Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Dębski (wyników 136):

  1. Dęb Zofia x Jarmuzewska Jan (Gniew 1745/5)
  2. Dębecki Ludwik x Porczyk Marianna (Bebelno 1897/13)
  3. Dębicki Andrzej x Nagorski Elżbieta (Barłożno 1728/2)
  4. ---------- Elżbieta x Dworakowski Józef (Barłożno 1778/1)
  5. ---------- Elżbieta x Nalborski Paweł (Barłożno 1763/1)
  6. ---------- Franciszka x Czarnecki Jan (Barłożno 1821/9)
  7. ---------- Franciszka x Megger Jan (Barłożno 1928/10)
  8. ---------- Ignacy x Brzeźniak Agata (Lgota Wielka 1854/6)
  9. ---------- Jan Franciszek x Rozmanith Marianna (Kraków - św. Szczepan 1835/22)
  10. ---------- Jan x Kiedrowski Katarzyna (Gniew 1833/8)
  11. ---------- Julianna x Kitowski Kazimierz (Barłożno 1825/3)
  12. ---------- Julianna x Steffański Józef (Gniew 1841/51)
  13. ---------- Julianna x Szołtun Jan (Barłożno 1874/5)
  14. ---------- Kajetan x Głogowski Natalia (Hrubieszów 1862/22)
  15. ---------- Kazimierz x Badziąg Julianna (Gniew 1819/8)
  16. ---------- Klara x Hallmann Paweł (Barłożno 1928/32)
  17. ---------- Klementyna x Osowski Józef (Barłożno 1925/7)
  18. ---------- Konstancja x Draszanowski Kazimierz (Barłożno 1769/1)
  19. ---------- Ludwik x Dawid Emilia (Hrubieszów 1840/9)
  20. ---------- Marcin x Drzazdzik Barbara (Barłożno 1761/4)
  21. ---------- Marta x Szarafański Władysław (Gniew 1900/10)
  22. ---------- Mateusz x Drzazdzikowski Jadwiga (Barłożno 1765/2)
  23. ---------- Mateusz x Maciejewski Elżbieta (Barłożno 1755/4)
  24. ---------- Michał x Nowak Katarzyna (Gniew 1759/4)
  25. ---------- Stanisław x Stróżna Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1858/15)
  26. ---------- Stanisław x Szkod Marianna (Barłożno 1741/2)
  27. ---------- Stanisław x Wietrzykowski Paulina (Hrubieszów 1859/8)
  28. ---------- Szymon x Mazur Agata (Cisów 1833/10)
  29. ---------- Teofila x Bartler Andrzej (Opole Lubelskie 1860/28)
  30. ---------- Wanda x Chyła Ludwik (Barłożno 1924/16)
  31. ---------- Wiktor x N. N. (Kraków - Mariacka 1848/48)
  32. Dębiski Dorota x Betkierowski Maciej (Barłożno 1748/1)
  33. Dębocki Tomasz x Jagielski Małgorzata (Kraków - św. Szczepan 1827/30)
  34. Dęboski Michalina x Skórzewski Antoni (Kościelec pow. kaliski 1837/8)
  35. ---------- Tekla x Gałczyński Jan (Kazimierz Biskupi 1816/14)
  36. ---------- Walenty x Celiński Barbara (Kazimierz Biskupi 1816/5)
  37. Dębowski Adam x Zając Zofia (Górzno k. Garwolina 1934/23)
  38. ---------- Agnieszka x Górski Antoni (Kazimierz Biskupi 1849/13)
  39. ---------- Anna x Lis Kacper (Górzno k. Garwolina 1796/24)
  40. ---------- Anna x Stupak Jan (Kazimierz Biskupi 1921/50)
  41. ---------- Antoni Adam x Mościcki Marianna (Trzebieszów 1814/46)
  42. ---------- Antoni x Kozłowski Józefa (Grudusk 1867/5)
  43. ---------- Antoni x Wiśniewski Marianna (Płock 1886/71)
  44. ---------- Antonina x Ratayczyk Szymon (Kazimierz Biskupi 1859/26)
  45. ---------- Czesław x Jastrzębski Marianna (Kazimierz Biskupi 1928/15)
  46. ---------- Dorota x Staszak Marcin (Kazimierz Biskupi 1847/6)
  47. ---------- Jadwiga x Kościelak Grzegorz (Kościelec pow. kaliski 1855/15)
  48. ---------- Józef x Osiński Róża (Prażmów 1901/12)
  49. ---------- Józef x Tucholski Marianna (Grudusk 1871/14)
  50. ---------- Karolina x Rocki Jan (Łomna 1888/3)
  51. ---------- Katarzyna x Andrzejewski Stanisław (Grudusk 1883/2)
  52. ---------- Katarzyna x Linik Michał (Kazimierz Biskupi 1892/13)
  53. ---------- Konstanty x Seklucka Helena (Płock 1886/53)
  54. ---------- Lucjan x Linda Antonina (Kazimierz Biskupi 1922/49)
  55. ---------- Marian x Woźniak Alina (Górzno k. Garwolina 1971/11)
  56. ---------- Michalina x Florczak Walenty (Kościelec pow. kaliski 1860/3)
  57. ---------- Piotr x Orłowski Maria (Gniew 1945/2)
  58. ---------- Roman x Żak Wanda (Górzno k. Garwolina 1963/1)
  59. ---------- Rozalia x Kołodziejczak Leon (Kazimierz Biskupi 1929/39)
  60. ---------- Rozalia x Turek Karol (Górzno k. Garwolina 1805/5)
  61. ---------- Seweryn x Kazimierczak Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1858/29)
  62. ---------- Stanisław x Sajko Rozalia (Górzno k. Garwolina 1799/2)
  63. ---------- Tomasz x Haydikowski Wiktoria (Kraków - św. Anna 1831/7)
  64. ---------- Wojciech x Grabowski Marianna (Kazimierz Biskupi 1862/23)
  65. ---------- Wojciech x Kowalczyk Józefa (Kazimierz Biskupi 1889/34)
  66. Dębski Agnieszka x Buczyński Jacenty (Rogotwórsk 1834/15)
  67. ---------- Agnieszka x Czarnecki Franciszek (Kraków - św. Florian 1823/18)
  68. ---------- Agnieszka x Fortuński Stanisław (Kraków - Wszyscy Święci 1843/9)
  69. ---------- Agnieszka x Zioło Jacek (Kraków - św. Salwator 1815/79)
  70. ---------- Andrzej x Urbanowicz Teresa (Bełżyce 1831/4)
  71. ---------- Anna x Kruciewski Marcin (Gniew 1823/25)
  72. ---------- Anna x Rogalski Ignacy (Kraków - Wszyscy Święci 1812/14)
  73. ---------- Anna x Zalewski Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1844/6)
  74. ---------- Antoni x Łukawski Anna (Kraków - św. Florian 1826/64)
  75. ---------- Antonina x Brodowski Tomasz (Żelazna 1877/1)
  76. ---------- Eugeniusz x Skorupa Stanisława (Górzno k. Garwolina 1954/34)
  77. ---------- Feliks x Jerz (Jeż) Helena (Dmenin 1861/27)
  78. ---------- Feliks x Mirecki Bogumiła (Dmenin 1857/20)
  79. ---------- Franciszek Dionizy x Agatczyk Stefania Marianna (Chabielice 1872/8)
  80. ---------- Franciszek x Patrowski Magdalena (Kraków - św. Florian 1850/2)
  81. ---------- Franciszek x Sergiel Marianna (Okrzeja 1846/30)
  82. ---------- Franciszek x Wójcik Michalina (Cisów 1927/1)
  83. ---------- Franciszka x Sopoliński Antoni (Raciążek 1828/11)
  84. ---------- Genowefa x Borowski Kazimierz (Nieborów 1815/2)
  85. ---------- Genowefa x Łebkowski Ignacy (Kraków - Wszyscy Święci 1811/11)
  86. ---------- Gotfryd x Necz Józefa (Kraków - Mariacka 1827/82)
  87. ---------- Grzegorz x Trachanowski Genowefa (Nieborów 1812/5)
  88. ---------- Ignacy x Pawlik Marianna (Kraków - św. Salwator 1841/11)
  89. ---------- Jadwiga x Nowakiewicz Kazimierz (Kraków - Wszyscy Święci 1811/13)
  90. ---------- Jan x Gałkowski Maria (Górzno k. Garwolina 1943/15)
  91. ---------- Jan x Wendt Anna (Gniew 1830/7)
  92. ---------- Józef x Durska Anna (Budziszewice 1868/13)
  93. ---------- Józef x Krztoń Marianna (Kraków - św. Florian 1850/1)
  94. ---------- Józef x Łopata Marianna (Mikstat 1850/4)
  95. ---------- Józef x Nożewski Karolina (Kraków - Mariacka 1822/38)
  96. ---------- Józef x Skrobiszewski Teofila (Pabianice 1858/95)
  97. ---------- Julianna x Masłowski Maciej (Kraków - św. Florian 1832/84)
  98. ---------- Julianna x Stalka Andrzej (Dmenin 1854/13)
  99. ---------- Kajetan x N. N. (Kraków - Wszyscy Święci 1827/13)
  100. ---------- Karol x Lipski Zofia (Mileszki 1871/4)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne