Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Ciastko (wyników 98):

  1. Ciach Agata x Nasternak Antoni (Koprzywnica 1856/29)
  2. ---------- Agnieszka x Jaros Franciszka (Koprzywnica 1867/10)
  3. ---------- Agnieszka x Liwiński Tomasz (Łoniów 1838/3)
  4. ---------- Agnieszka x Rączkowski Kasper (Koprzywnica 1825/34)
  5. ---------- Antoni x Dybuś Magdalena (Koprzywnica 1829/4)
  6. ---------- Antoni x Smalerz Agnieszka (Łoniów 1834/2)
  7. ---------- Brygida x Machała Jan (Koprzywnica 1859/24)
  8. ---------- Dorota x Śliwiński Franciszek (Koprzywnica 1862/32)
  9. ---------- Elżbieta x Bedyłkiewicz Antoni (Łoniów 1826/4)
  10. ---------- Elżbieta x Sarzyński Józef (Łoniów 1852/17)
  11. ---------- Florian x Kopeć Franciszka (Gnojno 1815/13)
  12. ---------- Helena x Kogut Walenty (Łoniów 1855/6)
  13. ---------- Jan x Machała Franciszka (Koprzywnica 1867/3)
  14. ---------- Józef x Niedzielski Tekla (Łoniów 1857/19)
  15. ---------- Katarzyna x Łagoda Kazimierz (Łoniów 1817/236)
  16. ---------- Katarzyna x Puziński Stanisław (Koprzywnica 1831/21)
  17. ---------- Maciej x Bielak Franciszka (Łoniów 1822/126)
  18. ---------- Maciej x Kopeć Wiktoria (Łoniów 1825/120)
  19. ---------- Marcin x Dereń Łucja (Koprzywnica 1839/7)
  20. ---------- Marcin x Kapuściński Jadwiga (Koprzywnica 1851/2)
  21. ---------- Marianna x Borowin Wojciech (Koprzywnica 1842/4)
  22. ---------- Marianna x Grysek Michał (Koprzywnica 1820/7)
  23. ---------- Marianna x Jaros Józef (Koprzywnica 1852/14)
  24. ---------- Marianna x Paprocki Michał (Łoniów 1858/20)
  25. ---------- Marianna x Pawełczak Maciej (Łoniów 1854/15)
  26. ---------- Marianna x Zając Tomasz (Łoniów 1819/274)
  27. ---------- Mateusz x Dereń Katarzyna (Koprzywnica 1857/7)
  28. ---------- Mateusz x Skurzewski Zofia (Łoniów 1812/122)
  29. ---------- Michał x May Marianna (Łoniów 1854/6)
  30. ---------- Michał x Paczyńska Franciszka (Skórkowice 1879/21)
  31. ---------- Michał x Skrok Agnieszka (Koprzywnica 1835/4)
  32. ---------- Onufry x Pogorzelski Marianna (Łoniów 1820/226)
  33. ---------- Rafał x Oliankiewicz Katarzyna (Skórkowice 1878/22)
  34. ---------- Stanisław x Szatan Julianna (Koprzywnica 1860/3)
  35. ---------- Szczepan x Sabat Marianna (Koprzywnica 1854/7)
  36. ---------- Szymon x Głogowski Rozalia (Koprzywnica 1847/4)
  37. ---------- Szymon x Kaczmarczyk Teresa (Koprzywnica 1852/4)
  38. ---------- Szymon x Koziarski Marianna (Koprzywnica 1832/12)
  39. ---------- Szymon x Szeląg Katarzyna (Koprzywnica 1837/5)
  40. ---------- Tomasz x Pogorzelski Agnieszka (Łoniów 1847/16)
  41. ---------- Walenty x Misiak Salomea (Koprzywnica 1857/8)
  42. ---------- Walenty x Żak Katarzyna (Koprzywnica 1832/7)
  43. ---------- Wawrzyniec x Pietruszka Władysława (Skórkowice 1884/10)
  44. ---------- Wojciech x Burza Katarzyna (Łoniów 1822/196)
  45. ---------- Zofia x Doyka Konstanty (Łoniów 1848/14)
  46. ---------- Zofia x Wieczorek Jakub (Łoniów 1825/81)
  47. Ciachorowski Czesława x Gesek Stanisław (Gniew 1957/5)
  48. ---------- Franciszek x Betkier Maria Magdalena (Gniew 1930/18)
  49. ---------- Joanna x Paszek Jan (Gniew 1945/12)
  50. ---------- Łucja x Barwik Michał (Gniew 1925/1)
  51. ---------- Stanisław x Maćkiewicz Jadwiga (Papowo Toruńskie 1890/8)
  52. Ciachowicz Katarzyna x Dereń Antoni (Koprzywnica 1830/6)
  53. Ciachowski Jan x Polmann Maria (Gniew 1817/9)
  54. ---------- Marianna x Pałucki Józef (Gniew 1818/34)
  55. Ciacia Grzegorz x Adamczyk Elżbieta (Koprzywnica 1863/3)
  56. Ciaciuch Adamina x Gielniak Szczepan (Kazimierz Biskupi 1901/12)
  57. ---------- Marianna x Laskowski Józef (Kazimierz Biskupi 1904/14)
  58. ---------- Wiktoria x Stefański Walenty (Kazimierz Biskupi 1892/36)
  59. Ciaćmak Gertruda x Ciepiela Wawrzyniec (Podlesie 1720/2)
  60. Ciagorowna Franciszka x Arasim Leonard (Pniewnik 1755/57)
  61. Ciakała Walenty x Zdunik Marianna (Nieborów 1836/13)
  62. Ciask Piotr x Suchenek Marcjanna (Kraków - Wszyscy Święci 1821/1)
  63. Ciastek Anna x Kiełbasa Józef (Czermno 1855/5)
  64. ---------- Antoni x Sapiński Franciszka (Czermno 1853/7)
  65. ---------- Franciszka x Dobaczeski Franciszek (Czermno 1856/19)
  66. ---------- Jan x Grzelak Marianna (Czermno 1830/5)
  67. ---------- Józefa x Jasieński Andrzej (Czermno 1829/1)
  68. ---------- Józefa x Skrzeszewicz Franciszek (Czermno 1862/26)
  69. ---------- Małgorzata x Kapuściński Franciszek (Lgota Wielka 1865/16)
  70. ---------- Marianna x Kupczyński Antoni (Czermno 1849/6)
  71. ---------- Rafał x Bednarek Anna (Czermno 1840/3)
  72. ---------- Stanisław x Gręzicki Marcela (Czermno 1839/1)
  73. ---------- Wojciech x Szmagalewicz Józefa (Czermno 1853/21)
  74. Ciastko Agata x Wojtasik Tadeusz (Borzykowa 1845/12)
  75. ---------- Antoni x Duś Daniela (Borzykowa 1848/17)
  76. ---------- Elżbieta x Kufel Błażej (Borzykowa 1839/3)
  77. ---------- Franciszek x Buc Barbara (Borzykowa 1829/23)
  78. ---------- Joachim x Kufel Julianna (Borzykowa 1855/1)
  79. ---------- Katarzyna x Belicki Kazimierz (Borzykowa 1844/11)
  80. ---------- Katarzyna x Oblas Mikołaj (Borzykowa 1822/14)
  81. ---------- Maciej x Buc Franciszka (Borzykowa 1839/8)
  82. ---------- Maciej x Pieka Justyna (Borzykowa 1844/14)
  83. ---------- Stanisław x Kopyto Antonina (Borzykowa 1855/33)
  84. ---------- Stanisław x Zaskórski Małgorzata (Borzykowa 1846/17)
  85. ---------- Zofia x Wypych Jacenty (Borzykowa 1820/12)
  86. Ciasto Józef x Bartnicki Marianna (Hrubieszów 1833/21)
  87. Ciastoń Ignacy x Penstel Agata (Kraków - Wszyscy Święci 1832/71)
  88. ---------- Jadwiga x Mieskowski Stanisław (Kraków - św. Florian 1826/45)
  89. ---------- Jan x Bochenek Marianna (Kraków - Boże Ciało 1826/8)
  90. ---------- Marianna x Adamski Jan (Kraków - Boże Ciało 1832/12)
  91. ---------- Marianna x Nowakowski Piotr (Kraków - Boże Ciało 1826/2)
  92. ---------- Marianna x Radziszewski Jan (Kraków - Boże Ciało 1850/12)
  93. Ciaston Mateusz x Fiałkowski Apolonia (Kraków - Wszyscy Święci 1833/32)
  94. Ciastoń Piotr x Janeczek Agata (Kraków - Boże Ciało 1818/102)
  95. Ciastowski Jan x Kuryło Feliksa (Hrubieszów 1865/2)
  96. Ciastun Katarzyna x Gołębiowski Maciej (Kraków - Mariacka 1823/8)
  97. Ciayk Kunegunda x Gerke Krystian (Gniew 1802/16)
  98. Ciayka Stanisław x Jabłonski Agnieszka (Gniew 1802/7)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne