Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Cybulski (wyników 85):

  1. Cybarski Anna x Ermanowski Mateusz (Gniew 1764/2)
  2. ---------- Elżbieta x Ciarkowski Józef (Gniew 1791/4)
  3. Cybart Antoni x Szelnerka Anna (Gniew 1800/4)
  4. ---------- Jan x Feszer Katarzyna (Gniew 1766/25)
  5. ---------- Jan x Orłowski Marianna (Gniew 1802/9)
  6. ---------- Katarzyna x Hardkowski Karol (Kazimierz Biskupi 1843/26)
  7. ---------- Katarzyna x Pachulski Antoni (Kazimierz Biskupi 1848/2)
  8. ---------- Stanisław x Sowinski Katarzyna (Gniew 1733/33)
  9. Cyborowski Bogdan x Racławski Mariola (Raciąż 1982/5)
  10. Cybort Katarzyna x Tran Krystian (Gniew 1740/29)
  11. Cybuchowski Andrzej x Sokoski Ewa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1823/16)
  12. ---------- Andrzej x Sokoski Ewa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1823/26)
  13. ---------- Józef x Szylke Florentyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1854/20)
  14. ---------- Stanisław x Albiński Marianna (Kraków - Mariacka 1831/17)
  15. ---------- Stanisław x Rutkowski Barbara (Kraków - Wszyscy Święci 1832/47)
  16. Cybula Agnieszka x Kowalczyk Bartłomiej (Bebelno 1687/3)
  17. ---------- Franciszka x Dziedzic Franciszek (Bebelno 1848/6)
  18. ---------- Franciszka x Gbur Marcin (Lgota Wielka 1862/27)
  19. ---------- Karol x Pałasz Anna (Grabowo kościerskie 1894/4)
  20. ---------- Magdalena x Kapuścik Piotr (Truskolasy 1811/46)
  21. ---------- Teresa x Połeć Antoni (Babsk 1838/5)
  22. Cybulak Jadwiga x Harszla Józef (Koprzywnica 1821/11)
  23. ---------- Józefa x Burczyński Józef (Łomna 1892/31)
  24. ---------- Paweł x Polak Dorota (Końskowola 1679/2)
  25. Cybulka Błażej x Szymon Jadwiga (Końskowola 1659/5)
  26. ---------- Franciszka Magdalena x Wilczeński Mikołaj (Kraków - Boże Ciało 1829/8)
  27. ---------- Jadwiga x Hermenecki Maciej (Końskowola 1665/11)
  28. ---------- Jan x Matyas Anna (Końskowola 1648/9)
  29. ---------- Szymon x Lazark Zofia (Końskowola 1659/2)
  30. ---------- Szymon x Zak Magdalena (Końskowola 1658/18)
  31. ---------- Zofia x Drzewiecki Jan (Końskowola 1667/4)
  32. Cybull Ignacy x Bedger Marianna (Stężyca 1861/19)
  33. Cybulla Adam x Będzmer Julianna (Stężyca 1877/14)
  34. ---------- Antonia x Meyer Józef (Stężyca 1877/15)
  35. Cybulska Aleksandra x Świątkoski Wojciech (Połaniec 1861/55)
  36. ---------- Aleksandra x Świątkowski Wojciech (Połaniec 1861/50)
  37. ---------- Marianna x Wnuk Andrzej (Luszyn 1852/6)
  38. ---------- Tekla x Zmarzlak Maciej (Bełżyce 1830/19)
  39. Cybulski Adam x Orczykowski Marianna (Papowo Toruńskie 1821/14)
  40. ---------- Anna x Majkowski Antoni (Luszyn 1853/8)
  41. ---------- Barbara x Jastrzębski Stefan (Papowo Toruńskie 1883/7)
  42. ---------- Elżbieta x Jarosiński Walenty (Nieborów 1817/5)
  43. ---------- Ewa x Grzywna Antoni (Podlesie 1802/3)
  44. ---------- Ewa x Kiettysieński Jakub (Białobrzegi 1827/4)
  45. ---------- Ewa x Waskowski Andrzej (Raciążek 1805/10)
  46. ---------- Franciszka x Grucza Juliusz (Gniew 1914/9)
  47. ---------- Franciszka x Grucza Juliusz (Gniew 1914/10)
  48. ---------- Franciszka x Okońsku Ludwik (Kraków - Boże Ciało 1831/3)
  49. ---------- Franciszka x Ryl Jan (Działoszyce 1833/18)
  50. ---------- Franciszka x Swierz Marcin (Kościelec pow. kaliski 1837/18)
  51. ---------- Gabryel x Łakomirski Rozalia (Nieborów 1828/9)
  52. ---------- Gabryel x Zdunik Marianna (Nieborów 1815/4)
  53. ---------- Jadwiga x Mętka Michał (Nieborów 1837/9)
  54. ---------- Jadwiga x Przybysiak Antoni (Wieniec 1764/63)
  55. ---------- Jadwiga x Sobczyk Grzegorz (Prażmów 1902/11)
  56. ---------- Jadwiga x Zawłocki Józef (Kraków - św. Krzyż 1819/1)
  57. ---------- Jakób x Mrozowski Alexandra (Koprzywnica 1859/7)
  58. ---------- Jan x Łysy Julianna (Lgota Wielka 1866/19)
  59. ---------- Jan x Madelski Amalia (Kraków - św. Krzyż 1835/14)
  60. ---------- Jan x Mucha Marianna (Lgota Wielka 1839/30)
  61. ---------- Jan x Zielonka Petronela (Bełżyce 1833/15)
  62. ---------- Janina x Dera Wawrzyniec (Stężyca 1874/29)
  63. ---------- Józef x Majdakiewicz Petronela (Koprzywnica 1862/2)
  64. ---------- Józefa x Mikorzewski Antoni (Kazimierz Biskupi 1890/9)
  65. ---------- Józefina x Hinz Antoni (Stężyca 1875/14)
  66. ---------- Julia x Stokowski Zacheusz (Kraków - św. Anna 1837/7)
  67. ---------- Julianna x Kromski Piotr (Nieborów 1816/6)
  68. ---------- Katarzyna x Rychlewski Paweł (Raciążek 1799/5)
  69. ---------- Konrad x Liebrecht Małgorzata (Gniew 1941/43)
  70. ---------- Maciej x Kuliński Franciszka (Czermno 1840/7)
  71. ---------- Magdalena x Koprzyński Karol (Kazimierz Biskupi 1833/41)
  72. ---------- Marcjanna x Sikorski Andrzej (Papowo Toruńskie 1821/21)
  73. ---------- Maria x Liebrecht Paweł (Gniew 1943/7)
  74. ---------- Marianna x Anuszewski Stanisław (Raciążek 1804/6)
  75. ---------- Marianna x Burda Grzegorz (Kraków - Wszyscy Święci 1821/9)
  76. ---------- Marianna x Włodarczyk Michał (Czermno 1865/1)
  77. ---------- Michał x Łuczak Ludwika (Turek 1889/27)
  78. ---------- Monika x Hetmański Szymon (Papowo Toruńskie 1819/14)
  79. ---------- Paweł x Fleszewski Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1811/5)
  80. ---------- Piotr x Tokarski Jadwiga (Bebelno 1862/14)
  81. ---------- Piotr x Wiśniewski Marianna (Papowo Toruńskie 1890/4)
  82. ---------- Szymon x Kleparski Ewa (Raciążek 1802/3)
  83. ---------- Teofila x Kowalczyk Antoni (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1856/33)
  84. ---------- Urszula x Wiliński Edmund (Gniew 1948/13)
  85. ---------- Zuzanna x Smuczynski Jan (Gniew 1859/62)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne