Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Czubowski (wyników 96):

  1. Czub Agnieszka x Pytlowski Jan (Kraków - św. Szczepan 1850/36)
  2. ---------- Andrzej x Ramdziński Teresa (Kraków - św. Florian 1842/3)
  3. ---------- Anna x Pawłowski Jan (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1852/1)
  4. ---------- Franciszka x Sowiński Jan (Gniew 1843/58)
  5. ---------- Mateusz x Pytlowski Marcjanna (Kraków - św. Szczepan 1841/57)
  6. ---------- Wojciech x Nosalkiewicz Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1848/58)
  7. Czuba Alfons x Behrent Jadwiga (Gniew 1937/17)
  8. ---------- Andrzej x Alba Maria (Gniew 1844/7)
  9. ---------- Anna x Homann Jan (Gniew 1882/24)
  10. ---------- Bernard x Kruczyński Stefania (Gniew 1933/29)
  11. ---------- Elżbieta x Głowacki Marcin (Kraków - św. Salwator 1828/40)
  12. ---------- Franciszek x Krzywiński Anna Marianna (Gniew 1920/5)
  13. ---------- Franciszek x Krzywiński Anna Marianna (Gniew 1920/6)
  14. ---------- Jakub x Kordas Marianna (Kraków - św. Salwator 1848/38)
  15. ---------- Jakub x Korzeniak Wiktoria (Kraków - św. Salwator 1847/25)
  16. ---------- Jan x Felchner Anna (Gniew 1876/5)
  17. ---------- Jan x Kapusta Maria Czesława (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1927/1)
  18. ---------- Jan x Szcik Marianna (Gniew 1838/5)
  19. ---------- Józef x Trąbka Apolonia (Kraków - św. Salwator 1816/76)
  20. ---------- Justyna x Piech Maciej (Domosławice, wieś Domosławice 1878/1)
  21. ---------- Karol x Wiśniewski Dorota (Nieborów 1834/3)
  22. ---------- Łucja x Szczepanek Jan (Kraków - św. Salwator 1849/12)
  23. ---------- Maciej x Wrocławski Antonina (Grocholice 1888/32)
  24. ---------- Maria x Haffner Maciej (Gniew 1853/23)
  25. ---------- Marianna x Ciechowski Feliks (Gniew 1910/29)
  26. ---------- Marianna x Dziura Jacek Walenty (Kraków - św. Salwator 1838/50)
  27. ---------- Marianna x Wisniewski Andrzej (Gniew 1855/57)
  28. ---------- Marianna x Wojtowicz Mikołaj (Kraków - św. Salwator 1843/18)
  29. ---------- Michał x Zaremba Barbara (Gniew 1888/1)
  30. ---------- Paweł x Maraszewski Małgorzata (Gniew 1863/23)
  31. ---------- Piotr x Lorek Jadwiga (Kraków - św. Salwator 1851/9)
  32. ---------- Rozalia x Zajdowski Maciej (Gniew 1873/5)
  33. ---------- Stefan x Gładykowski Maria (Gniew 1946/59)
  34. ---------- Szymon x Chałupka Małgorzata (Dmenin 1781/2)
  35. ---------- Teodor x Bączkowski Apolonia (Gniew 1879/1)
  36. ---------- Tomasz x Banikowski Marianna (Kraków - Mariacka 1822/1)
  37. ---------- Wincenty x Czarnecki Anna (Koprzywnica 1836/6)
  38. ---------- Wincenty x Korzeniak Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1845/1)
  39. ---------- Zofia x Czapla Jan (Opole Lubelskie 1858/52)
  40. ---------- Zofia x Wujtowicz Antoni (Kraków - św. Salwator 1847/6)
  41. ---------- Zofia x Żurek Wojciech (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1889/3)
  42. ---------- Zuzanna x Świerczek Paweł (Domosławice, wieś Domosławice 1873/4)
  43. Czubaj Andrzej x Piszczała Antonina (Dmenin 1884/14)
  44. ---------- Maciej x Fryc Marianna (Górzno k. Garwolina 1777/3)
  45. ---------- Michał x Podsadniak Eleonora (Dmenin 1885/20)
  46. ---------- Mikołaj x Sieradzki Magdalena (Dmenin 1862/10)
  47. Czubajtis Anna x Płanczinas Kazimierz (Łabunowo 1783/1)
  48. Czubak Antoni x Kaprzyk Antonina (Chlewiska 1835/2)
  49. ---------- Leonard x N. Balbina (Turek 1891/61)
  50. ---------- Maciej x Janusiak Petronela (Grocholice 1877/6)
  51. ---------- Marianna x Wojcieszek Bartłomiej (Chlewiska 1832/5)
  52. ---------- Paweł x Łuszczyna Zofia (Chlewiska 1839/42)
  53. ---------- Wawrzyniec x Jama Barbara (Chlewiska 1839/4)
  54. Czubala Joanna x Slosarczyk Franciszek (Czemierniki 1814/27)
  55. ---------- Katarzyna x Jabłoński Wawrzyniec (Kraków - Boże Ciało 1827/6)
  56. Czubański Wawrzyniec x Danielewicz Marta (Hrubieszów 1862/32)
  57. Czubaszek Katarzyna x Zieliński Józef (Okrzeja 1841/30)
  58. ---------- Marianna x Wronowski Franciszek (Okrzeja 1819/31)
  59. Czubatka Anna x Jazdz Marcin (Czemierniki 1812/21)
  60. ---------- Anna x Suchodolski Mateusz (Czemierniki 1813/49)
  61. ---------- Barbara x Golonka Tomasz (Czemierniki 1814/2)
  62. Czubek Anna x Pincka Jan (Barłożno 1908/9)
  63. ---------- Feliks x Szarwolcowa Maryanna (Gorzków 1856/14)
  64. ---------- Józef x Liszki Marianna (Okrzeja 1859/9)
  65. ---------- Karol x Kowalczyk Zofia (Okrzeja 1864/15)
  66. ---------- Klara x Bałaskowski Leon (Barłożno 1920/23)
  67. ---------- Marianna x Kłos Jan (Barłożno 1914/5)
  68. Czubik Franciszka x Kawka Kazimierz (Dmenin 1872/13)
  69. Czubinka Brygida x Stolarzewicz Antoni (Poremba: wieś Poremba 1844/35)
  70. Czubiński Antoni x Staszewski Anna (Hrubieszów 1857/19)
  71. ---------- Franciszka x Łaszkiewicz Stefan (Hrubieszów 1864/22)
  72. ---------- Jan x Olszewski Katarzyna (Hrubieszów 1857/15)
  73. ---------- Kazimierz x Sawicki Marianna (Hrubieszów 1832/14)
  74. ---------- Marianna x Mota Jan (Kraków - św. Salwator 1845/11)
  75. ---------- Marianna x Pończocha Jan (Hrubieszów 1840/1)
  76. Czubkowski Stanisław x Trzaskowski Halina (Górzno k. Garwolina 1954/24)
  77. Czubówna Barbara x Maślona Grzegorz (Gorzków 1869/3)
  78. Czubowski Feliks x Król Józefa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1857/3)
  79. ---------- Michał x Schwarz Augusta (Gniew 1860/8)
  80. ---------- Robert x Cizewski Józefina (Gniew 1860/9)
  81. Czubowy Marianna x Kurczyński Mateusz (Kołodno 1842/7)
  82. Czubrański Jan x Pensykiewicz Teresa (Kraków - Wszyscy Święci 1814/33)
  83. Czupa Tymoteusz x Węgrzynowski Salomea (Kraków - św. Mikołaj 1850/52)
  84. Czupczyński Antonina x Zalewski Tomasz (Kraków - św. Mikołaj 1830/14)
  85. ---------- Felicjan x Golc Anna (Kraków - Mariacka 1832/78)
  86. ---------- Marcin x Wadowski Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1832/38)
  87. ---------- Rozalia x Bonda Szymon (Kraków - Wszyscy Święci 1850/12)
  88. Czupiał Franciszek x Mikonda Rozalia (Dmenin 1844/15)
  89. Czuprina Marianna x Samecki Ignacy (Barłożno 1887/9)
  90. Czuprynowicz Magdalena x Kulesza Stanisław (Kraków - św. Anna 1829/23)
  91. Czuprynowski Ignacy x Osiewicz Marianna (Lgota Wielka 1832/2)
  92. Czupryński Izydor x Lendzion Katarzyna (Papowo Toruńskie 1883/8)
  93. Czuprynski Marianna x Decamps Teofil (Hrubieszów 1835/7)
  94. Czupryński Piotr x Zatorski Agnieszka (Lgota Wielka 1864/14)
  95. Czupurin Antonina x Kurski Wincenty (Surhów 1870/9)
  96. Czuwatkowski Marianna x Wański Franciszek (Hrubieszów 1855/21)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne