Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Chyła (wyników 121):

  1. Chył Elżbieta x Parnawski Jan (Barłożno 1925/4)
  2. ---------- Elżbieta x Wotkowski Jakub (Gniew 1823/47)
  3. ---------- Katarzyna x Zamurowski Jan (Barłożno 1842/6)
  4. Chyl Regina x Siwut Jakub (Kraków - Mariacka 1828/37)
  5. ---------- Salomea x Zamojski Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1837/29)
  6. Chyła Aleksander x Pszuański Bernarda (Barłożno 1935/3)
  7. ---------- Aleksy x Kirsikenstani Gertruda (Barłożno 1937/5)
  8. ---------- Alfons x Stangiel Agnieszka (Barłożno 1933/16)
  9. ---------- Amanda x Ślorowski Leon (Barłożno 1909/10)
  10. ---------- Anna x Liczmański Stanisław (Barłożno 1934/15)
  11. ---------- Barbara x Beinbelt Jan (Barłożno 1871/20)
  12. ---------- Bolesław x Poznański Józefa (Barłożno 1920/32)
  13. ---------- Elżbieta x Chirch Franciszek (Barłożno 1877/3)
  14. ---------- Elżbieta x Szwed Klemens (Barłożno 1933/9)
  15. ---------- Franciszek x Domrowski Franciszka (Barłożno 1860/9)
  16. ---------- Franciszek x Gapa Leokadia (Barłożno 1921/31)
  17. ---------- Franciszek x Krzyżanowski Marianna (Barłożno 1904/10)
  18. ---------- Franciszek x Liss Marianna (Gniew 1909/32)
  19. ---------- Franciszek x Otlewski Elżbieta (Barłożno 1909/2)
  20. Chyla Franciszek x Pełka Stanisława (Niekrasów Świętokrzyski 1932/12)
  21. Chyła Franciszek x Podjacki Apolonia (Barłożno 1923/15)
  22. ---------- Franciszek x Rocławski Bronisława (Barłożno 1923/10)
  23. ---------- Franciszek x Selantz Anna (Barłożno 1879/12)
  24. ---------- Franciszek x Wiśniewski Elżbieta (Barłożno 1882/7)
  25. ---------- Franciszka x Chylinski August (Barłożno 1899/4)
  26. ---------- Franciszka x Fliczek Józef (Barłożno 1912/7)
  27. ---------- Franciszka x Grzonowski Piotr (Barłożno 1872/11)
  28. ---------- Franciszka x Mirola Ludwik (Barłożno 1875/16)
  29. ---------- Gertruda x Buniek Leon (Barłożno 1934/35)
  30. ---------- Helena x Jastrzębski Franciszek (Barłożno 1905/13)
  31. ---------- Helena x Kilian Franciszek (Barłożno 1911/2)
  32. ---------- Helena x Rzepka Franciszek (Barłożno 1918/1)
  33. ---------- Helena x Sikorz Aleksander (Barłożno 1937/15)
  34. ---------- Ignacy x Klein Józefina (Barłożno 1883/9)
  35. ---------- Ignacy x Nowakowski Rozalia (Barłożno 1870/16)
  36. ---------- Jakub x Kozik Józefina (Barłożno 1882/18)
  37. ---------- Jan x Ciupa Dorota (Kłomnice, par. św. Marcina 1917/4)
  38. Chyla Jan x Jaworska Janina (Niekrasów Świętokrzyski 1941/16)
  39. Chyła Jan x Liemann Teofila (Barłożno 1880/4)
  40. ---------- Jan x Maciejewski Daniela (Gniew 1954/30)
  41. ---------- Jan x Pop Helena (Barłożno 1912/4)
  42. ---------- Jan x Wysocki Franciszka (Barłożno 1886/12)
  43. ---------- Józef x Kilian Katarzyna (Barłożno 1849/27)
  44. ---------- Józef x Szkod Elżbieta (Gniew 1843/8)
  45. ---------- Józef x Woźny Bronisława (Gniew 1946/45)
  46. ---------- Julianna x Chołkowski Leon (Barłożno 1920/3)
  47. Chyla Karolina x Walczyk Stefan (Niekrasów Świętokrzyski 1929/9)
  48. Chyła Katarzyna x Chabowski Augustyn (Barłożno 1935/14)
  49. ---------- Katarzyna x Kamiński Maciej (Barłożno 1843/15)
  50. Chyla Katarzyna x Kępiński Wojciech (Połaniec 1870/9)
  51. Chyła Konrad x Glaza Katarzyna (Barłożno 1909/9)
  52. ---------- Konstanty x Kuczkowski Franciszka (Barłożno 1889/2)
  53. ---------- Konstanty x Szmirgalski Magdalena (Barłożno 1907/1)
  54. ---------- Leokadia x Baniecki Franciszek (Barłożno 1920/4)
  55. ---------- Leon x Racławski Elżbieta (Barłożno 1913/15)
  56. ---------- Ludwik x Ciesielski Paulina (Barłożno 1890/13)
  57. ---------- Ludwik x Dębicki Wanda (Barłożno 1924/16)
  58. ---------- Maciej x Waskowski Antonia (Barłożno 1847/17)
  59. ---------- Marianna x Budnarowski Jan (Barłożno 1848/9)
  60. ---------- Marianna x Kordecki Jan (Barłożno 1873/12)
  61. Chyla Marianna x Żyła Stanisław (Niekrasów Świętokrzyski 1943/3)
  62. Chyła Marta x Torłop Franciszek (Barłożno 1907/5)
  63. ---------- Michał x Kuczynski Anastazja (Gniew 1873/7)
  64. ---------- Michał x Poznański Anna (Gniew 1873/16)
  65. ---------- Monika x Buniek Franciszek (Barłożno 1931/1)
  66. ---------- Paulina x Osowski Bolesław (Barłożno 1920/44)
  67. ---------- Paweł x Borzyszkowski Joanna (Barłożno 1931/5)
  68. ---------- Piotr x Frost Olga (Barłożno 1923/5)
  69. ---------- Rozalia x Studziński Franciszek (Barłożno 1921/5)
  70. ---------- Stanisława x Babiński Jan (Barłożno 1934/25)
  71. Chyla Stanisława x Kos Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1931/16)
  72. ---------- Stefania x Kwiatkowski Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1923/12)
  73. Chyła Teodor x Ciesielski Julianna (Barłożno 1873/15)
  74. chyła Teofil x Kajut Franciszka (Barłożno 1919/20)
  75. Chyła Tomasz x Dembicki Anna (Barłożno 1845/14)
  76. ---------- Weronika x Górka Aleksander (Barłożno 1937/21)
  77. ---------- Weronika x Krajański Bolesław (Barłożno 1914/7)
  78. ---------- Wiktor x Chyłła Leokadia (Barłożno 1919/40)
  79. ---------- Władysław x Wróbel Stanisława (Raciąż 1935/8)
  80. ---------- Zofia x Mikołajski Kazimierz (Barłożno 1936/14)
  81. Chyleński Józef x Ginell Jadwiga (Papowo Toruńskie 1828/4)
  82. Chylewski Anna x Myszk Stefan (Stężyca 1892/15)
  83. ---------- Anna x Okrój Eugeniusz (Raciąż 1989/5)
  84. ---------- Ewa x Terlecki Janusz (Raciąż 1993/4)
  85. ---------- Franciszek x Schmidt Gertruda (Raciąż 1841/16)
  86. ---------- Genowefa x Wegner Tomasz (Raciąż 1988/18)
  87. ---------- Helena x Jeschke Władysław (Raciąż 1936/13)
  88. ---------- Ignacy x Kowalski Dorota (Papowo Toruńskie 1779/2)
  89. ---------- Jakub x Lendmesser Anna (Raciąż 1825/8)
  90. ---------- Jan Mieczysław x Kręcki Bronisława (Raciąż 1953/8)
  91. ---------- Jan x Treder Marta (Stężyca 1899/34)
  92. ---------- Józef x Roeding Agnieszka Dorota (Raciąż 1946/18)
  93. ---------- Julianna x Kleysmit Aleksander (Stężyca 1886/20)
  94. ---------- Katarzyna x Glusor Franciszek (Raciąż 1863/3)
  95. ---------- Kazimierz x Pack Zuzanna (Raciąż 1802/1)
  96. ---------- Leon x Theis Helena (Raciąż 1959/18)
  97. ---------- Łucja x Bąkowski Marian (Raciąż 1985/7)
  98. ---------- Łucja x Szczypiór Tomasz (Stężyca 1882/29)
  99. ---------- Maria x Berendt Edmund (Raciąż 1946/25)
  100. ---------- Marian Józef x Okonek Marianna Irena (Raciąż 1955/6)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne