Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Daszkiewicz (wyników 36):

  1. Dasek Michał x N. Marianna (Dmenin 1777/1)
  2. Dasiewicz Alicja x Parzyszek Ryszard (Górzno k. Garwolina 1963/19)
  3. ---------- Antoni x Fijałkowski Józefa (Kraków - św. Mikołaj 1842/17)
  4. Daskonic Regina x Mącka Krzysztof (Końskowola 1647/19)
  5. Daskowic Magdalena x Kudla Stanisław (Końskowola 1645/17)
  6. Daskowski Andrzej x Balbuz Anna (Gniew 1801/4)
  7. Daszek Pelagia x Dombrowski Franciszek (Gniew 1875/2)
  8. Daszkiewicz Agnieszka x Pacho Paweł (Brzeziny 1788/2032)
  9. ---------- Antoni x Chocz Katarzyna (Kraków - św. Krzyż 1817/12)
  10. ---------- Antoni x Pioterczak Marianna (Okrzeja 1864/30)
  11. ---------- Dorota x Płanczunas Stanisław (Łabunowo 1810/7)
  12. ---------- Franciszka x Snopkowicz Piotr (Brzeziny 1775/1723)
  13. ---------- Julia x Janowski Edward (Hrubieszów 1858/21)
  14. ---------- Mateusz x N. Marianna (Brzeziny 1776/1756)
  15. ---------- Paweł x Gałecka Katarzyna (Brzeziny 1784/1954)
  16. Daszkowic Helena x Bocko Wawrzyniec (Końskowola 1656/13)
  17. Daszkowki Marianna x Kamiński Łukasz (Barłożno 1733/11)
  18. Daszkowska Agnieszka x Markociński? Wojciech (Brzeziny 1792/7)
  19. Daszkowski Franciszek x Kaczkowski Emerencjanna (Barłożno 1894/6)
  20. ---------- Józef x Waśkowski Marta (Raciąż 1949/5)
  21. ---------- Katarzyna x Stępowski Walerian (Ludzisko 1833/0)
  22. ---------- Maciej x Derfr Apolonia (Gniew 1796/3)
  23. ---------- Malwina x N. Wiktor (Stężyca 1899/37)
  24. ---------- Marcin x Baraszewski Anna (Gniew 1852/7)
  25. ---------- Marianna x Buczkowski Józef (Gniew 1786/6)
  26. ---------- Marianna x Kozłowski Marcin (Gniew 1834/26)
  27. ---------- Paulina x Kubowski Franciszek (Gniew 1935/21)
  28. ---------- Rozalia x Pączyński Paweł (Gniew 1747/34)
  29. ---------- Stanisław x Szutta Faustyna (Stężyca 1872/38)
  30. ---------- Wawrzyniec x Gdowinski Marianna (Gniew 1798/4)
  31. ---------- Wawrzyniec x Malachowski Katarzyna (Gniew 1832/13)
  32. Daszuto Bolesław x Tomaszewski Stanisława (Gniew 1929/30)
  33. Daszyk Julian x Plichta Anna (Grabowo kościerskie 1932/13)
  34. Daszyński Jan x Gawron Balbina (Koprzywnica 1858/8)
  35. ---------- Roman x Zboiński Bożena (Górzno k. Garwolina 1926/51)
  36. ---------- Walenty x Szychowski Anastazja (Mileszki 1866/8)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne