Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Czekajski (wyników 183):

  1. Czech Albrecht x Kąkol Łucja (Stężyca 1884/29)
  2. ---------- Anna x Evaldt Jan (Chwaszczyno 1773/11)
  3. ---------- Antonina Julianna x Mohr Michał Jan (Kraków - Mariacka 1815/28)
  4. ---------- Elżbieta x Traczyk Grzegorz (Brzeziny 1796/3)
  5. ---------- Franciszek x Frankoski Anna (Kraków - św. Mikołaj 1850/28)
  6. ---------- Fryderyka x Fochtmann Jan (Truskolasy 1819/32)
  7. ---------- Genowefa x Broś Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1937/18)
  8. ---------- Henryk x Markiewicz Domicela (Działoszyce 1887/7)
  9. ---------- Joanna x Rudek Andrzej (Dmenin 1866/11)
  10. ---------- Józef x Ludwichowski Józefina (Stężyca 1864/5)
  11. ---------- Józef x Mączeński Marianna (Kraków - Mariacka 1829/47)
  12. ---------- Jozef x Tur Marcella (Kolembrody, par. grekokatolicka 1864/4)
  13. ---------- Katarzyna x Szulta Jan (Stężyca 1895/1)
  14. ---------- Katarzyna x Żak Jan (Koprzywnica 1848/36)
  15. ---------- Leopold x Kalina Marianna (Kraków - św. Florian 1833/14)
  16. ---------- Małgorzata x Zygmunt Kilian (Koprzywnica 1829/38)
  17. ---------- Marianna x Burczy Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1935/9)
  18. ---------- Marianna x Jana Urban (Kraków - Mariacka 1828/62)
  19. ---------- Marianna x Kiciński Adam (Koprzywnica 1854/12)
  20. ---------- Marianna x Weyer Jan (Stężyca 1888/25)
  21. ---------- Marianna x Wołoszyk Leon (Barłożno 1935/30)
  22. ---------- Piotr x Musialik Marianna (Kraków - św. Salwator 1831/76)
  23. ---------- Regina x Doliński Stanisław (Kraków - Mariacka 1833/87)
  24. ---------- Rozalia x Janutka Michał (Kraków - św. Szczepan 1843/49)
  25. ---------- Stanisław x Burcza Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1941/5)
  26. ---------- Stanisława x Kamuda Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1940/3)
  27. ---------- Wincenty x Syrda Franciszka (Kraków - św. Salwator 1813/21)
  28. ---------- Zuzanna x Marszałek Piotr (Dzierzgów 1822/24)
  29. Czechanowski Paweł x Chmielewski Rozalia (Papowo Toruńskie 1834/19)
  30. Czechański Antonina x Dombrowski Wojciech (Papowo Toruńskie 1843/9)
  31. Czechawski Anna x Daniski Jakub (Barłożno 1849/3)
  32. Czechoski Franciszka x Suski Jan (Kraków - św. Salwator 1816/66)
  33. ---------- Ignacy x Siwecki Julianna (Koprzywnica 1863/2)
  34. ---------- Jan x Sroczyński Marianna (Koprzywnica 1830/5)
  35. ---------- Sylwester x Łagocki Marianna (Koprzywnica 1864/6)
  36. ---------- Urszula x Dawidowicz Feliks (Kościelec pow. kaliski 1840/6)
  37. ---------- Urszula x Gierczycki Jan (Kraków - Mariacka 1825/79)
  38. Czechowski Adam x Gronelow Katarzyna (Raciążek 1789/15)
  39. ---------- Agnieszka x Hermanowski Jan (Ludzisko 1824/0)
  40. ---------- Anna x Kaucki Wincenty (Barłożno 1873/13)
  41. ---------- Antoni Jan x Kowalski Apolonia (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/195)
  42. ---------- Antoni x Przybylski Józefa (Kraków - św. Mikołaj 1850/24)
  43. ---------- Antoni x Tarnowski Józefa (Kraków - św. Salwator 1839/10)
  44. ---------- Bartłomiej x Kozina Józefa (Kraków - św. Salwator 1843/2)
  45. ---------- Bartłomiej x Łuszczek Marianna (Kraków - św. Salwator 1847/22)
  46. ---------- Błażej x Kuropatwa Wiktoria (Gnojno 1825/24)
  47. ---------- Dominik x Śliwiński Marianna (Hrubieszów 1832/40)
  48. ---------- Fabian x Pyzowski Rozalia (Koprzywnica 1837/8)
  49. ---------- Feliks x Kaszubowski Jadwiga (Gniew 1894/5)
  50. ---------- Filip x Zdunek Kunegunda (Połaniec 1865/77)
  51. ---------- Florentyna x Siwecki Piotr (Koprzywnica 1864/51)
  52. ---------- Franciszek x Ładzikowski Balbina (Koprzywnica 1853/5)
  53. ---------- Franciszek x N. N. (Kraków - Mariacka 1844/25)
  54. ---------- Franciszek x Strójwąs Józefa (Pierzchnica: wieś Osiny 1861/1)
  55. ---------- Franciszka x Bucki Józef (Kraków - św. Szczepan 1812/100)
  56. ---------- Ignacy x Beksiński Barbara (Koprzywnica 1860/6)
  57. ---------- Ignacy x Solecki Agata (Koprzywnica 1835/5)
  58. ---------- Jadwiga x Krzemiński Grzegorz (Wieniec 1795/363)
  59. ---------- Jan x Komnacki Małgorzata (Gnojno 1816/24)
  60. ---------- Jan x Liśkiewicz Agnieszka (Koprzywnica 1814/3)
  61. ---------- Jan x Marczewski Marianna (Koprzywnica 1815/1)
  62. ---------- Jan x Tuss Berta (Łomna 1886/4)
  63. ---------- Jan x Walczak Katarzyna (Połaniec 1820/45)
  64. ---------- Józef x Blachowski Barbara (Wieniec 1794/356)
  65. ---------- Józef x Łukomski Anna (Barłożno 1846/16)
  66. ---------- Józef x Penkalla Petronela (Gniew 1863/55)
  67. ---------- Józef x Siwecki Karolina (Koprzywnica 1861/7)
  68. ---------- Józefa x Kozina Augustyn (Kraków - św. Salwator 1847/36)
  69. ---------- Katarzyna x Bąbalski Michał (Kraków - św. Florian 1816/32)
  70. ---------- Katarzyna x Chwaliszewski Błażej (Wieniec 1806/491)
  71. ---------- Katarzyna x Zajdowski Michał (Gniew 1842/70)
  72. ---------- Kazimierz x Marczewski Franciszka (Koprzywnica 1871/26)
  73. ---------- Kazimierz x Mroczkowski Pelagia (Koprzywnica 1873/5)
  74. ---------- Ludmiła x Rak Jan (Prażmów 1899/27)
  75. ---------- Ludwik x Plaskała Małgorzata (Ludzisko 1839/0)
  76. ---------- Maciej x Lesniak Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1820/133)
  77. ---------- Maciej x Musiał Marianna (Gnojno 1854/15)
  78. ---------- Maciej x Wasik Agnieszka (Rakoszyn 1847/2)
  79. ---------- Małgorzata x Topolinski Wawrzyniec (Gniew 1782/25)
  80. ---------- Marcjanna x Kozina Adam (Kraków - św. Salwator 1832/109)
  81. ---------- Marcjanna x Zatorski Franciszek (Żelazna 1888/12)
  82. ---------- Marianna x Arendarczyk Jan (Gnojno 1740/12)
  83. ---------- Marianna x Badziong Jan (Gniew 1871/19)
  84. ---------- Marianna x Gazel Jan (Kraków - św. Salwator 1846/24)
  85. ---------- Marianna x Jabłonka Jan (Barłożno 1866/7)
  86. ---------- Marianna x Jaworowski Franciszek (Gniew 1779/15)
  87. ---------- Marianna x Kurosad Józef (Koprzywnica 1842/14)
  88. ---------- Marianna x Mrozicki Norbert (Kraków - św. Salwator 1825/97)
  89. ---------- Marianna x Pituch Józef (Kraków - Mariacka 1846/12)
  90. ---------- Marianna x Siwecki Jakób (Koprzywnica 1852/30)
  91. ---------- Marianna x Waligóra Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1817/72)
  92. ---------- Marianna x Wolski Józef (Gniew 1780/9)
  93. ---------- Marianna x Ziołkowski Leon (Barłożno 1877/8)
  94. ---------- Mateusz x Wataszczyk Franciszka (Koprzywnica 1839/8)
  95. ---------- Michał x Grzegorowicz Anna (Koprzywnica 1850/3)
  96. ---------- Michał x Jasiński Agnieszka (Koprzywnica 1854/6)
  97. ---------- Michał x N. Marianna (Gniew 1731/4)
  98. ---------- Michał x Pałuczka Marianna (Gniew 1762/21)
  99. ---------- Michał x Pastrowski Teresa (Koprzywnica 1846/7)
  100. ---------- Michał x Sosnoska Marianna (Połaniec 1865/40)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne