Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Dembicki (wyników 77):

  1. Dembecki Franciszek x Rink Zuzanna (Raciąż 1905/5)
  2. ---------- Jan x Iglowski Julianna (Gniew 1871/20)
  3. Dembicki Andrzej x Kłopczewski Marianna (Barłożno 1837/7)
  4. ---------- Anna x Chyła Tomasz (Barłożno 1845/14)
  5. ---------- Antoni x Wasiek Weronika (Barłożno 1880/6)
  6. ---------- Antonia x Liegmann Tomasz (Barłożno 1909/6)
  7. ---------- Antonina x Śledz Jan (Barłożno 1895/15)
  8. ---------- Berta x Murawski Aleksander (Barłożno 1935/15)
  9. ---------- Bronisława x Gracz Władysław (Barłożno 1909/3)
  10. ---------- Elżbieta x Malecki Otto Teodor (Gniew 1875/11)
  11. ---------- Ewa x Kordowski Ignacy (Gniew 1859/31)
  12. ---------- Franciszek x Chynkowski Julianna (Barłożno 1841/4)
  13. ---------- Franciszek x Lemski Waleria (Barłożno 1910/3)
  14. ---------- Franciszka x Orlowski Jan (Gniew 1896/41)
  15. ---------- Helena x Winter Józef (Barłożno 1921/27)
  16. ---------- Helmut Norbert x Przestrzelski Janina (Gniew 1968/17)
  17. ---------- Jakub x Rybka Marianna (Kraszewice 1891/34)
  18. ---------- Jan x Bugalowski Grigida (Barłożno 1844/11)
  19. ---------- Jan x Czarnecki Anna (Barłożno 1840/15)
  20. ---------- Jan x Lenz Ludwika (Barłożno 1864/22)
  21. ---------- Jan x Rożańka Jadwiga (Gniew 1838/7)
  22. ---------- Józef x Nowakowski Julianna (Papowo Toruńskie 1844/3)
  23. ---------- Katarzyna x Jankowski Paweł (Barłożno 1870/4)
  24. ---------- Klara x Krzemiński Franciszek (Barłożno 1932/7)
  25. ---------- Krystyna x Liczmański Jakub (Barłożno 1865/9)
  26. ---------- Kunegunda x Schwerk Ksawery (Barłożno 1915/3)
  27. ---------- Leokadia x Błażyński Józef (Barłożno 1912/1)
  28. ---------- Leokadia x Hinz Jakub (Barłożno 1909/23)
  29. ---------- Leon x Wysocki Waleria (Barłożno 1901/12)
  30. ---------- Maciej x Sliwa Marianna (Barłożno 1830/4)
  31. ---------- Małgorzata x Kunikowski Stanisław (Gniew 1949/34)
  32. ---------- Marianna x Czerniewski Jan (Barłożno 1887/12)
  33. ---------- Marianna x Gapa Jan (Barłożno 1832/14)
  34. ---------- Marianna x Schwarz Józef (Barłożno 1838/12)
  35. ---------- Marianna x Śliwa Maciej (Barłożno 1830/10)
  36. ---------- Marianna x Stei_ Julian (Gniew 1872/31)
  37. ---------- Marta x Jngler Jan (Barłożno 1896/13)
  38. ---------- Marta x Lewandowski Franciszek (Barłożno 1919/39)
  39. ---------- Monika x Chrzanowski jan (Barłożno 1926/25)
  40. ---------- Piotr x Haza Aniela (Barłożno 1921/4)
  41. ---------- Piotr x Lewandowski Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1834/29)
  42. ---------- Stanisława x Mantej Paweł (Barłożno 1930/32)
  43. ---------- Tekla x Skinderski Maciej (Gniew 1835/37)
  44. ---------- Waleria x Czarnecki Teofil (Barłożno 1908/5)
  45. ---------- Wawrzyniec x Ciesielski Anna (Barłożno 1846/3)
  46. ---------- Władysław x Chyliński Klara (Barłożno 1922/12)
  47. ---------- Wojciech x Chmielewski Elżbieta (Barłożno 1759/11)
  48. ---------- Zdzisław x Lewandowski Brygida (Gniew 1963/3)
  49. Dembieński Barbara x Bukowski Jan (Papowo Toruńskie 1824/14)
  50. Dembiewski Szymon x Bartoszewski Marianna (Barłożno 1765/8)
  51. Demboski Anna x Bujas Józef (Siercza, par. Wieliczka 1820/5)
  52. Dembowski Jan x Piotrzak Katarzyna (Lubraniec 1840/13)
  53. ---------- Józef x Zerębski Marianna (Płock 1862/50)
  54. ---------- Julia x Górecki Joachim (Prażmów 1900/2)
  55. ---------- Kasper x Brocki Barbara (Klimontów 1832/11)
  56. ---------- Kunegunda x Zdanowski Florian (Działoszyce 1839/12)
  57. ---------- Paweł x Chabrowski Anna (Płock 1862/29)
  58. ---------- Walenty x Szafrański Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1847/13)
  59. ---------- Zofia x Pietruszczyński Feliks (Płock 1861/8)
  60. Dembski Andrzej x Charenza Joanna Nepomucena (Żytno 1893/39)
  61. ---------- Elżbieta x Klewer Krystian (Gniew 1797/16)
  62. ---------- Jacek x Rusin Zofia (Borzykowa 1862/51)
  63. ---------- Jadwiga x Dymecki Andrzej (Dmenin 1888/13)
  64. ---------- Jakub x Kacirowski Teresa (Gniew 1795/9)
  65. ---------- Jakub x Lewandowski Magdalena (Papowo Toruńskie 1828/3)
  66. ---------- Jan x Jabłonski Zofia (Gniew 1810/7)
  67. ---------- Jan x Rulczanka Marianna (Brzeziny 1797/7)
  68. ---------- Jan x Wolski Anna (Gniew 1818/7)
  69. ---------- Józef x Zakrzewski Urszula (Kraków - św. Szczepan 1829/2)
  70. ---------- Katarzyna x Złotopolski Damazy (Papowo Toruńskie 1856/17)
  71. ---------- Marianna x Kilarski Stanisław (Klimontów 1867/7)
  72. ---------- Marianna x Szmigielski Wiktor (Dmenin 1888/20)
  73. ---------- Roman x Werra Franciszka (Gniew 1919/63)
  74. ---------- Roman x Werra Franciszka (Gniew 1919/64)
  75. ---------- Wilhelm Franciszek x Schutta Helena (Gniew 1920/44)
  76. ---------- Wojciech x Sroczyński Franciszka (Borzykowa 1860/20)
  77. Dempski Marianna x Gubinski Jakub (Gniew 1795/15)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne