Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Czyż (wyników 163):

  1. Czychowski Elżbieta x Siegert Teofil (Gniew 1826/30)
  2. Czykowski Andrzej x Przybyłowicz Zuzanna (Kazimierz Biskupi 1857/57)
  3. ---------- Kazimierz x Stachorski Helena (Kazimierz Biskupi 1819/1)
  4. ---------- Tomasz x Chudyziewicz Marianna (Kazimierz Biskupi 1852/24)
  5. Czyśewski Katarzyna x Sobocki Marceli (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1821/1)
  6. Czysz Grzegorz x Wiecha Helena (Dmenin 1676/3)
  7. Czyszkowski Michał x Gauchowin Marianna (Raciąż 1766/8)
  8. Czyż Agata x Kaczor Kazimierz (Bebelno 1799/9)
  9. ---------- Agnieszka x Gogacz Wojciech (Gródek 1887/8)
  10. ---------- Aleksander x Solecki Elżbieta (Gródek 1884/6)
  11. ---------- Anna x Lipa Franciszek (Łoniów 1837/24)
  12. ---------- Anna x Strzębała Jan (Gródek 1891/6)
  13. ---------- Antoni x Kustra Marianna (Gródek 1892/24)
  14. ---------- Benedykt x Brzych Zofia (Łoniów 1859/11)
  15. ---------- Benedykt x Krasowski Marianna (Łoniów 1867/6)
  16. ---------- Bronisław x Traczyk Magdalena (Gródek 1893/7)
  17. ---------- Cyryl x Orłowski Wiktoria (Gródek 1892/27)
  18. ---------- Florian x Zając Franciszka (Obiechów 1835/7)
  19. ---------- Franciszek x Baran Katarzyna (Gródek 1884/10)
  20. ---------- Franciszek x Leśniak Katarzyna (Łoniów 1838/25)
  21. ---------- Franciszka x Czyż Karol (Gródek 1894/2)
  22. ---------- Grzegorz x Wiecha Helena (Dmenin 1676/3)
  23. ---------- Ignacy x Chrobczyk Joanna (Lgota Wielka 1833/16)
  24. ---------- Ignacy x Pukacz Barbara (Lgota Wielka 1856/22)
  25. ---------- Janusz x Węgielski Teresa (Łoniów 1856/15)
  26. ---------- Józef x Kawęcki Katarzyna (Łoniów 1825/248)
  27. ---------- Józefa x Kowalczyk Izydor (Dmenin 1847/12)
  28. ---------- Justyna x Śmietanka Karol (Gródek 1879/15)
  29. ---------- Karol x Czyż Franciszka (Gródek 1894/2)
  30. ---------- Katarzyna x Bąk Szczepan (Gródek 1892/29)
  31. ---------- Katarzyna x Brzozowski Jan (Gródek 1891/1)
  32. ---------- Katarzyna x Kalbarczyk Jan (Gródek 1891/7)
  33. ---------- Katarzyna x Maj Jan (Gródek 1892/2)
  34. ---------- Katarzyna x Woźniak Karol (Lgota Wielka 1832/25)
  35. ---------- Kazimierz x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/80)
  36. ---------- Klemens x Olczyk Franciszka (Lgota Wielka 1864/22)
  37. ---------- Konstancja x Kowalczyk Andrzej (Gródek 1894/14)
  38. ---------- Konstancja x Sochacki Andrzej (Chlewiska 1832/27)
  39. ---------- Łucja x Bętkowski Marcin (Kraków - Mariacka 1821/55)
  40. Czyz Łucja x Radoszyński Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1820/9)
  41. Czyż Małgorzata x Malinowski Antoni Ignacy (Kraków, św. Juda Tadeusz: Czyżyny 1867/4)
  42. ---------- Marianna x Furmański Michał (Łoniów 1873/12)
  43. ---------- Marianna x Górny Franciszek (Wierzeja, USC 1885/3)
  44. ---------- Marianna x Popis Jan (Gródek 1889/1)
  45. ---------- Marianna x Szczypiński Jan (Gródek 1883/6)
  46. ---------- N. x Włodarski N. (Kraków - Wszyscy Święci 1829/40)
  47. ---------- Paulina x Słoniński Józef (Kraków - Mariacka 1833/113)
  48. ---------- Piotr x Kawka Marianna (Hrubieszów 1865/28)
  49. ---------- Rozalia x Bartnik Antoni (Kłomnice, par. św. Marcina 1917/18)
  50. ---------- Sebastian x Seremczak Wiktoria (Łoniów 1849/20)
  51. ---------- Stefan x Frymus Marianna (Dmenin 1857/23)
  52. ---------- Tekla x Ziemka Kacper (Gródek 1881/9)
  53. ---------- Tomasz x Krakowiak Marianna (Łoniów 1837/19)
  54. ---------- Urszula x Buywicki Piotr (Łabunowo 1825/14)
  55. ---------- Urszula x Sztobryn Łukasz (Gródek 1886/6)
  56. ---------- Walenty x Gad Salomea (Łoniów 1852/13)
  57. ---------- Walenty x Mikuła Józefa (Klimontów 1881/10)
  58. ---------- Wawrzyniec x Kowalik Franciszka (Gródek 1881/5)
  59. ---------- Wiktoria x Węder Antoni (Łoniów 1856/13)
  60. ---------- Wojciech x Krakowiak Franciszka (Łoniów 1832/7)
  61. ---------- Zofia x Wojcieszek Wawrzyniec (Chlewiska 1839/65)
  62. Czyżeski Antoni x Kuligoski Apolonia (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1808/9)
  63. Czyżewski Agnieszka x Świeboda Wawrzyniec (Bebelno 1890/7)
  64. ---------- Andrzej x Bulski Katarzyna (Bebelno 1903/9)
  65. ---------- Anna x Laskowski Adam (Pniewnik 1861/18)
  66. ---------- Anna x Markiewicz Ignacy (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1855/1)
  67. ---------- Anna Róża x Jaźwiński Joachim (Brok 1828/15)
  68. ---------- Anna x Wroński Ignacy (Bebelno 1897/9)
  69. ---------- Antoni x Matyja Magdalena (Barłożno 1938/5)
  70. ---------- Antoni x Przepióra Marianna (Bebelno 1899/15)
  71. ---------- Antonina x Czarra Władysław (Gniew 1904/16)
  72. ---------- Barbara x Nowakowski Tomasz (Klimontów 1814/21)
  73. ---------- Edmund x Burakowski Weronika (Gniew 1897/1)
  74. ---------- Edmund x Kotowski Weronika (Gniew 1920/112)
  75. ---------- Elżbieta x Milewski Jan (Gniew 1940/9)
  76. ---------- Emilia x Stawicki Anastazy (Płock 1888/51)
  77. ---------- Franciszek x Kitzman Brygida (Lubraniec 1843/21)
  78. ---------- Franciszek x Ozarra Wiktoria (Gniew 1910/4)
  79. ---------- Franciszka x Kwiatkowski Michał (Gniew 1884/30)
  80. ---------- Jadwiga x Pakalski Zygmunt (Gniew 1947/38)
  81. ---------- Jadwiga Teresa x Binerowski Bruno Bernard (Gniew 1902/18)
  82. ---------- Jakub x Łubowski Marianna (Gniew 1835/11)
  83. ---------- Jan x Bojanowski Seweryna (Krysk 1869/4)
  84. ---------- Jan x Herald Apolonia (Gniew 1875/1)
  85. ---------- Jan x Inderski Tekla (Kraków - św. Szczepan 1833/42)
  86. ---------- Jan x Pochorecki Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1836/5)
  87. ---------- Jan x Szczurowski Ewa (Pniewnik 1860/16)
  88. ---------- Józef x Chmura Marianna (Bebelno 1882/3)
  89. ---------- Józef x Doryncki Agnieszka (Kraków - św. Krzyż 1846/9)
  90. ---------- Józef x Jezierski Tekla (Płock 1887/81)
  91. ---------- Józef x Litwinski Teofila (Gniew 1896/25)
  92. ---------- Józefa x Kondej Roman (Górzno k. Garwolina 1954/1)
  93. ---------- Józefa x Michalski Leon (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1859/12)
  94. ---------- Józefina x Stawinski Karol (Gniew 1876/26)
  95. ---------- Julianna x Derfla Franciszek (Chlewiska 1839/3)
  96. ---------- Katarzyna x Rolwisz Walenty (Klimontów 1830/5)
  97. ---------- Katarzyna x Sobczyk Józef (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1864/5)
  98. ---------- Katarzyna x Wojtasik Jan (Bebelno 1882/9)
  99. ---------- Kazimiera x Lis Jan (Górzno k. Garwolina 1944/3)
  100. ---------- Łucja x Marcinkowski Mieczysław (Gniew 1948/8)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne