Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Długoński (wyników 240):

  1. Długasiewicz Feliks x Dudkiewicz Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1824/12)
  2. ---------- Grzegorz x Brzozowski Józefa (Działoszyce 1845/4)
  3. ---------- Józef x Prądzyński Anastazja (Książnice Wielkie 1863/13)
  4. ---------- Mikołaj Andrzej x Gniadek Julianna Małgorzata (Kraków - Boże Ciało 1851/7)
  5. ---------- Wincenty x Ciaputowicz Marianna (Kraków - św. Krzyż 1851/4)
  6. Długiasiewicz Wincenty x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/29)
  7. Długoborski Marianna x Koc Jan (Gniew 1774/9)
  8. Długokęcki Ludwik x Piotrkowski Marianna (Grudusk 1894/7)
  9. ---------- Ludwika x Jabłoński Julian (Grudusk 1866/3)
  10. Długołęcki Jan x Royek Franciszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1813/2)
  11. Długołędzki Józefa x Schmidt Tytus (Hrubieszów 1855/11)
  12. Długołęki Mikołaj x Trepczyński Katarzyna (Raciążek 1785/2)
  13. Długon Elżbieta x Paiąkowski Franciszek (Gniew 1805/15)
  14. Długoń Katarzyna x Dunarski Ludwik (Gniew 1837/11)
  15. Długonski Anna Magdalena x Badziągowski Michał (Gniew 1826/2)
  16. ---------- Anna x Molewinski Franciszek (Gniew 1808/26)
  17. Długoński Antonia x Buchholz Józef (Gniew 1863/67)
  18. ---------- Barbara x Jankowski Jan (Gniew 1772/1)
  19. ---------- Elżbieta x Kalamarski Jan (Gniew 1737/38)
  20. Długonski Jakub x Deptulski Magdalena (Gniew 1786/9)
  21. Długoński Jan x Niborski Franciszka (Barłożno 1920/19)
  22. Długonski Józef x Błaskowski Julianna (Gniew 1818/9)
  23. Długoński Józef x Przypisny Marianna (Gniew 1854/22)
  24. ---------- Julianna x Umerski Józef (Gniew 1840/40)
  25. Długonski Krystyna x Sielski Bernard (Gniew 1786/25)
  26. ---------- Maciej x Budnowski Elżbieta (Gniew 1773/19)
  27. ---------- Paweł x Sowinski Katarzyna (Gniew 1773/28)
  28. Długopolski Regina x Figut Marcin (Kraków - Mariacka 1833/68)
  29. Długosiech Mateusz x Kruz Marianna (Gniew 1777/1)
  30. Długosiecki Tomasz x Piotrowski Ewa (Gniew 1747/13)
  31. Długosiewicz Jan Antoni x Jabłoński Marianna (Gniew 1925/16)
  32. ---------- Józef Antoni x Smurzyński Jadwiga (Gniew 1929/2)
  33. Długosiński Marcin x Buczek Antonina (Połaniec 1863/1)
  34. Długosz Agnieszka x Dzierżak Józef (Pierzchnica: wieś Osiny 1874/2)
  35. ---------- Agnieszka x Stęplowski Ignacy (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1902/3)
  36. ---------- Andrzej x Broda Jadwiga (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1879/4)
  37. ---------- Andrzej x Kozieł Katarzyna (Pierzchnica: wieś Osiny 1899/3)
  38. ---------- Andrzej x Strójwąs Franciszka (Pierzchnica: wieś Osiny 1830/3)
  39. ---------- Andrzej x Strójwąs Helena (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1798/10)
  40. ---------- Andrzej x Tarka Maria (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1877/2)
  41. ---------- Anna x Kmiecik Władysław (Pierzchnica: wieś Gumienice 1894/6)
  42. ---------- Anna x Lesiak Józef (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1889/2)
  43. ---------- Antoni x Pawlik Marianna (Pierzchnica: wieś Osiny 1884/3)
  44. ---------- Antoni x Piwowar Julia (Pierzchnica: wieś Osiny 1890/2)
  45. ---------- Antonina x Idzik Franciszek (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1892/2)
  46. ---------- Ewa x Partyka Stanisław (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1904/2)
  47. ---------- Ewa x Piwoński Józef (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/4)
  48. ---------- Franciszek x Juszczak Katarzyna (Gnojno 1838/19)
  49. ---------- Franciszek x Pasternak Marianna (Gnojno 1844/25)
  50. ---------- Franciszek x Piróg Jadwiga (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1824/1)
  51. ---------- Franciszek x Radomski Teresa (Gnojno 1747/9)
  52. ---------- Franciszka x Kula Tomasz (Pierzchnica: wieś Gumienice 1830/2)
  53. ---------- Franciszka x Ruszkowski Wojciech (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1844/1)
  54. ---------- Franciszka x Witkowski Józef (Pierzchnica: wieś Osiny 1821/2)
  55. ---------- Franciszke x Gregorowicz Agnieszka (Kraków - św. Anna 1824/1)
  56. ---------- Helena x Chrząszcz Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1819/2)
  57. ---------- Helena x Jarczak Wojciech (Pierzchnica: wieś Osiny 1856/1)
  58. ---------- Helena x Tarka Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1855/1)
  59. ---------- Ignacy x Kasprzak Salomea (Jeżów 1811/6)
  60. ---------- Jadwiga x Dudek Mikołaj (Pierzchnica: wieś Osiny 1843/2)
  61. ---------- Jadwiga x Kołek Wojciech (Pierzchnica: wieś Osiny 1839/2)
  62. ---------- Jakub x Dudek Małgorzata (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1836/1)
  63. ---------- Jakub x Kowalski Marianna (Pierzchnica: wieś Osiny 1866/2)
  64. ---------- Jan x Banasik Józefa (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1892/10)
  65. ---------- Jan x Broda Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1865/5)
  66. ---------- Jan x Bryk Józefa (Pierzchnica: wieś Osiny 1902/1)
  67. ---------- Jan x Graca Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1824/2)
  68. ---------- Jan x Karkocha Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1865/2)
  69. ---------- Jan x Makuch Marianna (Pierzchnica: wieś Osiny 1800/1)
  70. ---------- Jan x Pawlik Antonina (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1903/3)
  71. ---------- Jan x Szabla Marianna (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1895/6)
  72. ---------- Jan x Szabla Marianna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1895/9)
  73. ---------- Jan x Wojnowski Józefa (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1896/2)
  74. ---------- Józef x Banasik Marianna (Pierzchnica: wieś Osiny 1836/2)
  75. ---------- Józef x Kozieł Teresa (Pierzchnica: wieś Osiny 1832/4)
  76. ---------- Józef x Kruszyński Zofia (Kraków - św. Szczepan 1852/6)
  77. ---------- Józef x Pasis Justyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1790/8)
  78. ---------- Józef x Stęplowski Marianna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1889/5)
  79. ---------- Józefa x Biesiada Antoni (Pierzchnica: wieś Osiny 1894/3)
  80. ---------- Józefa x Stochmal Jan (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1854/3)
  81. ---------- Justyna x Dziedzic Stanisław (Pierzchnica: wieś Szczecno 1889/9)
  82. ---------- Kasper x Wyrwiński Antonina (Kraków - św. Szczepan 1830/25)
  83. ---------- Katarzyna x Kwaśniewski Sebastian (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1808/4)
  84. ---------- Katarzyna x Stefańczyk Marcin (Gnojno 1832/7)
  85. ---------- Kazimierz x Strójwąs Helena (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1799/16)
  86. ---------- Łukasz x Wyligała Regina (Siercza, par. Wieliczka 1802/2)
  87. ---------- Maciej x Bęben Barbara (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1840/5)
  88. ---------- Maciej x Wiatrowski Marianna (Pierzchnica: wieś Osiny 1832/1)
  89. ---------- Małgorzata x Kapusta Andrzej (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1882/3)
  90. ---------- Małgorzata x Łopatowski Ignacy (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1866/1)
  91. ---------- Małgorzata x Partyka Marcin (Pierzchnica: wieś Osiny 1855/3)
  92. ---------- Małgorzata x Słopiecki Józef (Pierzchnica: wieś Osiny 1861/4)
  93. ---------- Marianna x Chrząszcz Wojciech (Pierzchnica: wieś Osiny 1891/2)
  94. ---------- Marianna x Czechowski Wojciech (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1899/1)
  95. ---------- Marianna x Dulnik Michał (Pierzchnica: wieś Osiny 1898/1)
  96. ---------- Marianna x Dziedzic Jakub (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1884/3)
  97. ---------- Marianna x Frączek Grzegorz (Pierzchnica: wieś Osiny 1848/8)
  98. ---------- Marianna x Kozieł Andrzej (Pierzchnica: wieś Osiny 1897/1)
  99. ---------- Marianna x Nowak Franciszek (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1821/2)
  100. ---------- Marianna x Oczkowski Wojciech (Pierzchnica: wieś Osiny 1896/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne