Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Dereszkiewicz (wyników 68):

  1. Deranek Andrzej x Gilginas Leokadia (Gniew 1927/17)
  2. ---------- Jan x Grabowski Stefania (Gniew 1958/8)
  3. ---------- Teofila x Gilginas Józef (Gniew 1925/28)
  4. Derchut Maciej x Stępnik Zofia (Dmenin 1775/5)
  5. Dercz Piotr x Parzelski Marianna (Skała 1865/16)
  6. ---------- Stanisław x Opalski Marianna (Skała 1874/1)
  7. Derdziak Józefa x Walczak Stanisław (Kazimierz Biskupi 1852/26)
  8. ---------- Kasper x Pawlak Konstancja (Kazimierz Biskupi 1811/7)
  9. Derdziński Antoni x Łagocki Urszula (Kazimierz Biskupi 1856/17)
  10. ---------- Elżbieta x Graniczny Józef (Kazimierz Biskupi 1899/25)
  11. ---------- Nepomucena x Witkowski Ignacy (Kazimierz Biskupi 1901/6)
  12. ---------- Stanisław x Mencfel Marianna (Wierzeja, USC 1885/7)
  13. Dereczyński Zofia x Szypryt Józef (Raciąż 1935/20)
  14. Deręgowski Bronisław x Łukasiewicz Józefa (Kazimierz Biskupi 1924/26)
  15. ---------- Franciszek x Knizkowski Waleria (Barłożno 1875/12)
  16. ---------- Władysława x Jaworski Jan (Kazimierz Biskupi 1929/4)
  17. Derek Petronela x Roszak Antoni (Kościelec pow. kaliski 1831/7)
  18. Derengiewicz Cecylia x Jasiński Władysław (Kazimierz Biskupi 1900/35)
  19. ---------- Cecylia x Jasiński Władysław (Kazimierz Biskupi 1900/35)
  20. ---------- Florian Stanisław x Wapniarski Władysława (Kazimierz Biskupi 1924/35)
  21. ---------- Jan x Frydrych Aniela (Kazimierz Biskupi 1905/35)
  22. ---------- Michał x Dryański Franciszka (Kazimierz Biskupi 1891/5)
  23. ---------- Michalina x Tomaszewski Franciszek (Kazimierz Biskupi 1839/16)
  24. ---------- Stanisława x Malinowski Maciej (Kazimierz Biskupi 1892/41)
  25. Derengowski Antonia x Kędzierski Julian (Raciąż 1891/7)
  26. ---------- Jadwiga x Gornacki Józef (Papowo Toruńskie 1832/4)
  27. ---------- Karolina x Zieleński Józef (Papowo Toruńskie 1852/6)
  28. ---------- Tadeusz x Muzolf Anna Stefania (Raciąż 1951/25)
  29. Dereńko E x Porembski Stanisław (Kazimierza Mała 1880/11)
  30. Dereskiewicz Michał x Kordowski Magdalena (Gniew 1839/8)
  31. Deresz Franciszka x Chrząstek Walenty (Koprzywnica 1831/6)
  32. ---------- Magdalena x Świdnicki Konrad (Hrubieszów 1815/67)
  33. ---------- Mateusz x Madej Marianna (Koprzywnica 1856/4)
  34. ---------- Tekla x Jakubowicz Michał (Hrubieszów 1811/89)
  35. Dereszcz Małgorzata x Gromek Antoni (Koprzywnica 1815/6)
  36. Dereszkiewicz Anna x Zajdowski Michał (Gniew 1842/71)
  37. ---------- Bronisław x Węsierski Marta (Gniew 1926/1)
  38. ---------- Czesław x Jagoda Maria (Gniew 1954/31)
  39. ---------- Jakub x Kowalkowski Rozalia (Gniew 1838/8)
  40. ---------- Jakub x Wiliński Marianna (Gniew 1842/15)
  41. ---------- Jan x Sawinski Rozalia (Gniew 1852/8)
  42. ---------- Katarzyna x Gleński Marcin (Gniew 1857/22)
  43. ---------- Marcin x Winter Anna (Gniew 1900/2)
  44. ---------- Maria x Melcher Karol (Gniew 1863/16)
  45. ---------- Marianna x Albrecht Jan (Gniew 1843/3)
  46. ---------- Rozalia x Milka Marcin (Gniew 1842/48)
  47. ---------- Teresa x Markowski Bolesław (Gniew 1952/8)
  48. ---------- Zuzanna x Urszyński Jan (Gniew 1860/70)
  49. Dereszyn Józef x Chorowski Zofia (Kazimierz Biskupi 1865/15)
  50. Dereszyński Władysław x Osińska Honorata (Niekrasów Świętokrzyski 1943/17)
  51. Dereziński Magdalena x Korczyński Andrzej (Kościelec pow. kaliski 1815/5)
  52. ---------- Weronika x Kołodzieyczak Paweł (Kościelec pow. kaliski 1820/3)
  53. Derk Katarzyna x N. Adam (Wieniec 1764/61)
  54. ---------- Zofia x Urzędowski Piotr (Wieniec 1792/321)
  55. Derkacz Joanna x Klimek Józef (Dmenin 1849/12)
  56. Derkiewicz Marianna x Zalewski Jan (Hrubieszów 1874/6)
  57. Derkiwicz Wincenty x Hajkiewicz Katarzyna (Hrubieszów 1861/3)
  58. Derkowicz Anna Elżbieta x Zynowalt Salomon (Gniew 1772/11)
  59. Derks Jan x Sendach Barbara (Gniew 1832/15)
  60. Derkt Wawrzyniec x Roszak Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1836/14)
  61. Derreszkiewicz Anna x Pirschkowski Jan (Gniew 1844/51)
  62. Dersniowski Gertruda x Kakusa Jan (Kraków - św. Szczepan 1819/91)
  63. Derszniowski Zuzanna x Gorecki Tomasz (Kraków - św. Szczepan 1813/53)
  64. Derx Paweł x Thomaszewski Katarzyna (Gniew 1906/50)
  65. Derych Józef x N. N. (Kraków - Mariacka 1848/26)
  66. ---------- Ludwika x Bauman Ernest (Kraków - Mariacka 1836/9)
  67. Derzssarz Katarzyna x Maryot Grzegorz (Kraków - Mariacka 1812/48)
  68. Derzykowski Antonina x Szopniewski Ignacy (Kazimierz Biskupi 1842/6)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne