Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Ciołek (wyników 33):

  1. Ciołek Agnieszka x Jagielski Wincenty (Brzeziny 1789/2053)
  2. ---------- Agnieszka x Jędrzejczyk Mikołaj (Brzeziny 1781/1855)
  3. ---------- Andrzej x Dąbrowska Agata (Brzeziny 1783/1905)
  4. ---------- Antoni x Piasecki Anna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1834/2)
  5. ---------- Ewa x Fryga Walenty (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1830/8)
  6. ---------- Franciszka x Kluka Andrzej (Brzeziny 1786/1994)
  7. ---------- Jadwiga x Snopek Tomasz (Brzeziny 1770/1628)
  8. ---------- Jan x Koszara Agnieszka (Okrzeja 1864/4)
  9. ---------- Józefa x Schmitt (v.Kowalski) Walenty (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1857/11)
  10. ---------- Kajetan x Brzechta Katarzyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1822/15)
  11. ---------- Katarzyna x Kolet Marcin (Charłupia Mała 1872/2)
  12. ---------- Katarzyna x Przybylak Augustyn (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1854/3)
  13. ---------- Kazimiera x Żak Stanisław (Górzno k. Garwolina 1961/11)
  14. ---------- Łucja x Kiełbaska Łukasz (Brzeziny 1782/1874)
  15. ---------- Marcin x Lenarcińska Katarzyna (Brzeziny 1798/10)
  16. ---------- Marianna x Białek Filip (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1817/1)
  17. ---------- Marianna x Nawrot Franciszek (Kraków - św. Florian 1835/84)
  18. ---------- Marianna x Salbert Franciszek (Lgota Wielka 1820/10)
  19. ---------- Marianna x Zyszkowicz Benedykt (Brzeziny 1784/1942)
  20. ---------- Mateusz x Kozłowska Petronela (Brzeziny 1798/17)
  21. ---------- Michał x Dulińska Barbara (Brzeziny 1789/2062)
  22. ---------- Stanisław x Sajdowski Anna (Gniew 1967/3)
  23. ---------- Tomasz x Jagiełła Katarzyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1834/24)
  24. ---------- Tomasz x Skotnik Zofia (Połaniec 1824/41)
  25. ---------- Urszula x Domański Walenty (Brzeziny 1780/1832)
  26. ---------- Zofia x Kiełbaska Szymon (Brzeziny 1797/24)
  27. Ciołgowski Maciej x Truszczyński Marianna (Papowo Toruńskie 1870/4)
  28. Ciołgoziewski Antoni x Osiński Elżbieta (Papowo Toruńskie 1869/16)
  29. Ciołkowicz Jan x Malek Józefa (Jeżów 1822/16)
  30. ---------- Marcin x Brdoń Krystyna (Brzeziny 1770/1630)
  31. Ciota Antonina x Dydek Andrzej (Górzno k. Garwolina 1859/5)
  32. ---------- Paweł x Wieżniewski Marianna (Górzno k. Garwolina 1838/14)
  33. Ciotucha Egidiusz x Popiołk Katarzyna (Końskowola 1684/4)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne