Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Chrzan (wyników 143):

  1. Chranowski Julianna x Suliga Józef (Bebelno 1862/17)
  2. Chrzan Dorota x Bielecki Maciej (Kraków - Mariacka 1831/3)
  3. ---------- Franciszek x Kurzydym Marianna (Zielonki 1846/67)
  4. ---------- Franciszka x Kawa Wincenty (Zielonki 1835/5)
  5. ---------- Katarzyna x Cetnarski Stanisław (Kraków - św. Krzyż 1824/9)
  6. ---------- Katarzyna x Zaczkowski Maciej (Zielonki 1831/39)
  7. ---------- Marianna x Angarski Jan (Skała 1832/11)
  8. ---------- Marianna x Kusmierz Łukasz (Kraków - św. Salwator 1850/41)
  9. ---------- Marianna x Musialski Karol (Kraków - Mariacka 1846/20)
  10. ---------- Marianna x Walczak (Kowalski) Michał (Zielonki 1839/4)
  11. ---------- Mikołaj x Zdziech Marianna (Chlewiska 1827/3)
  12. ---------- Szczepan x Pikala Ludwika (Mileszki 1858/42)
  13. ---------- Walenty x Wojas Marianna (Działoszyce 1865/3)
  14. ---------- Zofia x Dutka Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1844/8)
  15. Chrzanawski Konrad x Orłowski Franciszka (Barłożno 1887/11)
  16. Chrzanowski Adam Karol x Pawlak Danuta Krystyna (Raciąż 1963/7)
  17. ---------- Adam Leopold x Bocianowski Emilia Maria (Kazimierz Biskupi 1918/13)
  18. ---------- Agnieszka x Gawendowski Leon (Górzno k. Garwolina 1746/7)
  19. ---------- Agnieszka x Wolewiński Stanisław (Kazimierz Biskupi 1855/22)
  20. ---------- Albert x Wach Jadwiga (Gnojno 1745/14)
  21. ---------- Aleksander x Hinz Pelagia (Barłożno 1900/4)
  22. ---------- Aleksander x Zawiszewski Zofia (Barłożno 1930/16)
  23. ---------- Alojzy Ignacy x Czarnecki Petronela (Gniew 1927/16)
  24. ---------- Anastazy x Chmieleski Anna (Gniew 1919/111)
  25. ---------- Anastazy x Chmieleski Anna (Gniew 1919/112)
  26. ---------- Anna x Mejer Jan (Barłożno 1937/8)
  27. ---------- Antoni x Dąbrowski Antonina (Papowo Toruńskie 1849/14)
  28. ---------- Antoni x Witkowski Stefania (Barłożno 1931/23)
  29. ---------- Antoni x Zuchniak Władysława (Górzno k. Garwolina 1932/17)
  30. ---------- Antonina x Kosiński Józef (Klimontów 1876/3)
  31. ---------- Antonina x Lis Andrzej (Górzno k. Garwolina 1870/9)
  32. ---------- Antonina x Piegłowski Wincenty (Kraków - Mariacka 1819/93)
  33. ---------- Balbina x Zając Jan (Górzno k. Garwolina 1929/27)
  34. ---------- Barbara x Mazurowski Jakub (Barłożno 1829/9)
  35. ---------- Bartłomiej x Ocep Marianna (Górzno k. Garwolina 1883/18)
  36. ---------- Bazyli x Send Prakseda (Hrubieszów 1859/27)
  37. ---------- Bernard x Witkowski Gertruda (Barłożno 1937/14)
  38. ---------- Bonifacy x Rejdaszki Helena (Górzno k. Garwolina 1811/1)
  39. ---------- Bronisław x Borucki Wiktoria (Barłożno 1931/9)
  40. ---------- Bronisława x Raczak Stanisław (Barłożno 1920/34)
  41. ---------- Dorota x Brzeski Władysław (Kraków - Mariacka 1827/49)
  42. ---------- Dorota x Łęgowski Michał (Barłożno 1893/12)
  43. ---------- Eugenia x Chojecki Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1968/23)
  44. ---------- Ewa x Borzęcki Walenty (Gnojno 1746/2)
  45. ---------- Ewa x Michalak-Jaskólski Piotr (Górzno k. Garwolina 1858/30)
  46. ---------- Fabian x Dądalski Zuzanna (Papowo Toruńskie 1883/3)
  47. ---------- Feliksa x Przyborowski Aleksander (Katerburg 1840/6)
  48. ---------- Franciszka x Głasek Tomasz (Górzno k. Garwolina 1883/20)
  49. ---------- Franciszka x Owczarczyk Adam (Górzno k. Garwolina 1842/2)
  50. ---------- Franciszka x Torbicki Franciszek (Barłożno 1914/3)
  51. ---------- Genowefa x Zając Władysław (Górzno k. Garwolina 1946/13)
  52. ---------- Gertruda x Kapuściński Jerzy (Gniew 1962/27)
  53. ---------- Honorata x Rykaczewski Antoni (Górzno k. Garwolina 1833/21)
  54. ---------- Jadwiga x Gładysz Józef (Górzno k. Garwolina 1973/22)
  55. ---------- Jadwiga x Kosiąkiewicz Maciej (Raciążek 1773/5)
  56. ---------- Jadwiga x Stawicki Herbert Jan (Gniew 1965/24)
  57. ---------- Jan x Błażejczyk Zofia (Górzno k. Garwolina 1939/49)
  58. ---------- jan x Dembicki Monika (Barłożno 1926/25)
  59. ---------- Jan x Dudziak Józefa (Górzno k. Garwolina 1965/3)
  60. ---------- Jan x Dybcio Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1878/15)
  61. ---------- Jan x Grodnicki Michalina (Hrubieszów 1856/33)
  62. ---------- Jan x Janow Marianna (Raciążek 1777/16)
  63. ---------- Jan x Lis Zofia (Górzno k. Garwolina 1941/30)
  64. ---------- Jan x Maciejewski Barbara (Gniew 1824/4)
  65. ---------- Jan x Walenda Genowefa (Górzno k. Garwolina 1952/41)
  66. ---------- Jan x Wiśniewski Agnieszka (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1783/24)
  67. ---------- Jan x Zygadło Franciszka (Górzno k. Garwolina 1930/3)
  68. ---------- Janina x Zuchniak Stanisław (Górzno k. Garwolina 1938/11)
  69. ---------- Jerzy x Gajkowski Janina (Gniew 1957/9)
  70. ---------- Jerzy x Jurzysta Marianna (Górzno k. Garwolina 1974/6)
  71. ---------- Józef x Krakowski Franciszka wdowa (Grudusk 1891/14)
  72. ---------- Józef x Mucha Anna (Górzno k. Garwolina 1930/49)
  73. ---------- Józef x Torbicki Marta (Gniew 1919/35)
  74. ---------- Józef x Torbicki Marta (Gniew 1919/36)
  75. ---------- Józef x Zuchniak Bronisława (Górzno k. Garwolina 1932/18)
  76. ---------- Józefa x Błażejczyk Łukasz (Górzno k. Garwolina 1810/4)
  77. ---------- Józefa x Lisowski Aleksander (Kraków - św. Florian 1845/30)
  78. ---------- Julia x Kowalski Ignacy (Kraków - Mariacka 1842/13)
  79. ---------- Kazimierz x Kłosik Antonina (Kościelec pow. kaliski 1842/4)
  80. ---------- Krystyna x Buczko Władysław (Gniew 1962/25)
  81. ---------- Kunegunda x Błaszczyk Filip (Lgota Wielka 1866/16)
  82. ---------- Leokadia x Felkner Leon (Barłożno 1938/6)
  83. ---------- Leokadia x Raczek Wojciech (Barłożno 1928/38)
  84. ---------- Leon x Górski Bronisława (Raciąż 1931/29)
  85. ---------- Leon x Kowalkowski Maria (Gniew 1934/15)
  86. ---------- Leopold x Dorachowski Teodora (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1850/13)
  87. ---------- Ludwik x Lis Marianna (Górzno k. Garwolina 1880/30)
  88. ---------- Ludwik x Pink Gertruda (Barłożno 1929/16)
  89. ---------- Ludwika x Staniek Paweł (Buczek 1869/11)
  90. ---------- Łukasz x Smolny Wiktoria (Buczek 1871/24)
  91. ---------- Maciej x Sikora Małgorzata (Raciąż 1997/9)
  92. ---------- Magdalena x Rusak Antoni (Górzno k. Garwolina 1859/25)
  93. ---------- Małgorzata x Knopp Jan (Gniew 1942/72)
  94. ---------- Maria x Banaszak Wacław (Górzno k. Garwolina 1955/4)
  95. ---------- Maria Elżbieta x Kapuściński Henryk (Gniew 1968/31)
  96. ---------- Maria Teresa x Gałczyński Bronisław (Dmenin 1874/5)
  97. ---------- Marianna x Galant Mikołaj (Kościelec pow. kaliski 1864/29)
  98. ---------- Marianna x Gałązka Tomasz (Górzno k. Garwolina 1930/58)
  99. ---------- Marianna x Górecki Jan (Górzno k. Garwolina 1939/11)
  100. ---------- Marianna x Kaczmarczyk Mateusz (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1758/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne