Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Daleki (wyników 40):

  1. Dalczyński Paweł x Trynkiewicz Rozalia (Bełżyce 1836/1)
  2. Daldadziński Wawrzyniec x Sobiecki Tekla (Lubraniec 1844/8)
  3. Dalecki Bronisława x Brunka Franciszek (Grabowo kościerskie 1935/7)
  4. ---------- Józef x Gliszczyński Bronisława (Grabowo kościerskie 1927/14)
  5. ---------- Lucjan Kazimierz x Kwasigroch Maria (Raciąż 1957/20)
  6. ---------- Urszula x Forc Józef (Raciąż 1981/29)
  7. ---------- Wojciech x Kluta Agnieszka (Charłupia Mała 1871/1)
  8. Dalek Marianna x Kurst Daniel (Jeżów 1813/27)
  9. Daleki Antoni x Keller Marianna (Stężyca 1897/4)
  10. ---------- Antoni x Olbranz Katarzyna (Stężyca 1865/1)
  11. ---------- Franciszek x Steinka Maria (Grabowo kościerskie 1938/8)
  12. ---------- Franciszka x Stencel Aleksander (Stężyca 1887/31)
  13. ---------- Gustaw x Penke Marta (Grabowo kościerskie 1897/5)
  14. ---------- Ignacy x Hinz Paulina (Stężyca 1864/7)
  15. ---------- Jan x Czapiewski Agata (Stężyca 1893/11)
  16. ---------- Jan x Pobłocki Józefina (Stężyca 1865/23)
  17. ---------- Joanna x Rolbiecki Anastazy (Grabowo kościerskie 1937/14)
  18. ---------- Józefina x Lass Franciszek (Stężyca 1897/24)
  19. ---------- Katarzyna x Hinz Andrzej (Stężyca 1863/28)
  20. ---------- Mateusz x Tryba Marianna (Stężyca 1863/18)
  21. ---------- Wiktor x Kostuch Agnieszka (Grabowo kościerskie 1938/19)
  22. Daleszczyk Ewa x Stempień Walenty (Dmenin 1850/3)
  23. Dalewicz Agnieszka x Adamski Antoni (Kraków - św. Anna 1835/5)
  24. Dalewski Stanisław x Woyciechowski Elżbieta (Kazimierz Biskupi 1845/7)
  25. Dalgewicz Marianna x Ryziński Kazimierz (Krysk 1873/4)
  26. Dalik Karol x Sobieraj Marianna (Mikołajewice 1870/9)
  27. Dalke Anna x Donorowicz Franciszek (Raciąż 1967/19)
  28. ---------- Edward x Szulkowski Aniela (Płock 1886/32)
  29. Dalkiewicz Ksawery x Lenartowicz Tekla (Płock 1864/9)
  30. ---------- Łucja x Kuczkowski Jan (Brzeziny 1777/1770)
  31. Dalman Marianna x Domeratzki Jan (Raciąż 1834/5)
  32. Dalman-Kowal Zuzanna x Wierzbowski Szymon (Górzno k. Garwolina 1820/7)
  33. Dalmann Anna x Meger Józef (Raciąż 1817/5)
  34. ---------- Karolina x Pucek Mateusz (Raciąż 1844/22)
  35. Dalmata Bartłomiej x Łodkowska Tekla (Połaniec 1820/15)
  36. ---------- Jan x Gołębiowska Marianna (Połaniec 1880/3)
  37. ---------- Piotr x Smoleń Marianna (Połaniec 1875/4)
  38. ---------- Tomasz x Marczewska Jadwiga (Połaniec 1877/8)
  39. Dalowicz Marianna x Nowakowski Jan (Kraków - św. Anna 1823/17)
  40. Dalst Marcjanna x Gajewski Jan (Gniew 1817/12)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne