Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Dera (wyników 65):

  1. Dera Anna x Bober Teofil (Stężyca 1869/20)
  2. ---------- Anna x Zwara Jakub (Stężyca 1862/13)
  3. ---------- Franciszek x Lipka Matylda (Grabowo kościerskie 1871/4)
  4. ---------- Jakub x Bedger Katarzyna (Stężyca 1862/2)
  5. ---------- Jan x Firkus Katarzyna (Grabowo kościerskie 1866/3)
  6. ---------- Jan x Zarach Anna (Stężyca 1868/35)
  7. ---------- Józef x Jeżewski Katarzyna (Stężyca 1861/5)
  8. ---------- Maciej x Raczkiewicz Marianna (Kraków - Mariacka 1846/8)
  9. ---------- Maria x Krakowski Szymon (Gniew 1849/40)
  10. ---------- Marianna x Górski Jan (Stężyca 1868/23)
  11. ---------- Paulina x Bórczyk Aleksander (Stężyca 1877/6)
  12. ---------- Wawrzyniec x Cybulski Janina (Stężyca 1874/29)
  13. Derecki Anna x Kubacki Piotr (Papowo Toruńskie 1822/1)
  14. Dereń Agnieszka x Popczyk Kazimierz (Dzierzgów 1823/8)
  15. ---------- Andrzej x Łukoski Katarzyna (Koprzywnica 1849/7)
  16. ---------- Anna x Nowakowski Idzi (Budziszewice 1867/15)
  17. ---------- Antoni x Ciachowicz Katarzyna (Koprzywnica 1830/6)
  18. ---------- Antoni x Michalski Wiktoria (Koprzywnica 1846/9)
  19. ---------- Franciszka x Trela Łucja (Koprzywnica 1825/9)
  20. ---------- Jan x Pałka Anna (Koprzywnica 1851/8)
  21. ---------- Jan x Rotynowicz Karolina (Koprzywnica 1846/8)
  22. ---------- Jan x Trela Teresa (Koprzywnica 1831/2)
  23. ---------- Jan x Wysocki Anna (Łoniów 1874/11)
  24. ---------- Józef x Galiński Teodozja (Budziszewice 1867/16)
  25. ---------- Kacper x Bednarski Katarzyna (Koprzywnica 1849/6)
  26. ---------- Katarzyna x Ciach Mateusz (Koprzywnica 1857/7)
  27. ---------- Katarzyna x Słomka Walenty (Koprzywnica 1851/37)
  28. ---------- Łucja x Ciach Marcin (Koprzywnica 1839/7)
  29. ---------- Łucja x Przewłocki Wawrzyniec (Koprzywnica 1858/39)
  30. ---------- Maciej x Kozak Katarzyna (Koprzywnica 1867/5)
  31. ---------- Maciej x Raczkiewicz Marianna (Kraków - Mariacka 1846/8)
  32. ---------- Maciej x Szydlak Marianna (Koprzywnica 1850/6)
  33. ---------- Marcin x Starczanka Wiktoria (Koprzywnica 1837/12)
  34. ---------- Marianna x Szmore Wincenty (Koprzywnica 1853/29)
  35. ---------- Mateusz x Zabawna Marianna (Koprzywnica 1837/11)
  36. ---------- Mikołaj x Wojciechowski Ludwika (Koprzywnica 1871/4)
  37. ---------- Tekla x Piotrowski Józef (Pierzchnica: wieś Szczecno 1817/2)
  38. ---------- Teresa x Szeląg Sebastian (Koprzywnica 1837/36)
  39. ---------- Walenty x Petrykowski Józefa (Koprzywnica 1846/12)
  40. ---------- Wiktoria x Napieracz Jan (Koprzywnica 1848/18)
  41. Deren Wincenty x Krzysztofiak Wiktoria (Dzierzgów 1833/19)
  42. Dereń Wojciech x Kozień Helena (Koprzywnica 1815/4)
  43. ---------- Wojciech x Szeląg Justyna (Koprzywnica 1826/2)
  44. Dereniowski Katarzyna x Skrocki Mateusz (Koprzywnica 1823/28)
  45. Derowski Ewa x Ustrarbowski Jan (Chwaszczyno 1832/3)
  46. ---------- Helena x Went Michał (Chwaszczyno 1864/12)
  47. ---------- Józef x Adler Maria (Chwaszczyno 1875/2)
  48. ---------- Julianna x Hallmann Marcin (Chwaszczyno 1864/27)
  49. ---------- Julianna x Skielnik Ludwik (Chwaszczyno 1863/8)
  50. Derra Anna x Węsiora Antoni (Stężyca 1885/31)
  51. ---------- August x Plicht Antonia (Grabowo kościerskie 1880/6)
  52. ---------- Jan x Pałasz Marta (Stężyca 1886/35)
  53. ---------- Julianna x Kąkol Adam (Stężyca 1894/29)
  54. ---------- Julianna x Macholl Jan (Chwaszczyno 1861/8)
  55. ---------- Klara x Freda Józef (Grabowo kościerskie 1911/12)
  56. ---------- Leokadia x Gleinert Leon (Grabowo kościerskie 1911/3)
  57. ---------- Marta x Borzyszkowski Antoni (Grabowo kościerskie 1901/7)
  58. ---------- Marta x Sobisz Jan (Stężyca 1893/8)
  59. ---------- Walenty x Landowski Marta (Stężyca 1886/21)
  60. ---------- Waleria x Smentoch Jakub (Stężyca 1894/41)
  61. Derski Franciszek Mateusz x Wlazłowicz Maryanna (Pabianice 1860/69)
  62. ---------- Maryanna x Kłysiński Józef (Pabianice 1859/75)
  63. Derucki Apolonia x Radny Władysław (Turek 1890/46)
  64. ---------- Franciszek x Piwiec Eleonora (Grocholice 1888/52)
  65. Derz Jan x Garb Marianna (Gniew 1799/9)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne