Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Czerwiec (wyników 218):

  1. Czerpak Barbara x Jaros Wincenty (Klimontów 1864/1)
  2. Czerpczuk Jan x Jabłoński Magdalena (Hrubieszów 1832/9)
  3. Czerw Franciszka x Pieterek Piotr (Skała 1871/3)
  4. ---------- Jan Tomasz x Siwek Marianna (Skała 1852/9)
  5. ---------- Jan x Woźniak Franciszka (Skała 1862/3)
  6. ---------- Katarzyna x Dziedzic Błażej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1778/11)
  7. ---------- Katarzyna x Trzcianka Franciszek (Skała 1822/2)
  8. ---------- Łucja x Masłowski Józef (Przyłęk 1859/13)
  9. ---------- Małgorzata x Kozera Joachim (Skała 1857/13)
  10. ---------- Sebastian x Wawro (Żak) Kunegunda (Skała 1829/7)
  11. ---------- Teodora x Szostek Grzegorz (Skała 1862/7)
  12. ---------- Urszula x Gazda Jan (Skała 1849/5)
  13. ---------- Walentyn x Pijanka Jadwiga (Bebelno 1886/8)
  14. Czerwiakowski Małgorzata x Wróblewski Jan (Kraków - św. Salwator 1828/46)
  15. Czerwiec Filip x Bidziński Zofia (Klimontów 1825/192)
  16. ---------- Horonata x Sikora Wojciech (Cisów 1942/14)
  17. ---------- Jadwiga x Kozyra Mikołaj (Zielonki 1849/29)
  18. ---------- Jadwiga x Malinowski Michał (Bebelno 1888/3)
  19. ---------- Jan x Bulski Magdalena (Bebelno 1867/10)
  20. ---------- Józef x Durnasik Katarzyna (Bebelno 1861/11)
  21. ---------- Józef x Fidera Józefa (Bebelno 1879/12)
  22. ---------- Konstancja x Pasek Szymon (Bebelno 1807/1)
  23. ---------- Maciej x Koper Teresa (Truskolasy 1811/27)
  24. ---------- Marianna x Śledź Paweł (Klimontów 1848/4)
  25. ---------- Stanisław x Rusin Małgorzata (Bebelno 1786/7)
  26. ---------- Wojciech x Duda Marianna (Zielonki 1839/13)
  27. Czerwiecki Jan x Jablonski Marianna (Raciążek 1853/29)
  28. Czerwień Barbara x Kołodziej Stanisław (Kraków - św. Szczepan 1837/65)
  29. Czerwieńska Katarzyna x Fecek Michał (Niekrasów Świętokrzyski 1917/5)
  30. Czerwienski Anna x Kurowski Michał (Gniew 1817/22)
  31. ---------- Jadwiga x Schultz Szymon (Gniew 1799/32)
  32. Czerwieński Joachim x Czerkiewicz Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1822/10)
  33. Czerwienski Katarzyna x Drzewiecki Albrecht (Gniew 1820/8)
  34. ---------- Katarzyna x Gerke Michał (Gniew 1819/13)
  35. Czerwieński katarzyna x Kieresiński Marcin (Kraków - św. Florian 1829/89)
  36. Czerwienski Krystyna x Patzer Jakub (Gniew 1843/45)
  37. ---------- Marianna x Pawłowski Dawid (Gniew 1819/31)
  38. Czerwieński Mateusz x Brzechffa Balbina Aniela (Kraków - św. Szczepan 1847/12)
  39. Czerwik Antonina x Grabala Jan (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1830/1)
  40. ---------- Grzegorz x Byczk Anna (Końskowola 1669/23)
  41. ---------- Jan x Pawlik Małgorzata (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1825/1)
  42. ---------- Michał x Wdowicz Antonina (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1818/1)
  43. ---------- Walenty x Grzybczyk Franciszka (Kraków - Mariacka 1836/42)
  44. ---------- Walenty x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/40)
  45. Czerwinka Marianna x Kamiński Błażej (Kraków - Mariacka 1846/68)
  46. ---------- Paulina x Busch Jan (Gniew 1861/25)
  47. Czerwiński Adam x Bęben Rozalia (Cisów 1934/5)
  48. ---------- Adela x Różek Józef (Raciąż 1962/20)
  49. ---------- Anastazja x Gentke Stanisław (Raciąż 1932/20)
  50. ---------- Anastazja x Pawłowski Walenty (Raciąż 1905/17)
  51. ---------- Andrzej x Kociński Franciszka (Raciąż 1920/15)
  52. Czerwinski Anna x Damer Maciej (Raciąż 1842/15)
  53. Czerwiński Anna x Kobyłka Teofil (Bebelno 1892/8)
  54. ---------- Anna x Mleczek Bronisław (Raciąż 1903/11)
  55. ---------- Anna x Połom Zenon (Raciąż 1955/18)
  56. Czerwinski Anna x Preuss Jakub (Gniew 1813/22)
  57. Czerwiński Anna Rozalia x Blau Jan (Raciąż 1902/15)
  58. ---------- Antoni x Gulina Teresa (Klimontów 1845/6)
  59. Czerwinski Antoni x Jablonski Klementyna (Gniew 1895/2)
  60. Czerwiński Antoni x Jeziorski Wiktoria (Bebelno 1849/7)
  61. ---------- Antoni x Krrrrzakowski Teresa (Kraków - św. Mikołaj 1842/1)
  62. ---------- Antoni x Piekut Marianna (Papowo Toruńskie 1790/12)
  63. ---------- Bernard x Waśniewski Marianna (Gniew 1914/3)
  64. ---------- Bernard x Waśniewski Marianna (Gniew 1914/4)
  65. ---------- Błażej x Grzęda Franciszka (Chlewiska 1839/45)
  66. ---------- Bolesław x Lipiński Amelia (Grabowo kościerskie 1933/1)
  67. ---------- Bronisław x Rolbiecki Bronisława (Raciąż 1922/3)
  68. Czerwinski Dorota Martini x Hanman Jerzy (Chwaszczyno 1776/1)
  69. Czerwiński Emilia x Pawlak Stanisław (Płock 1862/40)
  70. ---------- Ewa x Duda Bartłomiej (Klimontów 1843/1)
  71. ---------- Febronia x Nowakowski Maksymilian (Gniew 1920/77)
  72. ---------- Feliks x Giba Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1835/21)
  73. ---------- Feliks x Rusiński Tekla (Kraków - św. Szczepan 1834/82)
  74. ---------- Feliks x Wlesiak Franciszka (Kraków - św. Salwator 1831/53)
  75. ---------- Franciszek x Celner Jadwiga (Kraków - Wszyscy Święci 1834/3)
  76. ---------- Franciszek x Chojnacki Anna (Bebelno 1876/6)
  77. ---------- Franciszek x Kowalski Katarzyna (Budziszewice 1867/20)
  78. ---------- Franciszek x Kozłowski Wiktoria (Działoszyce 1880/13)
  79. ---------- Franciszek x Piotrowski Emilia (Kraków - św. Mikołaj 1845/7)
  80. Czerwinski Franciszek x Roeding Władysława Teodora (Raciąż 1901/4)
  81. ---------- Franciszek x Schutta Matylda (Gniew 1899/2)
  82. Czerwiński Franciszek x Śmieszkowicz Józefa (Lgota Wielka 1860/11)
  83. Czerwinski Franciszek x Sobiech Maria (Gniew 1862/21)
  84. ---------- Franciszek x Weltrowski Marianna (Raciąż 1905/4)
  85. Czerwiński Franciszka x Mąnczeński Józef (Kraków - św. Florian 1830/20)
  86. ---------- Franciszka x Orpiszewski Roman (Raciąż 1949/23)
  87. Czerwinski Fryderyk x Stolz Marianna (Grabowo kościerskie 1844/3)
  88. Czerwiński Ignacy x Mirecki Marianna (Kraków - św. Florian 1832/63)
  89. ---------- Jadwiga x Czuchowski Jan (Hrubieszów 1833/20)
  90. ---------- Jadwiga x Mucha Mateusz (Klimontów 1880/5)
  91. ---------- Jadwiga x Żelaskowski Marcin (Jeżów 1824/37)
  92. Czerwinski Jakub x Chojenski Agnieszka (Gniew 1772/13)
  93. Czerwiński Jakub x Dudek Teresa (Kraków - Wszyscy Święci 1832/13)
  94. Czerwinski Jakub x Weltrowski Petronela (Raciąż 1842/17)
  95. ---------- Jan x Czerkowicz Marianna (Dobrzejewice 1841/1)
  96. Czerwiński Jan x Gaworowska Kazimiera (Skórkowice 1880/14)
  97. ---------- Jan Ignacy x Wojnarowicz Julianna (Kraków - św. Krzyż 1835/3)
  98. ---------- Jan x Janowicz Karolina (Kraków - św. Salwator 1828/16)
  99. ---------- Jan x Łubowski Malwina (Gniew 1914/29)
  100. ---------- Jan x Łubowski Malwina (Gniew 1914/30)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne