---------- Kasper x Łukaszek Michalina (Połaniec 1868/10)
  65. ---------- Kunegunda x Bober Wincenty (Połaniec 1864/57)
  66. ---------- Tomasz x Piątek Marianna (Połaniec 1868/33)
  67. ---------- Wojciech x Żak Rozalia (Połaniec 1863/9)
  68. Dolezuch Regina x Dudziak Maciej (Końskowola 1666/20)
  69. Dolezusk Regina x Wiei.... Szymon (Końskowola 1647/12)
  70. Dolezuszek Franciszek x Strzelc Katarzyna (Końskowola 1662/2)
  71. Dolezysk Zofia x Mucha Tomasz (Końskowola 1661/10)
  72. Doliczn Elżbieta x Nyman Abraham (Gniew 1740/23)
  73. Dolida Wawrzyniec x Jańczak Józefa (Kraszewice 1890/36)
  74. Dolina Marianna x Rzepień Szymon (Kraków - św. Szczepan 1833/1)
  75. Doliński Adam x Świnoga Jadwiga (Budziszewice 1868/8)
  76. ---------- Agata x Gabrychlewski Mateusz (Kazimierz Biskupi 1865/37)
  77. ---------- Agnieszka x Wrubleski Bonifacy (Nieborów 1810/5)
  78. ---------- Andrzej x Materkoski Franciszka (Koprzywnica 1868/9)
  79. ---------- Antoni x Przybysz Franciszka (Mileszki 1857/28)
  80. ---------- Antoni x Żóław Kunegunda (Mileszki 1849/16)
  81. ---------- Antonina x Kurosad Andrzej (Koprzywnica 1857/20)
  82. ---------- Bernard x Danowski Zofia (Gniew 1957/47)
  83. ---------- Ewa x Kur Adam (Pniewnik 1854/8)
  84. ---------- Franciszek x Latosi Marianna (Koprzywnica 1814/22)
  85. ---------- Franciszka x Jasiński Piotr (Koprzywnica 1865/19)
  86. ---------- Franciszka x Walewski Karol (Barłożno 1935/37)
  87. ---------- Jan x Baran Zofia (Pniewnik 1820/17)
  88. ---------- Jan x Sawicki Zofia (Katerburg 1836/7)
  89. ---------- Józef x Knoblauch Wiktoria (Gniew 1824/8)
  90. ---------- Karolina x Szumielewicz Michał (Chlewiska 1837/23)
  91. ---------- Katarzyna x Gorycki Walenty (Koprzywnica 1850/12)
  92. ---------- Katarzyna x Lipiński Ignacy (Koprzywnica 1863/18)
  93. ---------- Małgorzata x Kurosad Stanisław (Koprzywnica 1868/11)
  94. ---------- Marianna x Cygankiewicz Łukasz (Kraków - Mariacka 1824/50)
  95. ---------- Marianna x Gorycki Jan (Koprzywnica 1818/6)
  96. ---------- Paulina Franciszka x Ostrowski Stefan (Chlewiska 1839/31)
  97. ---------- Salomea x Kluba Józef (Koprzywnica 1816/14)
  98. ---------- Salomea x Krawczyński Stanisław (Kraków - św. Florian 1838/95)
  99. ---------- Stanisław x Błachutowski Katarzyna (Kraków - Mariacka 1821/49)
  100. ---------- Stanisław x Czech Regina (Kraków - Mariacka 1833/87)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne