Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Czabotowski (wyników 224):

  1. Czabanek Jakub x Szewc Barbara (Końskowola 1669/20)
  2. Czabert Anna x Mizner Franciszek (Pabianice 1857/76)
  3. Czabotowski Kazimierz x Zacharewicz Ludwika (Łabunowo 1824/1)
  4. Czajewicz Julianna x Rudakowski Antoni (Kraków - Boże Ciało 1839/5)
  5. Czap Elżbieta x Hallmann August (Chwaszczyno 1864/10)
  6. ---------- Jan x Munda Franciszka (Chwaszczyno 1865/12)
  7. ---------- Kazimierz x Wojcik Marianna (Kraków - Mariacka 1841/28)
  8. Czapa Małgorzata x Mielcarek Maciej (Kościelec pow. kaliski 1839/6)
  9. Czapała Agnieszka x Łubek Marcin (Końskowola 1672/11)
  10. ---------- Andrzej x Beł Elżbieta (Końskowola 1647/18)
  11. ---------- Anna x Bartuzik Andrzej (Końskowola 1655/12)
  12. ---------- Anna x Stadeiek Wojciech (Końskowola 1668/22)
  13. ---------- Jadwiga x Somorek Łukasz (Końskowola 1647/13)
  14. ---------- Jan x Boczion Anna (Końskowola 1647/10)
  15. ---------- Jan x Zdanik Katarzyna (Końskowola 1647/11)
  16. ---------- Maciej x Prochn Regina (Końskowola 1644/24)
  17. ---------- Maciej x Raczmak Regina (Końskowola 1657/35)
  18. ---------- Marianna x Bylik Wojciech (Końskowola 1678/18)
  19. ---------- Marianna x Zdonek Adam (Końskowola 1662/17)
  20. ---------- Paweł x Jakubik Marianna (Końskowola 1666/17)
  21. ---------- Paweł x Popiołk Barbara (Końskowola 1664/21)
  22. ---------- Piotr x Zdanik Agnieszka (Końskowola 1648/15)
  23. ---------- Regina x Czyln.... Maciej (Końskowola 1651/1)
  24. ---------- Regina x Filipek Wojciech (Końskowola 1670/2)
  25. ---------- Regina x Marcik Jakub (Końskowola 1656/22)
  26. ---------- Stanisław x Popiołk Agnieszka (Końskowola 1648/8)
  27. ---------- Szymon x Czarnic Regina (Końskowola 1653/7)
  28. ---------- Zofia x Ziela Wojciech (Końskowola 1647/1)
  29. Czapalina Regina x Łagusz Jan (Końskowola 1658/12)
  30. Czapałka Jan x Petnelidowna Regina (Końskowola 1649/1)
  31. ---------- Łukasz x Michałk Zofia (Końskowola 1646/17)
  32. ---------- Maciej x Work Agnieszka (Końskowola 1649/38)
  33. ---------- Maciej x Zięba Zofia (Końskowola 1659/16)
  34. ---------- Piotr x Kruck Jadwiga (Końskowola 1646/25)
  35. Czapek Dorota x Gospodka Jan (Końskowola 1663/11)
  36. Czapiewski Agata x Daleki Jan (Stężyca 1893/11)
  37. ---------- Alojzy x Thiem Luiza (Stężyca 1874/33)
  38. ---------- Amalia x Wanta Jakub (Stężyca 1876/27)
  39. ---------- Andrzej x Chrustowski Maria (Raciąż 1982/7)
  40. ---------- August x Galiński Marta (Raciąż 1932/3)
  41. ---------- August x Macholla Julianna (Stężyca 1875/1)
  42. ---------- Cyprian x Itryk Józefina (Stężyca 1872/44)
  43. ---------- Eugeniusz x Nelkie Aurelia (Raciąż 1981/4)
  44. ---------- Jan x Bojanowski Ewa (Stężyca 1884/17)
  45. ---------- Jan x Janikowski Józefa (Gniew 1932/17)
  46. ---------- Józefina x Richert Józef (Stężyca 1890/9)
  47. ---------- Julianna x Brzoskowski Jakub (Stężyca 1875/11)
  48. ---------- Julianna x Kulaszewicz Bazyli (Stężyca 1899/21)
  49. ---------- Katarzyna x Gromowski Andrzej (Raciąż 1859/1)
  50. ---------- Kazimierz x Giłka Krystyna (Raciąż 1973/15)
  51. ---------- Leszek x Linda Barbara (Raciąż 1990/2)
  52. ---------- Marianna x Thiede Józef (Raciąż 1907/15)
  53. ---------- Marianna x Turzyński Jan (Raciąż 1914/10)
  54. ---------- Marta x Macholla Antoni (Stężyca 1895/15)
  55. ---------- Matylda x Stahlke August (Stężyca 1897/18)
  56. ---------- Matylda x Treder Franciszek (Stężyca 1872/6)
  57. ---------- Paulina x Cielke August (Stężyca 1874/9)
  58. ---------- Piotr x Linda Antonia (Raciąż 1885/8)
  59. ---------- Robert x Węsierski Matylda (Stężyca 1894/19)
  60. ---------- Tomasz x Rybacki Katarzyna (Raciąż 1869/27)
  61. Czapiga Maciej x Bojarski Jadwiga (Borzykowa 1845/5)
  62. ---------- Tekla x Tatarch Michał (Borzykowa 1866/9)
  63. ---------- Tomasz x Sikora Katarzyna (Borzykowa 1823/15)
  64. Czapik Marcjanna x Pdogórski Jakub (Kraków - św. Szczepan 1850/45)
  65. Czapiowski Marianna x Bieńkowski Kajetan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1816/9)
  66. Czapka Bartłomiej x Kurzas (Kurzonka) Marianna (Dmenin 1642/8)
  67. ---------- Jan x Siekierski Katarzyna (Brok 1825/28)
  68. ---------- Marianna x Szydło Jan (Brok 1813/29)
  69. ---------- Stanisław x Wojciechowski Katarzyna (Brok 1833/9)
  70. Czapkowski Anna x Wenowski Jakub (Gniew 1827/33)
  71. ---------- Franciszka x Naczionis Andrzej (Łabunowo 1801/11)
  72. ---------- Justyna x Lazurowicz Tomasz (Gniew 1837/26)
  73. ---------- Kazimierz x Kowalczyk Julianna (Kraków - św. Szczepan 1847/37)
  74. ---------- Petronela x Kotowski Michał (Barłożno 1831/5)
  75. Czapla Adam x Woś Ewa (Opole Lubelskie 1860/78)
  76. ---------- Agnieszka x Ślizankiewicz Błażej (Gnojno 1864/22)
  77. ---------- Andrzej x Konior Marianna (Opole Lubelskie 1859/40)
  78. ---------- Anna x Mendyk Józef (Opole Lubelskie 1860/32)
  79. ---------- Antoni x Glonczyk Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1843/31)
  80. ---------- Antonina x Partyka Franciszek (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1892/12)
  81. ---------- Barbara x Bidas Karol (Sandomierz - katedra (NMP) 1810/19)
  82. ---------- Ewa x Górny Antoni (Opole Lubelskie 1860/77)
  83. ---------- Ewa x Pietras Franciszek (Opole Lubelskie 1859/36)
  84. ---------- Feliks x Obłąk Salomea (Gnojno 1862/44)
  85. ---------- Florian x Mularczyk Teodora (Rakoszyn 1844/4)
  86. ---------- Franciszek x Latosiński Ludwika (Gnojno 1834/28)
  87. ---------- Franciszek x Panak Agnieszka (Gnojno 1826/31)
  88. ---------- Franciszek x Poździech Elżbieta (Gnojno 1833/6)
  89. ---------- Franciszek x Rozpędzik Marianna (Kraków - św. Salwator 1830/36)
  90. ---------- Franciszek x Stochmal Anna (Opole Lubelskie 1859/44)
  91. ---------- Franciszek x Szewczycki Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1813/49)
  92. ---------- Franciszek x Tomaszek Anna (Kraków - św. Salwator 1836/9)
  93. ---------- Franciszek x Wilk Tekla (Gnojno 1834/22)
  94. ---------- Franciszka x Binięda Antoni (Opole Lubelskie 1859/24)
  95. ---------- Franciszka x Guz Franciszek (Sandomierz - katedra (NMP) 1814/92)
  96. ---------- Jakub x Ślusarczyk Franciszka (Gnojno 1860/28)
  97. ---------- Jakub x Wójcik Józefa (Gnojno 1832/56)
  98. ---------- Jan x Andrzejewski Marianna (Grudusk 1887/7)
  99. ---------- Jan x Czuba Zofia (Opole Lubelskie 1858/52)
  100. ---------- Jan x Grzybczyk Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1850/11)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne