Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Czaszyńska (wyników 216):

  1. Czaajkowski Agnieszka x Przygodzki Franciszek (Chlewiska 1827/5)
  2. Czachomski Aniela x Gapa Ewaryst (Barłożno 1920/2)
  3. Czachorowski Franciszek x Flizykowski Anna (Barłożno 1840/18)
  4. ---------- Marianna x Graben Franciszek (Barłożno 1913/5)
  5. ---------- Tomasz x Stefanowicz Kunegunda (Gieczno 1822/7)
  6. ---------- Wojciech x Olszewski Marianna (Wieniec 1763/55)
  7. Czachowski Marianna x Wackowski Antoni (Barłożno 1895/16)
  8. ---------- Paweł x Biernaciak Katarzyna (Prażmów 1896/5)
  9. Czachurski Władysław x Jagielski Józefa (Kościelec pow. kaliski 1858/4)
  10. Czackiewicz N. x Mika N. (Kraków - Wszyscy Święci 1829/47)
  11. Czaika Jan x Jaworski Marianna (Gniew 1848/6)
  12. ---------- Zuzanna x Deya Bernard (Grabowo kościerskie 1910/1)
  13. Czaikowski Katarzyna x Roda Mateusz (Raciąż 1826/10)
  14. Czajczak Małgorzata x Węder Walenty (Łoniów 1834/18)
  15. Czajczyński Antonina x Masłowicz Marian (Łoniów 1871/10)
  16. ---------- Katarzyna x Żechowski N. (Łoniów 1871/9)
  17. Czajk Katarzyna x Krühleng (Krelnik) Andrzej (Gniew 1845/24)
  18. ---------- Teodora x Behrend Fryderyk (Gniew 1927/15)
  19. Czajka Agnieszka x Guzinski Jan (Gniew 1890/3)
  20. ---------- Albin x Seroka Teresa (Gniew 1934/31)
  21. ---------- Andrzej x Szupra Marianna (Surhów 1858/1)
  22. ---------- Anna x Brzoszczyk Jakub (Podlesie 1679/1)
  23. ---------- Anna x Chrościnski Bolesław (Gniew 1921/27)
  24. ---------- Anna x Domagalski Józef (Gniew 1844/10)
  25. ---------- Anna Rozalia x Pięta Tadeusz (Gniew 1968/11)
  26. ---------- Anna x Wojtiuk Jan (Surhów 1863/15)
  27. ---------- Antoni x Piekarski Magdalena (Kraków - św. Florian 1834/149)
  28. ---------- Barbara x Beczek Stanisław (Okrzeja 1822/17)
  29. ---------- Bolesław x Flakiewicz Marianna (Górzno k. Garwolina 1970/30)
  30. ---------- Franciszek x Domian Berta (Barłożno 1921/7)
  31. ---------- Franciszek x Karek Barbara (Gniew 1876/1)
  32. ---------- Franciszek x Swiątkowski Paulina (Gniew 1891/28)
  33. ---------- Franciszka x Choinski Tomasz (Gniew 1896/24)
  34. ---------- Franciszka x Małysz Łukasz (Surhów 1864/8)
  35. ---------- Franciszka x Miłosz Józef (Okrzeja 1839/14)
  36. ---------- Grzegorz x Dobrzeniak Marianna (Czermno 1843/3)
  37. ---------- Henryk x Talarek Henryka (Górzno k. Garwolina 1963/7)
  38. ---------- Henryka x Więckowski Henryk (Górzno k. Garwolina 1970/28)
  39. ---------- Jakub x Dombrowski Julia (Gniew 1864/58)
  40. ---------- Jakub x Dombrowski Julia (Gniew 1865/2)
  41. ---------- Jakub x Gęstwionka Marianna (Barłożno 1726/2)
  42. ---------- Jakub x Krnczeński Marianna (Barłożno 1887/5)
  43. ---------- Jan x Górecki Helena (Gniew 1935/2)
  44. ---------- Jan x Gruszki Marianna (Surhów 1854/2)
  45. ---------- Jan x Keyzer Anna (Barłożno 1876/5)
  46. ---------- Jan x Kowalski Franciszka (Czermno 1824/9)
  47. ---------- Jan x Madziong Anna (Gniew 1941/2)
  48. ---------- Jan x Małkowski Joanna (Gniew 1849/13)
  49. ---------- Jan x Siegdon Julianna (Kraków - Wszyscy Święci 1847/23)
  50. ---------- Jan x Świątek Rozalia (Bebelno 1858/9)
  51. ---------- Jan x Woźniak Wiktoria (Bebelno 1864/14)
  52. ---------- Joanna x Dombrowski Michał (Gniew 1847/19)
  53. ---------- Joanna x Pielecki Józef (Gniew 1861/19)
  54. ---------- Józef x Kisicki Maria (Gniew 1941/44)
  55. ---------- Józef x Nadstawny Henryka (Górzno k. Garwolina 1950/22)
  56. ---------- Józef x Rzepka Franciszka (Gniew 1872/2)
  57. ---------- Józefa x Jasiński Jan (Czermno 1830/4)
  58. ---------- Józefa x Staniak Franciszek (Łomna 1885/4)
  59. ---------- Julianna x Kowalkowski Teofil (Gniew 1898/7)
  60. ---------- Julianna x Sławatyński Adam (Hrubieszów 1858/11)
  61. ---------- Katarzyna x Kania Franciszek (Okrzeja 1850/45)
  62. ---------- Katarzyna x Osuchowski Wawrzyniec (Kraków - Mariacka 1832/89)
  63. ---------- Katarzyna x Pieletzki Franciszek (Gniew 1890/13)
  64. ---------- Katarzyna x Tomaszewski Jan (Czermno 1825/13)
  65. ---------- KLara x Melcher Eryk Oskar (Gniew 1919/93)
  66. ---------- KLara x Melcher Eryk Oskar (Gniew 1919/94)
  67. ---------- Konrad x Reschke Marianna (Gniew 1903/15)
  68. ---------- Leon x Kamiński Bronisława (Barłożno 1931/26)
  69. ---------- Ludwik x Sibiński Józefa (Kraszewice 1891/9)
  70. ---------- Maciej x Kamieniarz Marianna (Podlesie 1670/6)
  71. ---------- Małgorzata x Blizło Marcin (Surhów 1860/9)
  72. ---------- Marcin x Kamieński Potencja (Barłożno 1765/7)
  73. ---------- Marek x Rekowski Halina (Raciąż 1985/2)
  74. ---------- Marian x Dombrowski Katarzyna (Gniew 1847/14)
  75. ---------- Marianna x Baczyński Jan Kanty (Kraków - św. Szczepan 1838/29)
  76. ---------- Marianna x Guzinski Józef (Gniew 1893/7)
  77. ---------- Marianna x Kiedrowski Jan (Gniew 1888/4)
  78. ---------- Marianna x Kilanowski Maksymilian Emil (Gniew 1922/17)
  79. ---------- Marianna x Ostrowski Franciszek (Czermno 1835/9)
  80. ---------- Marianna x Ruzański Mikołaj (Kraków - św. Mikołaj 1825/26)
  81. ---------- Onufry x Błażejczyk Józefa (Górzno k. Garwolina 1887/21)
  82. ---------- Paweł x Deka Jadwiga (Gniew 1942/51)
  83. ---------- Piotr x Adamczyk Petronela (Kraków - św. Szczepan 1828/62)
  84. ---------- Rozalia x Suchorawski Kasper (Połaniec 1867/25)
  85. ---------- Sebastian x Włodek Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1826/4)
  86. ---------- Stanisław x Jachymiak Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1825/19)
  87. ---------- Stanisław x Osial Zofia (Okrzeja 1820/22)
  88. ---------- Szymon x Brzeski Maria (Gniew 1853/9)
  89. ---------- Szymon x Frank Urszula (Podlesie 1677/2)
  90. ---------- Szymon x Jankowicz Agata (Nieborów 1814/19)
  91. ---------- Szymon x Szarpatowski Rozalia (Papowo Toruńskie 1880/9)
  92. ---------- Teresa x Bielicki Maciej (Kraków - Mariacka 1815/57)
  93. ---------- Tymon x Gutowski Elżbieta (Gniew 1847/15)
  94. ---------- Walenty Maciej x Buek Elżbieta (Kraków - Mariacka 1815/72)
  95. ---------- Weronika x Behnke Leonard (Gniew 1932/16)
  96. ---------- Weronika x Domagalski Józef (Gniew 1890/16)
  97. ---------- Wojciech x Majcher Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1823/21)
  98. ---------- Wojciech x Młos Marianna (Kraków - św. Florian 1819/53)
  99. ---------- Zofia x Sobstyl Antoni (Surhów 1852/2)
  100. Czajkert Emilia x Koenig Franciszek (Pabianice 1859/30)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne