Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Daniel (wyników 72):

  1. Danel Agnieszka x Kubarski Piotr (Barłożno 1843/13)
  2. ---------- Andrzej x Błaszkowski Marianna (Barłożno 1844/1)
  3. ---------- Katarzyna x Badziong Stanisław (Barłożno 1832/2)
  4. ---------- Katarzyna x Kraftt Wawrzyniec (Barłożno 1843/17)
  5. Daniel Agnieszka x Szewc Paweł (Barłożno 1882/15)
  6. ---------- Aleksander x Kossedowski Weronika (Gniew 1894/40)
  7. ---------- Anna x Chełkowski Franciszek (Barłożno 1769/5)
  8. ---------- Anna x Kwiatkowski Jan (Barłożno 1876/13)
  9. ---------- Anna x Poważeński Jan (Barłożno 1866/20)
  10. ---------- Antonia x Liedermann Jakub (Barłożno 1878/8)
  11. ---------- Apolonia x Wisniewski Jan (Barłożno 1875/10)
  12. ---------- Barbara x Rogalski Mateusz (Gniew 1809/34)
  13. ---------- Barbara x Wisniewski Walenty (Barłożno 1875/11)
  14. ---------- Dominik x Wlazłowicz Józefa (Gorzków 1855/8)
  15. ---------- Dominik x Wojtanowski Wiktorja (Gorzków 1869/2)
  16. ---------- Dorota x Brushfalski Ignacy (Barłożno 1864/14)
  17. ---------- Franciszka x Różeński Jan (Barłożno 1857/6)
  18. ---------- Helena x Ławniczak Antoni (Kazimierz Biskupi 1920/27)
  19. ---------- Jadwiga x Pekerun Maksymilian (Barłożno 1935/39)
  20. ---------- Julianna x Gdanicz Augustyn (Barłożno 1869/3)
  21. ---------- Katarzyna x Zalas Paweł (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1822/8)
  22. ---------- Kazimierz x Staroszczyk Rozalia (Bebelno 1760/3)
  23. ---------- Kazimierz x Stefańczyk Małgorzata (Bebelno 1786/6)
  24. ---------- Klara x Sipecki Stanisław (Barłożno 1927/22)
  25. ---------- Marianna x Komorowski Szymon (Barłożno 1857/15)
  26. ---------- Marianna x Kurniak Piotr (Bebelno 1744/1)
  27. ---------- Michał x Tagowski Rozalia (Dmenin 1858/1)
  28. ---------- Paulina x Szczepieński Józef (Barłożno 1864/17)
  29. ---------- Rozalia x Michnowski Feliks (Barłożno 1927/17)
  30. ---------- Tomasz x Ciułany Franciszka (Bebelno 1815/6)
  31. ---------- Tomasz x Grodzki Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1847/38)
  32. ---------- Weronika x Ćwirkowski Fryderyk (Barłożno 1916/8)
  33. ---------- Zofia x Bronisz Wawrzyniec (Czemierniki 1811/11)
  34. ---------- Zofia x Olszak Adam (Barłożno 1751/4)
  35. Daniele Marcin x Piątk Zofia (Barłożno 1761/3)
  36. ---------- Wojciech x Kitowski Zofia (Barłożno 1760/2)
  37. Danielecki Jadwiga x Kurosad Jacek (Klimontów 1832/12)
  38. ---------- Joanna x Sawicki Michał (Klimontów 1835/5)
  39. Danielewski Anna x Kurowski Jan (Gniew 1854/52)
  40. ---------- Danuta x Łubian Stanisław (Górzno k. Garwolina 1980/4)
  41. ---------- Jan x Bonkowski Marianna (Gniew 1838/6)
  42. ---------- Jan x Kowalski Barbara (Gniew 1822/10)
  43. ---------- Jan x Krauz Katarzyna (Gniew 1816/5)
  44. ---------- Jan x Narowski Katarzyna (Gniew 1791/7)
  45. ---------- Katarzyna x Stolpe Marcin (Gniew 1824/45)
  46. ---------- Krystian x Milk Marianna (Gniew 1787/5)
  47. ---------- Marianna x Kujawski Szymon (Gniew 1823/26)
  48. ---------- Marianna x Pomierski Paweł (Gniew 1829/16)
  49. ---------- Michał x Szymczyk Antonina (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/26)
  50. ---------- Paweł x Zieleński Anna (Gniew 1824/7)
  51. ---------- Rozalia x Domagalski Jakub (Gniew 1859/11)
  52. ---------- Rozalia x Domagalski Jakub (Gniew 1861/13)
  53. Danielski Agnieszka x Kapalski Tomasz (Kraków - św. Anna 1817/27)
  54. ---------- Florian x Kopalski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1828/22)
  55. ---------- Florian x Milewski Franciszka (Kraków - Mariacka 1842/51)
  56. ---------- Franciszek x Mirek Zofia (Kraków - św. Szczepan 1836/36)
  57. ---------- Grzegorz x Bogdański Aniela (Kraków - Mariacka 1846/41)
  58. ---------- Jacenty x Jencz Teresa (Kraków - Mariacka 1826/71)
  59. ---------- Jakub x Weyski Katarzyna (Gniew 1815/3)
  60. ---------- Jan x Pryll Anna (Gniew 1842/10)
  61. ---------- Józefa x Mrowiński Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1833/57)
  62. ---------- Julianna x Jaczewski Antoni (Pniewnik 1860/22)
  63. ---------- Marianna x Kamieński Stanisław (Kraków - św. Mikołaj 1833/23)
  64. ---------- Rozalia x Dadowski Jan (Gniew 1850/6)
  65. Danile Józef x Lwowny Petronela (Kraków - Wszyscy Święci 1828/24)
  66. Daniło Franciszka x Sroka Filip (Działoszyce 1840/17)
  67. ---------- Franciszka x Szlucha Franciszek (Działoszyce 1846/20)
  68. ---------- Kunegunda x Niebylski Sylwester (Działoszyce 1834/2)
  69. ---------- Marianna x Pozłotka Piotr (Działoszyce 1840/15)
  70. ---------- Zuzanna x Baradziej Józef (Działoszyce 1832/34)
  71. Daniłowski Katarzyna x Hapoński Mateusz (Hrubieszów 1861/23)
  72. ---------- Szymon x Pryl Eleonora (Hrubieszów 1819/85)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne