Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Cisowski (wyników 101):

  1. Cis Franciszka x Zębiński Wojciech (Żelazna 1876/21)
  2. ---------- Katarzyna x Gajewski Jan (Gniew 1855/13)
  3. ---------- Ludwik x Pejski Aniela (Żelazna 1887/8)
  4. ---------- Tomasz x Szydzik Salomea (Kraków - św. Anna 1829/2)
  5. Cisewski Janina x Wasielewski Jerzy (Gniew 1968/26)
  6. Cisoski Mateusz x Harszla Agata (Koprzywnica 1860/4)
  7. ---------- Wiktoria x Rużycki Józef (Cisów 1842/5)
  8. Cisowski Agnieszka x Błaszczyk Piotr (Podlesie 1778/1)
  9. ---------- Antoni x Połoński Józefa (Gnojno 1872/3)
  10. ---------- Antoni x Sroka Barbara (Siercza, par. Wieliczka 1827/1)
  11. ---------- Brygida x Borzęcki Roch (Borzykowa 1833/21)
  12. ---------- Jakób x Krawczyk Józefa (Koprzywnica 1839/6)
  13. ---------- Józef x Krzywański Agata (Borzykowa 1831/5)
  14. ---------- Katarzyna x Piróg Piotr (Pierzchnica: wieś Szczecno 1901/8)
  15. ---------- Marianna Kunegunda x Jędrzejowski Franciszek (Irządze 1811/28)
  16. ---------- Marianna x Wojcik Roch (Lgota Wielka 1854/10)
  17. ---------- Michał x Motyl Katarzyna (Podlesie 1806/7)
  18. ---------- Urszula x Banasik Piotr (Borzykowa 1864/31)
  19. ---------- Wojciech x Antecki Giertruda (Cisów 1864/5)
  20. ---------- Wojciech x Kuliński Marianna (Cisów 1898/4)
  21. Ciszeński Rozalia x Pawluk Felicjan (Gieczno 1813/9)
  22. Ciszewski Adam x Karaś Marianna (Borzykowa 1862/16)
  23. ---------- Augustyn x Rajski Marianna (Borzykowa 1860/19)
  24. ---------- Augustyn x Wojtasik Franciszka (Borzykowa 1857/43)
  25. ---------- Bogumiła x Przywoźny Łukasz (Brok 1813/30)
  26. ---------- Elżbieta x Łyczba Marcin (Borzykowa 1859/19)
  27. ---------- Eugeniusz x Manard Zofia (Gniew 1948/14)
  28. ---------- Franciszek x Libaczyński Franciszka (Kraków - św. Krzyż 1834/4)
  29. ---------- Franciszek x Niemczyk Agnieszka (Mierzyn 1886/19)
  30. ---------- Franciszek x Rokita Ewa (Borzykowa 1863/4)
  31. ---------- Franciszek x Wojsowski Julianna (Kraków - Mariacka 1840/49)
  32. ---------- Franciszka x Rorot Józef (Żytno 1892/4)
  33. ---------- Gertruda x Budziarek Michał (Nieborów 1836/8)
  34. ---------- Grzegorz x N. N. (Kraków - Mariacka 1848/61)
  35. ---------- Helena x Gretkowski Julian (Gniew 1928/19)
  36. ---------- Honorata x Stasierski Józef (Mikstat 1842/18)
  37. ---------- Ignacy x N. N. (Kraków - Mariacka 1844/51)
  38. ---------- Jacek x Cieślik Małgorzata (Borzykowa 1852/26)
  39. ---------- Jan x Kaśnik Józefa (Białobrzegi 1818/4)
  40. ---------- Jan x Nita Salomea (Lgota Wielka 1847/13)
  41. ---------- Jan x Wysmułka Antonina (Borzykowa 1862/32)
  42. ---------- Józef x Chińcza Rozalia (Nieborów 1810/4)
  43. ---------- Józef x Koseda Augusta (Gniew 1872/17)
  44. ---------- Józef x Pietrzyk Marianna (Borzykowa 1859/21)
  45. ---------- Józef x Sassorski Joanna (Kraków - Boże Ciało 1839/1)
  46. ---------- Józefa x Przymorski Wawrzyniec (Mikstat 1853/4)
  47. ---------- Kacper x Mroczek Marianna (Nieborów 1810/13)
  48. ---------- Katarzyna x Sobański Michał (Borzykowa 1862/24)
  49. ---------- Kazimierz x Kazimierczak Tekla (Borzykowa 1859/34)
  50. ---------- Konstancja x Kuciński Augustyn (Borzykowa 1863/26)
  51. ---------- Leon x Tabolik Józefa (Kraków - św. Anna 1835/26)
  52. ---------- Maciej x Wolski Małgorzata (Nieborów 1836/3)
  53. ---------- Małgorzata x Zakrzewski Ignacy (Dzierzgów 1825/20)
  54. ---------- Marcin x Odojczyk Monika (Nieborów 1828/11)
  55. ---------- Marianna x Bartosik Józef (Turek 1890/4)
  56. ---------- Marianna x Dziedzic Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1905/2)
  57. ---------- Marianna x Okraska Franciszek (Nieborów 1812/12)
  58. ---------- Marianna x Pastwa Antoni (Nieborów 1839/11)
  59. ---------- Marianna x Puszczyński Stanisław (Borzykowa 1862/39)
  60. ---------- Marianna x Zaskórski Walenty (Borzykowa 1862/21)
  61. ---------- Mateusz x Wajszcz Teresa (Nieborów 1808/4)
  62. ---------- Michał x Kozioł Marianna (Nieborów 1828/3)
  63. ---------- Monika x Białogłoski Karol (Nieborów 1832/25)
  64. ---------- Piotr x Tuszyński Petronela (Nieborów 1810/1)
  65. ---------- Rafał x Kozioł Zuzanna (Nieborów 1815/3)
  66. ---------- Rafał x Wiktorek Barbara (Nieborów 1814/13)
  67. ---------- Rafał x Związek Katarzyna (Nieborów 1834/9)
  68. ---------- Rozalia x Ambroziak Jan (Nieborów 1814/24)
  69. ---------- Rozalia x Cyrczak Stanisław (Gniew 1938/2)
  70. ---------- Sebastian x Dębiński Marianna (Nieborów 1844/10)
  71. ---------- Szymon x Roszykiewicz Magdalena (Mikstat 1819/9)
  72. ---------- Walenty x Przedpełski Kornelia (Gnojno 1839/14)
  73. ---------- Walenty x Tafliński Anna (Nieborów 1842/8)
  74. ---------- Wiktoria x Pawłowski Jakub (Nieborów 1808/1)
  75. ---------- Wiktoria x Rybicki Józef (Turek 1891/52)
  76. ---------- Wincenty x Rak Józefa (Borzykowa 1858/48)
  77. ---------- Wincenty x Więcek Helena (Nieborów 1838/8)
  78. ---------- Wincenty x Zaskórski Ludwika (Borzykowa 1860/13)
  79. Ciszkowski Jan x Wroński Antonina (Kraków - Mariacka 1836/62)
  80. Ciszowski Błażej x Adamiec Dorota (Lgota Wielka 1827/2)
  81. ---------- Helena x Knapik Jakub (Kraków - św. Florian 1820/60)
  82. ---------- Ignacy x Adamczyk Magdalena (Borzykowa 1837/7)
  83. ---------- Jacek x Konik Julianna (Borzykowa 1844/31)
  84. ---------- Jadwiga x Dymczyk Jakub (Podlesie 1786/8)
  85. ---------- Jakub x Furmańczyk Katarzyna (Borzykowa 1837/26)
  86. ---------- Jan x Pietruszka Salomea (Skórkowice 1876/5)
  87. ---------- Józef x LLorens Apolonia (Kraków - św. Szczepan 1838/3)
  88. ---------- Kazimierz x Żmudziński Konstancja (Borzykowa 1846/3)
  89. ---------- Klemens x Woycik Małgorzata (Irządze 1811/4)
  90. ---------- Marianna x Bednarczyk Piotr (Lgota Wielka 1818/17)
  91. ---------- Mateusz x Flak Małgorzata (Irządze 1808/7)
  92. ---------- Michał x Broszkiewicz Elżbieta (Borzykowa 1851/37)
  93. ---------- Michał x Nowak Magdalena (Borzykowa 1840/24)
  94. ---------- Mikołaj x Sobański Brygida (Borzykowa 1824/15)
  95. ---------- Paweł x Błaszczyk Agnieszka (Podlesie 1773/3)
  96. ---------- Paweł x Gulaj Helena (Borzykowa 1821/15)
  97. ---------- Paweł x Hort Teresa (Podlesie 1793/12)
  98. ---------- Róża x Stępień Antoni (Dzierzgów 1823/17)
  99. ---------- Tekla x Napora Józef (Irządze 1821/8)
  100. ---------- Wacław x Baran Marianna (Irządze 1811/17)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne