Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Dobrok (wyników 336):

  1. Dobaczeski Antonina x Zwierzchoski Kazimierz (Czermno 1855/2)
  2. ---------- Franciszek x Ciastek Franciszka (Czermno 1856/19)
  3. ---------- Grzegorz x Michaławicz Franciszka (Czermno 1844/12)
  4. ---------- Szymon x Fortuna Petronela (Czermno 1848/15)
  5. Dobaczewski Andrzej x Sniegocki Marianna (Czermno 1846/9)
  6. ---------- Ewa x Mileski Franciszek (Czermno 1854/8)
  7. ---------- Józef x Piątkowski Józefa (Czermno 1832/24)
  8. ---------- Józefa x Dylewski Jan (Płock 1867/8)
  9. ---------- Katarzyna x Szmul Franciszek (Czermno 1828/3)
  10. ---------- Rejmond x Prusiński Franciszka (Czermno 1832/7)
  11. Dobasik Jan x Plebaniak Franciszka (Łoniów 1823/70)
  12. Dobbek Ambroży Marian x Jaedtke Agnieszka (Gniew 1906/9)
  13. ---------- Anna x Schweika Franciszek (Raciąż 1913/8)
  14. ---------- Filip x Wegner Franciszka (Raciąż 1853/18)
  15. ---------- Helena x Kulesza Augustyn (Raciąż 1934/18)
  16. Dobberstein Franciszka x Donerowicz Stanisław (Raciąż 1912/12)
  17. ---------- Monika x Pankau Paweł Andrzej (Raciąż 1910/9)
  18. ---------- Rozalia x Osowicki Jan (Raciąż 1905/8)
  19. Dobczyk Marcin x Politowska Zuzanna (Brzeziny 1779/1827)
  20. ---------- Marianna x Jóźwik Mikołaj (Brzeziny 1783/1918)
  21. Dobczyński Małgorzata x Rybicki Mikołaj (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/34)
  22. ---------- Marianna x Kurczyk Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1844/5)
  23. ---------- Michał x Schnejwajs Antonina (Kraków - św. Szczepan 1836/49)
  24. Dobek Dominik x Wojciechowski Katarzyna (Mileszki 1858/35)
  25. Doberski Marianna x Adamski Michał (Dobrzejewice 1845/2)
  26. Doberstein Andrzej x Koczynski Anna (Raciąż 1842/6)
  27. ---------- Franciszka x Ring Maciej (Raciąż 1845/8)
  28. ---------- Rozalia x Kuligowski Franciszek (Raciąż 1893/3)
  29. ---------- Tekla x Geszka Jakub (Raciąż 1836/3)
  30. Dobersztein Jan x Klundr Marianna (Raciąż 1814/3)
  31. Doberszten Wojciech x Stachurski Antonina (Kazimierz Biskupi 1844/10)
  32. Dobersztyn Marianna x Rozycki Antoni (Kazimierz Biskupi 1843/1)
  33. ---------- Marianna x Wapniarski Maciej (Kazimierz Biskupi 1811/10)
  34. ---------- Roman x Walczak Marta (Kazimierz Biskupi 1930/44)
  35. Dobertsein Anna x Gabrisch Jan (Raciąż 1857/17)
  36. Dobeszteyn Jan x Zetkoski Teresa (Kazimierz Biskupi 1818/7)
  37. Dobhardt Józef x Zimborowski Małgorzata (Gniew 1943/2)
  38. Dobiech Antoni x Dziubek Józefa (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/35)
  39. Dobiecha Marianna x Miksa Jan (Dmenin 1840/12)
  40. Dobiecki Barbara x Władziński Wiesław (Górzno k. Garwolina 1973/9)
  41. ---------- Klotylda x Górski Alojzy (Kraków - św. Szczepan 1846/44)
  42. ---------- Ludwika x Hojdziński Franciszek (Kraków - Katedra 1847/1)
  43. ---------- Marcjanna x Turski Feliks (Dmenin 1793/1)
  44. Dobieża Apolonia x Borkowski Ignacy (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1819/8)
  45. Dobija Andrzej x Brzeziński Małgorzata (Raciąż 1985/5)
  46. Dobińska Marianna x Grabski Józef (Brzeziny 1798/25)
  47. Dobiński Antonina x Piegłowski Franciszek (Kraków - Mariacka 1836/69)
  48. ---------- Apolonia x Nowakowski Marian (Płock 1864/53)
  49. ---------- Jadwiga x Stopiński (Stopa) Jakub (Kraków - Mariacka 1839/64)
  50. ---------- Józef x Dulewski Pelagia (Kraków - Mariacka 1833/25)
  51. Dobinski Kordula x Linowski Wojciech (Kraków - Mariacka 1818/56)
  52. Dobiński Tomasz x Zbiński Wiktoria (Luszyn 1866/15)
  53. Dobirszein Anna x Deja Józef (Raciąż 1876/11)
  54. Dobk Agnieszka x Łobdowski Franciszek (Gniew 1760/8)
  55. ---------- Konstancja x Kaluzynski Józef (Gniew 1766/7)
  56. ---------- Marianna x Pawlikowski Wojciech (Gniew 1763/25)
  57. Dobosiewicz Andrzej x Guzik Apolonia (Kazimierz Biskupi 1854/16)
  58. ---------- Antoni x Roguski Barbara (Pniewnik 1878/2)
  59. Dobosik Jakub x N. Ewa (Brzeziny 1773/1670)
  60. Dobosz Agnieszka x Dziopa Maciej (Dzierzgów 1832/23)
  61. ---------- Andrzej x Jasion Franciszka (Skórkowice 1866/1)
  62. ---------- Anna x Burski Stanisław (Pniewnik 1851/10)
  63. ---------- Anna x Patkowski Andrzej (Hrubieszów 1857/7)
  64. ---------- Antoni x Ziemba Teresa (Hrubieszów 1820/45)
  65. ---------- Ewa x Tokarczyk Klemens (Brzeziny 1777/1765)
  66. ---------- Jakub x Grudzień Marianna (Łoniów 1819/239)
  67. ---------- Jan x Bystrzanowski Anna (Łoniów 1830/6)
  68. ---------- Jan x Gdela Agnieszka (Czemierniki 1813/12)
  69. ---------- Jan x Piaskowski Eleonora (Pniewnik 1861/13)
  70. ---------- Józefa x Szczurowski Jakub (Pniewnik 1882/7)
  71. ---------- Kunegunda x Remiszewski Franciszek (Pniewnik 1844/18)
  72. ---------- Ładysław x Cędrowicz Urszula (Bodzentyn 1816/33)
  73. ---------- Marianna x Florowski Jan (Pniewnik 1872/9)
  74. ---------- Marianna x Koziecki Andrzej (Pniewnik 1878/10)
  75. ---------- Marianna x Legierski Hieronim (Skórkowice 1888/19)
  76. ---------- Marianna x Węgliński Wojciech (Łoniów 1836/19)
  77. ---------- Michał x Szulc Agata (Skórkowice 1880/18)
  78. ---------- Regina x Pełka Tomasz (Pniewnik 1758/15)
  79. Doboszyński Maria x Goszczyński Antoni (Płock 1888/68)
  80. Dobracki Andrzej x Gorski Marianna (Papowo Toruńskie 1833/17)
  81. Dobraczyński Ludwika x Zieleniewski Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1866/11)
  82. Dobrak Marianna x Zielnik Jan (Działoszyce 1853/24)
  83. Dobrakoski Mikołaj x Kniaź Franciszka (Kłomnice, par. św. Marcina 1811/7)
  84. Dobrakowski Piotr x Frasinowski Teresa (Kraków - Mariacka 1818/79)
  85. ---------- Stanisław x Małczak Antonina (Grocholice 1886/34)
  86. ---------- Tekla x Zieleński Walenty (Lgota Wielka 1818/4)
  87. Dobranecki Marianna x Godeschalk Ludwik (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1835/1)
  88. Dobranowski Józef x Krzyszkiewicz Joanna (Kraków - św. Salwator 1846/17)
  89. ---------- Tekla x Grządziel Kajetan (Kraków - św. Florian 1819/89)
  90. Dobrański Józefa x Królikowicz Piotr (Pabianice 1860/26)
  91. Dobrawolski Marianna x Kupidło Jacek (Kraków - Mariacka 1818/76)
  92. Dobrentz Wilhelm x Bernat Maria (Gniew 1816/6)
  93. Dobróć Andrzej x Nowicki Teodora (Kazimierz Biskupi 1920/18)
  94. Dobroć Anna x Drjański Julian (Kazimierz Biskupi 1922/26)
  95. ---------- Bronisława x Głowacki Feliks (Kazimierz Biskupi 1933/48)
  96. ---------- Stanisława x Cetner Józef (Kazimierz Biskupi 1926/3)
  97. Dobrocki Kazimierz x Moszczeński Konstancja (Wieniec 1797/384)
  98. Dobroczyński Bazyli x Marzyński Agnieszka (Hrubieszów 1830/10)
  99. ---------- Dominik x Chubiński Marianna (Hrubieszów 1866/16)
  100. ---------- Stefan x Bobłowski Agata (Hrubieszów 1858/27)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne