Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Cichecki (wyników 173):

  1. Cicha Franciszka x Sikorski Wawrzyniec (Ludzisko 1821/0)
  2. Cichański Antonina x Sosnowski Michał (Luszyn 1840/7)
  3. ---------- Szymon x Insiak Marianna (Bełdów 1895/2)
  4. Cichecki Antoni x Gawroński Ludwika (Bebelno 1899/6)
  5. ---------- Antoni x Żochowski Karolina (Górzno k. Garwolina 1888/9)
  6. ---------- Eugeniusz x Kosmoski Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1967/31)
  7. ---------- Feliksa x Pleskot Aleksander (Górzno k. Garwolina 1928/37)
  8. ---------- Franciszek x Leszczynski Helena (Górzno k. Garwolina 1968/16)
  9. ---------- Halina x Ocep Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1972/54)
  10. ---------- Jan x Mucha Genowefa (Górzno k. Garwolina 1948/32)
  11. ---------- Jan x Owczarczyk Maria (Górzno k. Garwolina 1952/27)
  12. ---------- Józefa x Drozdowski Jan (Bebelno 1897/8)
  13. ---------- Kazimierz x Gałązki Irena (Górzno k. Garwolina 1939/6)
  14. ---------- Ludwik x Sufin Zofia (Bebelno 1875/8)
  15. ---------- Maciej x Kaczorowski Rozalia (Bebelno 1876/4)
  16. ---------- Małgorzata x Malinowski Michał (Bełdów 1894/2)
  17. ---------- Marian x Brych Barbara (Górzno k. Garwolina 1970/40)
  18. ---------- Marianna x Jaskorzyński Adam (Bebelno 1888/6)
  19. ---------- Marianna x Tchopp Maciej (Kraków - św. Mikołaj 1836/1)
  20. ---------- Stanisław x Dziwiszek Franciszka (Górzno k. Garwolina 1935/40)
  21. ---------- Stanisław x Stanicki Elżbieta (Górzno k. Garwolina 1968/17)
  22. ---------- Władysław x Marton Janina (Górzno k. Garwolina 1941/40)
  23. Cicheński Kazimierz x Kujawski Daniela (Gniew 1950/5)
  24. Cichenski Marianna x Kaminski Grzegorz (Raciąż 1776/2)
  25. Cichocki Agata x Szarzała Henryk (Turek 1893/30)
  26. ---------- Agnieszka x Kaźmierski Piotr (Klimontów 1829/1)
  27. ---------- Andrzej x Paltosz Rozalia (Wieniec 1798/393)
  28. ---------- Andrzej x Pustak Katarzyna (Skórkowice 1888/38)
  29. ---------- Andrzej x Roguski Florentyna (Pniewnik 1879/2)
  30. ---------- Anna x Bartkowski Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1836/59)
  31. ---------- Antoni x Jasiński Marianna (Płock 1886/13)
  32. ---------- Antoni x N. N. (Kraków - Mariacka 1847/26)
  33. ---------- Antonina x Dławichowski Antoni (Kazimierz Biskupi 1839/8)
  34. ---------- Antonina x Klemon Augustyn (Pniewnik 1819/10)
  35. ---------- Eleonora x Komorowski Wojciech (Pniewnik 1865/17)
  36. ---------- Emilia x Paprotny Tomasz (Borzykowa 1864/16)
  37. ---------- Franciszek x Czarnowski Franciszka (Pniewnik 1816/4)
  38. ---------- Franciszek x Rogoziński Józefa (Płock 1888/84)
  39. ---------- Franciszek x Sobecki Rozalia (Pniewnik 1798/68)
  40. ---------- Franciszek x Świętochowski Józefa (Pniewnik 1859/6)
  41. ---------- Franciszka x Borkowski Piotr (Nieborów 1841/5)
  42. ---------- Grzegorz x Staniewski Zuzanna (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/40)
  43. ---------- Jakub x Jark Marcjanna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1828/18)
  44. ---------- Jan x Pułkosz Józefa (Koprzywnica 1862/3)
  45. ---------- Jan x Strupiechowski Marianna (Pniewnik 1860/20)
  46. ---------- Józef x Graczkowski Juliana (Raciążek 1831/2)
  47. ---------- Józef x Szymanowski Franciszka (Pniewnik 1866/3)
  48. ---------- Józefa x Germet Franciszek (Pniewnik 1863/12)
  49. ---------- Julianna x Wiśniewski Paweł (Łoniów 1817/129)
  50. ---------- Kazimierz x Jasiński Marianna (Pniewnik 1874/4)
  51. ---------- Kazimierz x Zuchowicz Franciszka (Pniewnik 1853/14)
  52. ---------- Łukasz x Głowczynski Teofila (Kazimierz Biskupi 1832/54)
  53. ---------- Maciej x Ambroziak Józefa (Nieborów 1844/29)
  54. ---------- Magdalena x Gozdziowski Wincenty (Klimontów 1836/12)
  55. ---------- Małgorzata x Sokołowski Michał (Kraków - św. Szczepan 1825/41)
  56. ---------- Małgorzata x Sypniewski Andrzej (Kazimierz Biskupi 1843/30)
  57. ---------- Malwina x Dwojakowski Walenty (Gniew 1864/36)
  58. ---------- Marcin x Świętochowski Weronika (Pniewnik 1832/7)
  59. ---------- Marcjanna x Zając Józef (Turek 1892/75)
  60. ---------- Marianna x Befinger Feliks (Kraków - Mariacka 1836/26)
  61. ---------- Marianna x Głusek Tomasz (Bodzentyn 1867/7)
  62. ---------- Marianna x Lisowski Franciszek (Płock 1864/25)
  63. ---------- Marianna x Szelong Szczepan (Kazimierz Biskupi 1889/18)
  64. ---------- Marianna x Wójcik Wojciech (Pniewnik 1876/1)
  65. ---------- Marianna x Zabłocki Jan (Raciążek 1834/5)
  66. ---------- Paweł x Szymanowski Petronela (Pniewnik 1835/10)
  67. ---------- Piotr x Brodzki Elżbieta (Klimontów 1848/1)
  68. ---------- Piotr x Chomontowski Róża (Koprzywnica 1810/3)
  69. ---------- Piotr x Gozdzieski Marianna (Klimontów 1850/6)
  70. ---------- Piotr x Świętochowski Marianna (Pniewnik 1857/23)
  71. ---------- Rozalia x Słowiakoski Stanisław (Klimontów 1846/6)
  72. ---------- Stanisław x Pudas Marianna (Kraków - Mariacka 1842/47)
  73. ---------- Sylwester x Roguski Antonina (Pniewnik 1850/1)
  74. ---------- Sylwester x Świętochowski Marianna (Pniewnik 1843/9)
  75. ---------- Tomasz x Rusin Róża (Borzykowa 1862/50)
  76. ---------- Tomasz x Susicki Franciszka (Kazimierz Biskupi 1890/12)
  77. ---------- Wiktoria x Kleczko Aleksander (Borzykowa 1861/10)
  78. ---------- Wiktoria x Rekwinowicz Józef (Surhów 1861/17)
  79. ---------- Wincenty x Podlas Marianna (Kazimierz Biskupi 1849/10)
  80. ---------- Wojciech x Roguski Marianna (Pniewnik 1865/18)
  81. ---------- Wojciech x Szpakowski Marianna (Pniewnik 1876/21)
  82. ---------- Zofia x Latuszek Roman (Górzno k. Garwolina 1962/6)
  83. Cichocki-Cichowski Antonina x Lewandowski Piotr (Turek 1890/17)
  84. Cichowski Antoni x Miłoszewski (Pszczółkowski) Marianna (Grudusk 1889/12)
  85. ---------- Florian x Błaszczyk Zofia (Podlesie 1796/5)
  86. ---------- Grzegorz x Zaręb Katarzyna (Wieniec 1793/342)
  87. ---------- Jadwiga x Lubowidzki Karol Emeryk (Pabianice 1857/15)
  88. ---------- Jan Nepomu x Witasik Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1919/17)
  89. ---------- Jan x Sikorski Feliksa (Grudusk 1891/3)
  90. ---------- Katarzyna x Baraniecki Leonard (Turek 1889/16)
  91. ---------- Katarzyna x Strojecki Stanisław (Kraków - św. Szczepan 1836/15)
  92. ---------- Marianna x Niszczak Józef (Grudusk 1868/12)
  93. ---------- Marianna x Stypka Wojciech (Borzykowa 1858/23)
  94. ---------- N. x Baksalerski Marianna (Wieniec 1767/77)
  95. ---------- Stanisław x Tański Łucja (Grudusk 1883/10)
  96. ---------- Stanisław x Witkowski Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1832/215)
  97. ---------- Tomasz x Dyzio Klara (Borzykowa 1836/9)
  98. ---------- Wojciech x N. Dorota (Wieniec 1788/259)
  99. ---------- Zuzanna x Mogilański Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1815/26)
  100. Cichy Agata x Sołtys Antoni (Kraków - św. Szczepan 1843/43)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne