Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Czerniak (wyników 169):

  1. Czeriński Marianna x Gutowski Wincenty (Kraków - Wszyscy Święci 1825/46)
  2. Czermak Katarzyna x Rodewald Bruno (Kraków - Mariacka 1822/30)
  3. ---------- Szymon x Kuba Zofia (Końskowola 1646/31)
  4. Czermenski Anna x Lisowic Wojciech (Końskowola 1657/12)
  5. Czerminka Wacław x Palin Franciszka (Kraków - Wszyscy Święci 1820/18)
  6. Czermiński Antonina x Mróczkowski Stefan (Koprzywnica 1832/56)
  7. ---------- Antonina x Treszczyński Antoni (Surhów 1870/8)
  8. ---------- Honorata x Dorożyński Bonawentura (Koprzywnica 1843/9)
  9. ---------- Ignacy x Jaworski Marianna (Kraków - św. Salwator 1824/87)
  10. Czernak Kasper x Żmigrodzki Rozalia (Kraków - św. Anna 1813/6)
  11. Czerneciak Salomea x Skura Jacek (Łoniów 1825/26)
  12. Czernecka Salomea x Sadoski Jakub (Brzeziny 1798/4)
  13. Czernecki Agnieszka x Kusnierz Maciej (Kraków - św. Salwator 1848/20)
  14. ---------- Andrzej x Dziubiński Marianna (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1813/21)
  15. ---------- Andrzej x Gurski Konstancja (Kraków - Wszyscy Święci 1814/7)
  16. ---------- Andrzej x Zaród Antonina (Pierzchnica: wieś Gumienice 1899/1)
  17. ---------- Anna x Stachurski Jakub (Kraków - św. Krzyż 1832/19)
  18. ---------- Antoni x Tapemski Marianna (Kraków - Mariacka 1824/18)
  19. ---------- Antonina x Sacha Jan (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1929/3)
  20. ---------- Barbara x Makowski Kacper (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1905/16)
  21. ---------- Franciszek x Cieślik Apolonia (Kraków - św. Szczepan 1831/59)
  22. ---------- Franciszek x Jankos Anna (Domosławice, wieś Domosławice 1894/3)
  23. ---------- Franciszka Elżbieta x Hegerle Michał (Kraków - św. Florian 1844/29)
  24. ---------- Franciszka x Karwat Piotr (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1884/5)
  25. ---------- Jakub x Cichoń Magdalena (Kraków - św. Florian 1833/142)
  26. ---------- Jakub x Królikowski Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1822/5)
  27. ---------- Jakub x Zawadzki Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1824/1)
  28. ---------- Jan x Drożniak Franciszka (Kraków - św. Mikołaj 1821/13)
  29. ---------- Jan x Kozina Józefa (Kraków - św. Salwator 1842/20)
  30. ---------- Jan x Matelski Katarzyna (Kraków - Mariacka 1843/58)
  31. ---------- Jan x Patyna Wiktoria (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1819/2)
  32. ---------- Jan x Serda Urszula (Kraków - św. Salwator 1833/127)
  33. ---------- Jan x Siekański Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1900/2)
  34. ---------- Józef x N. N. (Kraków - Wszyscy Święci 1827/6)
  35. ---------- Józefa x Kwiatkiewicz Kajetan (Kraków - Wszyscy Święci 1834/64)
  36. ---------- Katarzyna x Bocheński Marcin (Kraków - Mariacka 1826/63)
  37. ---------- Katarzyna x Sobecki Jan (Kraków - św. Salwator 1836/26)
  38. ---------- Katarzyna x Świerczek Wojciech (Domosławice, wieś Faliszewice 1880/1)
  39. ---------- Katarzyna x Zaręba Antoni (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1782/12)
  40. ---------- Konstancja x Kordas Marcin (Kraków - św. Salwator 1812/64)
  41. ---------- Ludwik x Potępa Antonina (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1935/2)
  42. ---------- Małgorzata x Trybuś Jakub (Kraków - św. Salwator 1825/88)
  43. ---------- Maria x Figiel Józef (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1933/2)
  44. ---------- Marianna x Janas Jan (Kraków - św. Mikołaj 1849/9)
  45. ---------- Marianna x Janoń Andrzej (Kraków - Boże Ciało 1845/1)
  46. ---------- Marianna x Nowak Piotr (Domosławice, wieś Domosławice 1883/4)
  47. ---------- Marianna x Szczypka Stanisław (Kraków - św. Salwator 1811/36)
  48. ---------- Marianna x Tochowicz Walenty (Kraków - Wszyscy Święci 1835/22)
  49. ---------- Marianna x Wydra Kacper (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1826/1)
  50. ---------- Mateusz x Borek Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1819/2)
  51. ---------- Michał x Szymczyk Wiktoria (Kraków - św. Szczepan 1843/50)
  52. ---------- Sebastian x Bażela Wiktoria (Kraków - św. Salwator 1828/42)
  53. ---------- Szymon x Kowalski Urszula (Kraków - św. Salwator 1816/77)
  54. ---------- Szymon x Zagrodzki Elżbieta (Kraków - Wszyscy Święci 1826/11)
  55. ---------- Tekla x Haber Andrzej (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1842/6)
  56. ---------- Teresa x Bobek Walenty (Kraków - św. Szczepan 1825/42)
  57. ---------- Urszula x Kozina Szymon (Kraków - św. Salwator 1829/42)
  58. ---------- Wincenty x Pyrzycki Salomea (Kraków - Boże Ciało 1824/5)
  59. ---------- Wojciech x Kozina Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1841/9)
  60. ---------- Zofia x Wiśniowski Marcin (Kraków - Mariacka 1812/71)
  61. Czerneika Katarzyna x Stawiarski Wojciech (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1837/4)
  62. Czernek Bartłomiej x Wojtich Apolonia (Kraków - św. Mikołaj 1825/30)
  63. ---------- Jakub x Bawolski Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1841/2)
  64. ---------- Marianna x Walczak Józef (Kraków, św. Juda Tadeusz: Czyżyny 1865/2)
  65. ---------- Zuzanna x Rączka Marcin (Kraków - św. Mikołaj 1833/45)
  66. Czerneszonka Marianna x Brodnicki Franciszek (Barłożno 1837/9)
  67. Czerniak Anna x Kwaśniewski Antoni (Surhów 1863/9)
  68. ---------- Anna x Podkowik Mateusz (Hrubieszów 1820/20)
  69. ---------- Bolesław Józef x Kostrzewa Łucja (Kazimierz Biskupi 1931/3)
  70. ---------- Cecylia x Kędzia Ignacy (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1822/4)
  71. ---------- Franciszek x Majchrzak Julianna (Kazimierz Biskupi 1931/1)
  72. ---------- Jan x Błaszczyński Ewa (Hrubieszów 1838/6)
  73. ---------- Joachim x Hermastawski Tekla (Hrubieszów 1830/16)
  74. ---------- Katarzyna x Kowalski Józef (Surhów 1852/15)
  75. ---------- Katarzyna x Machowczyk Walenty (Kościelec pow. kaliski 1837/15)
  76. ---------- Łukasz x Smyl Zofia (Surhów 1860/3)
  77. ---------- Marianna x Chmielowski Franciszek (Surhów 1868/11)
  78. ---------- Marianna x Ciesielczuk Teodor (Hrubieszów 1841/4)
  79. ---------- Marianna x Jakinas Jan (Surhów 1859/1)
  80. ---------- Paweł x Panas Franciszka (Surhów 1859/9)
  81. ---------- Petronela x Orzeł Piotr (Surhów 1870/11)
  82. ---------- Stanisława x Krysiak Stefan (Kazimierz Biskupi 1932/41)
  83. ---------- Szczepan x Pawęzka Tekla (Hrubieszów 1818/59)
  84. ---------- Teodor x Anyszkiewicz Franciszka (Hrubieszów 1813/61)
  85. Czerniakowski Bonifacy x Matulka Anastazja (Prażmów 1900/7)
  86. ---------- Emilia x Majewski Jan (Nieborów 1827/10)
  87. Czerniawski Agnieszka x Kajder Franciszek (Kraków - Mariacka 1815/86)
  88. Czernichowski Łucja x Jach Tomasz (Kraków - św. Szczepan 1815/57)
  89. Czernicka Franciszka x Kuliński Stanisław (Bełżyce 1831/29)
  90. Czernicki Aleksander x Wysocki Teresa (Pniewnik 1843/15)
  91. ---------- Anastazja x Wróblewski Walenty (Kraków - Mariacka 1819/71)
  92. ---------- Antoni x Gawinecki Jadwiga (Raciążek 1781/11)
  93. ---------- Barbara x Kozłowski Stanisław (Górzno k. Garwolina 1849/18)
  94. ---------- Benedykt x Doradzki Katarzyna (Koprzywnica 1847/5)
  95. ---------- Ewa x Alexandrowicz Kazimierz (Koprzywnica 1820/1)
  96. ---------- Gustaw x N. N. (Kraków - Mariacka 1850/65)
  97. ---------- Jan x Olszyński Celestyna (Kraków - Mariacka 1826/26)
  98. ---------- Jan x Tausch Marianna (Kraków - Mariacka 1833/7)
  99. ---------- Karolina x Czmochowski Jan (Górzno k. Garwolina 1841/19)
  100. ---------- Katarzyna x Wołoszczyk Łukasz (Koprzywnica 1820/41)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne