Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Czarmoch (wyników 352):

  1. Czamarski Michalina x Naczewski Kazimierz (Hrubieszów 1872/3)
  2. ---------- Rozalia x Koziołkiewicz Ignacy (Hrubieszów 1867/13)
  3. Czar Ewa x Ormianski Szymon (Gniew 1793/27)
  4. ---------- Joanna x Pomierski Szymon (Gniew 1818/36)
  5. Czara Agnieszka x Kwiatkowski Stanisław (Gniew 1946/33)
  6. ---------- Andrzej x Sliwinski Julianna (Gniew 1806/4)
  7. ---------- Edward x Nowak Teresa (Gniew 1954/9)
  8. ---------- Helena x Skonieczny Franciszek (Gniew 1748/34)
  9. ---------- Helena x Skonieczny Franciszek (Gniew 1913/11)
  10. ---------- Jakub x Deptulski Julia (Gniew 1862/20)
  11. ---------- Jakub x Piotrowski Katarzyna (Gniew 1842/7)
  12. ---------- Maciej x Tolkiemidtt Eleonora (Gniew 1819/7)
  13. ---------- Szymon x Wilinski Elżbieta (Gniew 1816/4)
  14. Czarach Jakub x Michno Łucja (Kraków - św. Mikołaj 1830/30)
  15. Czaranek katarzyna x Leszczeński Jan (Kraków - św. Krzyż 1836/3)
  16. Czarbajoh Anna x Rumpa Ignacy (Barłożno 1865/16)
  17. Czare Wojciech x Karczewski Julianna (Gniew 1791/5)
  18. Czarek Ewa x Paziewski Edward (Górzno k. Garwolina 1971/8)
  19. Czark Agnieszka x Zander Jakub (Gniew 1822/42)
  20. Czarkiewicz Wincenty Jakub x Sienicki Józefa Marianna (Pierzchnica: wieś Osiny 1822/2)
  21. Czarkoski Barbara x Enilard Michał (Gniew 1805/7)
  22. Czarkowic Walenty x Latek Katarzyna (Bebelno 1784/2)
  23. Czarkowski Aleksander x Warczak Jadwiga (Gniew 1949/1)
  24. ---------- Anna x von Loewenstein Marcin Ludwik (Gniew 1827/31)
  25. ---------- Elżbieta x Lamott Marcin (Gniew 1808/21)
  26. ---------- Jadwiga x Mazurewicz Maciej (Gniew 1818/28)
  27. ---------- Józef x Rukfleisch Anna (Gniew 1812/6)
  28. ---------- Katarzyna x Olszewski Antoni (Pniewnik 1738/14)
  29. ---------- Wojciech x Stemp Marianna (Gniew 1804/3)
  30. Czarlikowski Stanisław x Stegart Paulina (Stężyca 1888/8)
  31. Czarliński Agnieszka x Łabęcki Wawrzyniec (Wieniec 1776/147)
  32. ---------- Anastazja x Borowski Władysław (Stężyca 1870/31)
  33. ---------- Eleonora x Moczyński Stanisław (Papowo Toruńskie 1887/12)
  34. ---------- Kazimiera x Strehl Władysław (Papowo Toruńskie 1886/3)
  35. ---------- Leon x Mazowiecki Bronisława (Papowo Toruńskie 1861/5)
  36. ---------- Malwina x Borowski Marceli (Stężyca 1860/23)
  37. Czarlinski Piotr x Orlikowski Justyna (Raciąż 1783/7)
  38. Czarmich Maria x Steinborn Tadeusz (Gniew 1964/10)
  39. Czarmoch Marianna x Chabrosek Wojciech (Końskowola 1650/7)
  40. Czarna Marianna x Bonus Jan (Gniew 1759/3)
  41. Czarnak Apolonia x Król Józef (Pniewnik 1828/5)
  42. ---------- Katarzyna x Baran Szymon (Pniewnik 1833/1)
  43. Czarnata Michał x Rumanowski Marianna (Gniew 1818/6)
  44. Czarnawski Katarzyna x Świętochowski Wojciech (Pniewnik 1849/23)
  45. Czarnecki Adam x Kudelski Franciszka (Działoszyce 1879/28)
  46. ---------- Agnieszka x Krupa Antoni (Koprzywnica 1872/21)
  47. ---------- Agnieszka x Wojtanowicz Jan (Chlewiska 1835/20)
  48. ---------- Albert x Godziszewski Maria (Gniew 1848/7)
  49. ---------- Albert x Pawelec Maria (Gniew 1847/16)
  50. ---------- Andrzej x Janik Urszula (Dmenin 1776/1)
  51. ---------- Andrzej x Korzeniewski Marianna (Raciążek 1776/8)
  52. ---------- Andrzej x Skowroz Magdalena (Raciążek 1782/8)
  53. ---------- Andrzej x Waśk Ewa (Barłożno 1760/1)
  54. ---------- Anna x Buczkowski Andrzej (Klimontów 1870/7)
  55. ---------- Anna x Czuba Wincenty (Koprzywnica 1836/6)
  56. ---------- Anna x Dembicki Jan (Barłożno 1840/15)
  57. ---------- Anna x Kłos Paweł (Barłożno 1772/7)
  58. ---------- Anna x Kozłowski Franciszek (Gniew 1872/46)
  59. ---------- Anna x Mamosi Jan (Koprzywnica 1860/29)
  60. ---------- Anna x Sarnowski Franciszek (Gniew 1857/65)
  61. ---------- Anna x Szkodowski Andrzej (Gniew 1761/31)
  62. ---------- Anna x Zymka Teodor (Barłożno 1870/13)
  63. ---------- Antoni x Anuszew Anna (Raciążek 1769/14)
  64. ---------- Antoni x Maciejewski Joanna (Barłożno 1924/20)
  65. ---------- Antoni x Orlowski Franciszka (Gniew 1884/13)
  66. ---------- Antoni x Wenderlich Malgorzata (Dobrzejewice 1832/17)
  67. ---------- Antoni x Wiśniewski Anna (Gniew 1859/9)
  68. ---------- Barbara x Kam Paweł (Gniew 1950/9)
  69. ---------- Barbara x Kurrek Alojzy (Gniew 1860/42)
  70. ---------- Barbara x Staniszewski Józef (Barłożno 1856/13)
  71. ---------- Barbara x Wiasniewski Pawel (Dobrzejewice 1831/12)
  72. ---------- Benedykt x Łapianka Marianna (Koprzywnica 1826/3)
  73. ---------- Bonawentura x Wiśniewski Teresa (Papowo Toruńskie 1841/11)
  74. ---------- Bronisława x Krzemiński Stanisław (Hrubieszów 1874/8)
  75. ---------- Brygida x Siekański Szymon (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1843/6)
  76. ---------- Dominika x Boniewski Ignacy (Hrubieszów 1841/5)
  77. ---------- Dorota x Czisinski Józef (Gniew 1745/16)
  78. ---------- Dorota x Samulewski Franciszek (Gniew 1851/58)
  79. ---------- Elżbieta x Stępowski Jakub (Barłożno 1753/7)
  80. ---------- Ewa x Chmielowin Jan (Koprzywnica 1849/5)
  81. ---------- Ewa x Zentek Piotr (Gniew 1792/31)
  82. ---------- Franciszek x Dębski Agnieszka (Kraków - św. Florian 1823/18)
  83. ---------- Franciszek x Demk Barbara (Barłożno 1837/8)
  84. ---------- Franciszek x Jendrzejewski Marianna (Barłożno 1874/8)
  85. ---------- Franciszka x Cwiklinski Ignacy (Gniew 1873/8)
  86. ---------- Franciszka x Leszczynowicz Teodozjusz (Katerburg 1842/1)
  87. ---------- Franciszka x Rokosz Walenty (Koprzywnica 1854/24)
  88. ---------- Gabriel x Jurkiewic Katarzyna (Zakliczyn 1743/10)
  89. ---------- Ignacy x Bąk Jadwiga (Koprzywnica 1832/11)
  90. ---------- Ignacy x Pijanowski Małgorzata (Kraków - Mariacka 1846/14)
  91. ---------- Jadwiga x Skowroński Mateusz (Kraków - Wszyscy Święci 1820/46)
  92. ---------- Jadwiga x Zaręba Franciszek (Koprzywnica 1850/35)
  93. ---------- Jakub x Kaczmarek Józefa (Ludzisko 1839/0)
  94. ---------- Jakub x Lipinski Kunegunda (Dobrzejewice 1838/6)
  95. ---------- Jakub x Łuszczyna Małgorzata (Dmenin 1806/7)
  96. ---------- Jan x Bielawski Marianna (Barłożno 1745/6)
  97. ---------- Jan x Bieliński Apolonia (Barłożno 1915/8)
  98. ---------- Jan x Budnera Marianna (Barłożno 1865/13)
  99. ---------- Jan x Dębicki Franciszka (Barłożno 1821/9)
  100. ---------- Jan x Felchner Marianna (Gniew 1784/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne