Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Cieślikowski (wyników 470):

  1. Ciechlewski Jan x Zielinski Marianna (Gniew 1796/2)
  2. Ciechliński Katarzyna x Widerzych Józef (Gniew 1780/30)
  3. Ciecielski Agnieszka x Szczechowicz Walenty (Papowo Toruńskie 1821/12)
  4. Cieklęki Jadwiga x N_kowski Paweł (Gniew 1787/21)
  5. Ciekleński Franciszek x Gasieński Agnieszka (Gniew 1863/1)
  6. ---------- Franciszek x Landa Balbina (Barłożno 1894/9)
  7. ---------- Leon x Krzemieński Klara (Barłożno 1925/15)
  8. ---------- Marianna x Aranowski Szymon (Gniew 1848/2)
  9. ---------- Piotr x Thesla Barbara (Barłożno 1896/10)
  10. ---------- Tekla x Lanzer Jan (Barłożno 1920/40)
  11. Cieklewski Jakub x Krawczewski Katarzyna (Barłożno 1901/17)
  12. Cieklienski Franciszka x Delewski Jakub (Gniew 1830/6)
  13. Ciekliński Anna x Maciejewski Antoni (Gniew 1853/55)
  14. ---------- Anna x Warzenski Jan (Gniew 1852/69)
  15. Cieklinski Augusta x Dwojakowski Jakub (Gniew 1865/56)
  16. Ciekliński Barbara x Gapski Mikołaj (Gniew 1824/12)
  17. ciekliński Barbara x Kilichowski Jan (Barłożno 1868/8)
  18. Cieklinski Bartłomiej x Rozkowski Anna (Gniew 1799/8)
  19. Ciekliński Bronisława x Lumańczyk Franciszek (Barłożno 1928/8)
  20. Cieklinski Ewa x Reinhold Walenty (Gniew 1846/53)
  21. ---------- Franciszek x Libiszewski Weronika (Gniew 1865/11)
  22. ---------- Jakub x Siemian Justyna (Gniew 1822/8)
  23. ---------- Jakub x Wesolowski Barbara (Gniew 1849/11)
  24. ---------- Jan x Grabowski Anna (Gniew 1848/5)
  25. ---------- Jan x Krasowski Maria (Gniew 1810/4)
  26. Ciekliński Jan x Turzyński Marianna (Gniew 1823/9)
  27. Cieklinski Józefina x Filcek Marcin (Gniew 1858/24)
  28. ---------- Justyna x Hoffmann Józef (Gniew 1863/74)
  29. Ciekliński Leokadia x Watkowski Władysław (Barłożno 1934/21)
  30. Cieklinski Maciej x Justys Katarzyna (Gniew 1858/13)
  31. ---------- Marianna x Guzmann Jan (Gniew 1819/15)
  32. ---------- Marianna x Jankowski Franciszek (Gniew 1872/35)
  33. Ciekliński Marianna x Klamrowski Marcin (Gniew 1853/33)
  34. Cieklinski Marianna x Liss Szymon (Gniew 1819/23)
  35. Ciekliński Michał x Wisniewski Marianna (Gniew 1825/2)
  36. ---------- Stanisława x Dainbek Albin (Barłożno 1934/36)
  37. Cieklinski Zuzanna x Szkodowski Franciszek (Gniew 1861/22)
  38. Ciektański Marianna x Czaja Antoni (Barłożno 1920/9)
  39. Cieściel Katarzyna x Reczek Ludwik (Łoniów 1860/12)
  40. Cieselik Katarzyna x Jamuziak Jan (Raciążek 1830/2)
  41. Ciesielczuk Anna x Pirogowicz Adam (Hrubieszów 1858/39)
  42. ---------- Antoni x Malinowski Marianna (Hrubieszów 1861/20)
  43. ---------- Demetriusz x Rządkowski Katarzyna (Hrubieszów 1836/19)
  44. ---------- Józef x Banachiewit Anna (Hrubieszów 1820/2)
  45. ---------- Józefa x Wiśniwski Miron (Hrubieszów 1862/13)
  46. ---------- Konrad x Ciesielczuk Ludwika (Hrubieszów 1867/5)
  47. ---------- Ludwika x Ciesielczuk Konrad (Hrubieszów 1867/5)
  48. ---------- Marianna x Bondarewicz Bazyli (Hrubieszów 1856/9)
  49. ---------- Marianna x Czyżewski Wincenty (Hrubieszów 1874/16)
  50. ---------- Marianna x Kaszuba Wojciech (Hrubieszów 1874/1)
  51. ---------- Mikołaj x Danielczuk Marianna (Hrubieszów 1839/26)
  52. ---------- Paulina x Kaszuba Franciszek (Hrubieszów 1873/16)
  53. ---------- Stanisław x Rypański Józefa (Hrubieszów 1869/41)
  54. ---------- Stanisław x Rypański Zofia (Hrubieszów 1863/41)
  55. ---------- Szymon x Panasiewicz Anastazja (Hrubieszów 1838/5)
  56. ---------- Teodor x Czerniak Marianna (Hrubieszów 1841/4)
  57. Ciesielczyk Franciszek x Bieżanowski Magdalena (Grocholice 1879/1)
  58. ---------- Julianna x Masiarek Ignacy (Grocholice 1880/55)
  59. ---------- Krzysztof x Piotr Zofia (Końskowola 1669/19)
  60. ---------- Marianna x Rosiak Józef (Turek 1892/7)
  61. ---------- Stanisław x Przybylski Adolfina (Kazimierz Biskupi 1864/5)
  62. Ciesielewicz Franciszka x Pawelski Jan (Kazimierz Biskupi 1827/15)
  63. Ciesielkiewicz Franciszek x Elmanowski Katarzyna (Gniew 1770/1)
  64. ---------- Jan x NN Elżbieta (Gniew 1768/2)
  65. Ciesielksi Tekla x Sporek Jan (Kraków - św. Szczepan 1833/28)
  66. Ciesielowski Franciszka x Wontkowski Wawrzyniec (Barłożno 1840/14)
  67. ---------- Marianna x Drczyński Jakub (Barłożno 1847/18)
  68. Ciesielozyk Krzysztof x Michał Katarzyna (Końskowola 1682/7)
  69. Ciesielski Adam x Kruszyński Józefa (Płock 1888/53)
  70. ---------- Agata x Królak Andrzej (Wieniec 1790/295)
  71. ---------- Agnieszka x Gabaja Karol (Kraków - św. Szczepan 1825/8)
  72. ---------- Agnieszka x Gorelik Józef (Kraków - św. Szczepan 1833/56)
  73. ---------- Agnieszka x Janecki Stanisław (Kraków - św. Szczepan 1820/14)
  74. ---------- Agnieszka x Janeczko Jan (Kraków - św. Szczepan 1831/7)
  75. ---------- Agnieszka x Pojałowski Józef (Kraków - św. Szczepan 1843/8)
  76. ---------- Agnieszka x Seweryniak Stanisław (Nieborów 1814/7)
  77. ---------- Agnieszka x Tuszeński Jakub (Barłożno 1744/6)
  78. ---------- Aleksander x Kubacki Emilia (Kazimierz Biskupi 1865/48)
  79. ---------- Alojzy Leon x Niedzielski Matylda (Gniew 1908/16)
  80. ---------- Anastazja x Adamczewski Andrzej (Kazimierz Biskupi 1901/7)
  81. ---------- Anastazy x Lanzer Leokadia (Barłożno 1929/25)
  82. ---------- Anna x Balcerowicz Kazimierz (Papowo Toruńskie 1837/3)
  83. ---------- Anna x Budzmierowski Antoni (Barłożno 1865/10)
  84. ---------- Anna x Dembicki Wawrzyniec (Barłożno 1846/3)
  85. ---------- Anna x Dombrowski Hieronim (Gniew 1899/9)
  86. ---------- Anna x Grudziński Jan (Barłożno 1861/23)
  87. ---------- Anna Marianna x Cyrański Jan Stanisław (Gnojno 1856/5)
  88. ---------- Anna x Orzechowski Michał (Gniew 1878/29)
  89. ---------- Antoni x Grzona genowefa (Barłożno 1931/3)
  90. ---------- Antoni x Weizner Franciszka (Barłożno 1924/11)
  91. ---------- Antonia x Drozkowski Antoni (Barłożno 1845/13)
  92. ---------- Antonia x Olerland Bernard (Barłożno 1887/16)
  93. ---------- Antonina x Glock Paweł (Gniew 1892/8)
  94. ---------- Antonina x Matuszewski Szymon (Kazimierz Biskupi 1840/7)
  95. ---------- Barbara x Flizykowski Jakub (Barłożno 1839/4)
  96. ---------- Barbara x Janutka Marcin (Kraków - św. Szczepan 1819/26)
  97. ---------- Barbara x Sobierajski Tomasz (Kraków - św. Szczepan 1812/92)
  98. ---------- Bernard x Zieliński Franciszka (Barłożno 1884/13)
  99. ---------- Bronisława x Kaliski Franciszek (Kazimierz Biskupi 1923/16)
  100. ---------- Dorota x Sikora Jan (Barłożno 1863/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne