Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Chruściński (wyników 226):

  1. Chrabański Elżbieta Katarzyna x Mazurkiewicz Teofil (Działoszyce 1868/8)
  2. ---------- Marianna x Kapsa Jan (Działoszyce 1860/18)
  3. Chrabczyński Józef x Bogucki Salomea (Kraków - Wszyscy Święci 1813/27)
  4. ---------- Zofia x Roszczek Błażej (Kraków - św. Szczepan 1817/43)
  5. Chrabost N. x Gaas N. (Kraków - Wszyscy Święci 1830/18)
  6. Chrapaczowski Tomasz x Woźniak Apolonia (Dmenin 1746/2)
  7. Chrapan Wiktor x Justa Genowefa (Gniew 1950/35)
  8. Chrapczyński Julia x Orłowski Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1783/12)
  9. Chrapecki Marianna x Kucharski Walenty (Mileszki 1847/3)
  10. Chrapek Antonina x Borciuch Wojciech (Mierzyn 1885/2)
  11. ---------- Franciszek x Gos Tekla (Chlewiska 1838/20)
  12. Chrapicki Dorota x Duk Jan (Mileszki 1855/14)
  13. Chrapkiewicz Franciszek x Silski Stefania (Raciąż 1938/12)
  14. Chrapkowski Danuta x Prondzyński Zenon (Raciąż 1981/12)
  15. ---------- Franciszek x Hinz Klara (Stężyca 1892/25)
  16. ---------- Kazimierz x Wandtke Ewa (Chwaszczyno 1874/13)
  17. ---------- Ksawery x Cieszyński Marta (Stężyca 1898/15)
  18. ---------- Marianna x Nadkaniec Mateusz (Kraków - św. Anna 1825/20)
  19. ---------- Paweł x Kostuch Marianna (Stężyca 1889/11)
  20. ---------- Teresa x Prondzyński Roman (Raciąż 1981/10)
  21. ---------- Wojciech x Petka Anna (Raciąż 1991/10)
  22. Chrapla Franciszek x Kapeć Małgorzata (Kraków - Mariacka 1815/65)
  23. Chrąśacinski Antonia x Kielichowski Franciszek (Gniew 1854/44)
  24. Chratek Agnieszka x Michalak Kazimierz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1852/12)
  25. Chrobak Marianna x Świerczek Wacław (Domosławice, wieś Faliszewice 1922/2)
  26. Chrobczyk Joanna x Czyż Ignacy (Lgota Wielka 1833/16)
  27. Chrobiewski Szymon x Jasinwieski Barbara (Raciążek 1777/9)
  28. Chrobot Jan x Borowy Franciszka (Brok 1832/27)
  29. ---------- Konstancja x Gorzkiewicz Józef (Kościelec pow. kaliski 1864/21)
  30. ---------- Michał x Bugaj Małgorzata (Gnojno 1856/25)
  31. Chromieński Marcjanna x Wysokiński (Mróz) Wincenty (Trzebieszów 1812/123)
  32. Chromiński Józef x Malaroski Waleria (Łomna 1891/20)
  33. Chromowski Antonina x Żerczykowski Józef (Mileszki 1848/13)
  34. Chromy Bolesław Jan x Sampławski Irena (Raciąż 1954/10)
  35. Chronowski Feliks x Sowiński Magdalena (Sandomierz - katedra (NMP) 1810/25)
  36. ---------- N. x Pawlik N. (Kraków - Wszyscy Święci 1830/3)
  37. ---------- Szymon x Chudy Marianna (Kraków - Mariacka 1833/89)
  38. Chropek Jan x Czopkowicz Józefa (Kraków - św. Salwator 1852/5)
  39. Chróścicki Jan x Lipiński Ewa (Pniewnik 1867/14)
  40. ---------- Julianna x Łojewski Jan (Pniewnik 1867/6)
  41. ---------- Marianna x Cymerman Leon (Pniewnik 1875/15)
  42. Chrościcki Tekla x Janowski Ignacy (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/33)
  43. Chrościnski Bolesław x Czajka Anna (Gniew 1921/27)
  44. Chrościński Franciszek x Ciesielski Elżbieta (Barłożno 1880/8)
  45. Chrosciński Katarzyna x Tuchowski Wojciech (Kraków - św. Krzyż 1818/3)
  46. Chrościński Marianna x Nisalczuk Mikołaj (Hrubieszów 1818/49)
  47. Chrostecki Julianna x Sobierajski Tomasz (Kraków - św. Szczepan 1825/3)
  48. ---------- Krystyna x Stolarski Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1811/28)
  49. ---------- Marek x Kaczorowski Marianna (Kraków - św. Krzyż 1835/11)
  50. ---------- Marek x Turek Wiktoria (Kraków - św. Szczepan 1837/9)
  51. ---------- Salomea x Strzeszyński Stanisław (Kraków - św. Szczepan 1829/30)
  52. ---------- Wojciech x Czerwiński Magdalena (Kraków - św. Szczepan 1843/55)
  53. ---------- Wojciech x Korzeniewski Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1833/55)
  54. ---------- Wojciech x Leszczeński Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1840/3)
  55. Chrostek Anastazja x Śmiechura Stefan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1817/19)
  56. ---------- Barbara x Grzeszkiewicz Wojciech (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1856/4)
  57. ---------- Feliks x Pściuk Nepomucena (Turek 1892/69)
  58. ---------- Franciszka x Kośla Kasper (Turek 1893/33)
  59. ---------- Ignacy x Kowalczykowski Franciszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1830/26)
  60. ---------- Jakub x N. Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1808/4)
  61. ---------- Jan x Osuch Kunegunda (Kraków - św. Salwator 1833/162)
  62. ---------- Jan x Owsiarski Anna (Kraków - św. Salwator 1815/78)
  63. ---------- Józefa x Błaszczyk Walenty (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1849/11)
  64. ---------- Józefa x Kowalczyk Wojciech (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1852/9)
  65. ---------- Katarzyna x Grzybczyk Jan (Kraków - św. Szczepan 1839/30)
  66. ---------- Marcin x Papierkowski Barbara (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1826/23)
  67. ---------- Marianna x Gawroński Andrzej (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1826/21)
  68. ---------- Marianna x Misiazk Marek (Kraków - św. Szczepan 1850/33)
  69. ---------- Marianna x Rogalski Jakub (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1851/38)
  70. ---------- Michał x Konopka Zofia (Kraków - św. Salwator 1832/220)
  71. ---------- Michał x Marcinkowski Agnieszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1828/12)
  72. ---------- Mikołaj x Makowski Brygida (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1826/11)
  73. ---------- Walenty x Sztorek Balbina (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1853/25)
  74. ---------- Wawrzyniec x Galos Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1840/11)
  75. Chrostowski Józef x Nowak Franciszka (Jelonki 1865/21)
  76. ---------- Józefa x Ciżdziel Józef (Łoniów 1871/12)
  77. Chróstowski Wiesław x Połom Wiesława (Raciąż 1975/23)
  78. Chroszczewski Marianna x Jezierski Ambroży (Kraków - Mariacka 1843/57)
  79. ---------- Rudolf x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/61)
  80. Chrotek Magdalena x Wiśniewski Antoni (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1822/9)
  81. Chruczicki Marianna x Orłowski Michał (Gniew 1788/24)
  82. Chruścicki Katarzyna x Kwiatkowski Józef (Gnojno 1858/11)
  83. ---------- Marianna x Niedzielski Józef (Gnojno 1848/45)
  84. ---------- Marjanna x Jawor Stanisław (Gorzków 1869/16)
  85. ---------- Teresa x Przyborowski Józef (Górzno k. Garwolina 1810/12)
  86. ---------- Wojciech x Romankiewicz Marianna (Górzno k. Garwolina 1823/1)
  87. Chruściel Agata Magdalena x Kazmierczak Jan Nepomucen (Jeżów 1822/23)
  88. ---------- Dmazy x Buykowski Julianna (Jeżów 1820/23)
  89. ---------- Franciszka x Dawidczak Roch (Buczek 1874/14)
  90. ---------- Jakub x Dębkowski Franciszka (Jeżów 1823/15)
  91. ---------- Julianna x Zaręmba Wawrzyniec (Obiechów 1849/6)
  92. ---------- Karol x Brzeziński Elżbieta (Obiechów 1856/5)
  93. ---------- Karol x Łętkowski Marianna (Obiechów 1862/10)
  94. ---------- Katarzyna x Gabała Antoni (Obiechów 1845/4)
  95. ---------- Kazimierz x N. N. (Kraków - Mariacka 1844/86)
  96. ---------- Marianna x Balcerak Józef (Jeżów 1823/19)
  97. ---------- Marianna x Bień Piotr (Kraków - św. Salwator 1829/92)
  98. ---------- Marianna x Duda Wojciech (Obiechów 1862/6)
  99. ---------- Marianna x Okoński Ludwik (Kraków - Boże Ciało 1832/4)
  100. ---------- Teofila x Teodorczyk Michał (Buczek 1871/5)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne