Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Chojnski (wyników 268):

  1. Choin Jan x Zdziebliński Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1835/14)
  2. Choinacki Andrzej x Dąbrowski Anastazja (Bebelno 1854/9)
  3. ---------- Jan x Kołodzieyczak Agnieszka (Kościelec pow. kaliski 1855/11)
  4. ---------- Michał x Górniak Waleria (Bełdów 1893/16)
  5. ---------- Michał x Łasek Marianna (Skórkowice 1882/2)
  6. ---------- Wojciech x Maciejewski Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1857/11)
  7. Choinka Anna x Korzeb Stanisław (Brok 1836/29)
  8. ---------- Elżbieta x Walczak Jan (Kraków - św. Krzyż 1825/4)
  9. ---------- Maciej x Michl Marianna (Końskowola 1653/22)
  10. ---------- Mateusz x Jarucki Ewa (Brok 1832/17)
  11. Choiński Agnieszka x Wyrzykowski Antoni (Papowo Toruńskie 1816/5)
  12. Choinski Anna x Libiewski Albert (Gniew 1896/28)
  13. ---------- Anna x Przygocki Franciszek (Gniew 1868/20)
  14. Choiński Anna x Żmuda Piotr (Bebelno 1874/1)
  15. Choinski Antonia x Sowienski N. (Gniew 1877/11)
  16. Choiński Florentyna x Czyżowski Franciszek (Bebelno 1871/6)
  17. ---------- Franciszek x Braniecki Anna (Gniew 1947/2)
  18. Choinski Franciszek x Staszewski Anna (Gniew 1876/4)
  19. Choiński Franciszek x Wojacki Otylia Berta (Gniew 1920/43)
  20. Choinski Franciszka x Kruszka Paweł (Gniew 1880/8)
  21. ---------- Franciszka x Wroblewski Andrzej (Gniew 1881/27)
  22. Choiński Jan x Czaykowski Marianna (Klimontów 1825/95)
  23. ---------- Jan x Kozioł Agnieszka (Klimontów 1832/5)
  24. Choinski Jan x Sobiech Antonia (Gniew 1897/23)
  25. ---------- Jan x Sobiech Antonia (Gniew 1897/32)
  26. ---------- Joanna x Niklewski Jan (Gniew 1891/26)
  27. ---------- Józef x Branicki Anna (Gniew 1943/19)
  28. Choiński Józefa x Jonak Wawrzyniec (Bebelno 1873/7)
  29. ---------- Katarzyna x Bartosiewicz Michał (Kraków - św. Mikołaj 1821/12)
  30. ---------- Klara x Kloss Adam (Gniew 1942/6)
  31. ---------- Krzysztof x Kieliszczyk Jadwiga (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/28)
  32. ---------- Marianna x Fabiański Michał (Bebelno 1864/1)
  33. Choinski Marianna x Goga Robert (Gniew 1897/33)
  34. Choiński Marianna x Ozimiński Jakub (Mileszki 1868/5)
  35. Choinski Marianna x Skowronski Jan (Gniew 1894/17)
  36. ---------- Paulina x Schulz Tomasz (Gniew 1878/6)
  37. ---------- Stanisław x Litwiński Barbara (Gniew 1860/4)
  38. ---------- Stanisław x Sowiński Katarzyna (Gniew 1845/9)
  39. ---------- Szczepan x Przepióra Marianna (Bebelno 1858/17)
  40. ---------- Tomasz x Czajka Franciszka (Gniew 1896/24)
  41. ---------- Tomasz x Ogonowski Maria (Gniew 1860/5)
  42. Choiński Wiktoria x Przepióra Andrzej (Bebelno 1859/1)
  43. ---------- Wojciech x Grochowski Katarzyna (Gniew 1842/6)
  44. Chojmacki Apolonia x Podsiedlik Ignacy (Gnojno 1822/13)
  45. Chojmowicz Mendla x Zelmanowicz Mendel (Białobrzegi 1819/7)
  46. Chojna Dominik x Miarka Marcjanna (Kraków - św. Krzyż 1833/8)
  47. ---------- Michał x Maniak Elżbieta (Gnojno 1758/8)
  48. ---------- Salomea x Raj Maciej (Zielonki 1824/27)
  49. Chojnacka N. x Sołtysik N. (Kraków - Wszyscy Święci 1830/32)
  50. Chojnacki Adam x Michalski Gertruda (Gniew 1942/67)
  51. ---------- Agnieszka x Białkowski Sebastian (Kraków - św. Mikołaj 1826/1)
  52. ---------- Agnieszka x Sosnowski Tomasz (Borzykowa 1836/1)
  53. ---------- Agnieszka x Szczodroński Antoni (Wiżajny 1866/8)
  54. ---------- Anastazja x Jabłoński Jan (Bebelno 1870/1)
  55. ---------- Anastazja x Retkiewicz Józefat (Grocholice 1882/7)
  56. ---------- Andrzej x Idziak Katarzyna (Borzykowa 1832/17)
  57. ---------- Andrzej x Tutajczyk Apolonia (Borzykowa 1821/16)
  58. ---------- Anna x Czerwiński Franciszek (Bebelno 1876/6)
  59. ---------- Antonina x Imierowicz Leon (Kazimierz Biskupi 1898/34)
  60. ---------- Antonina x Janowski Franciszek (Kraków - Boże Ciało 1843/5)
  61. ---------- Antonina x Podsiedlik Jakub (Gnojno 1831/30)
  62. ---------- Baltazar x Bąk Marianna (Gnojno 1756/14)
  63. ---------- Barbara x Gawron Józef (Bebelno 1862/10)
  64. ---------- Barbara x Grzesnowski Józef (Papowo Toruńskie 1859/11)
  65. ---------- Bartłomiej x Michalski Jadwiga (Papowo Toruńskie 1842/9)
  66. ---------- Bogusław x Brandt Jadwiga (Gniew 1948/3)
  67. ---------- Cecylia x Michalski Karol (Grocholice 1882/24)
  68. ---------- Franciszek x Białczyński Anastazja (Kościelec pow. kaliski 1844/9)
  69. ---------- Franciszek x Konopczyński Zuzanna (Borzykowa 1860/33)
  70. ---------- Franciszek x Kowalski Marianna (Kraków - św. Anna 1818/18)
  71. ---------- Franciszek x Kucharczyk Agnieszka (Borzykowa 1825/14)
  72. ---------- Franciszek x Wąsik Marianna (Barłożno 1927/2)
  73. ---------- Franciszka x Anusiewski Józef (Papowo Toruńskie 1872/32)
  74. ---------- Franciszka x Kieczyński Józef (Papowo Toruńskie 1871/11)
  75. ---------- Franciszka x Nocuń Błażej (Bebelno 1787/3)
  76. ---------- Grzegorz x Bartkowicz Magdalena (Borzykowa 1822/6)
  77. ---------- Honorata x Laniecki Jan (Gniew 1946/20)
  78. ---------- Ignacy x Kurek Marianna (Łomna 1881/10)
  79. ---------- Jadwiga x Krotowicz Paweł (Ludzisko 1820/0)
  80. ---------- Jadwiga x Krzywonos Franciszek (Gnojno 1749/14)
  81. ---------- Jadwiga x Wendowski Piotr (Kraków - Boże Ciało 1837/9)
  82. ---------- Jadwiga x Zaporowski Jan (Papowo Toruńskie 1861/7)
  83. ---------- Jakub x Lamęcki Marianna (Borzykowa 1863/1)
  84. ---------- Jan x Drzewiecki Zofia (Kraków - św. Szczepan 1824/39)
  85. ---------- Jan x Dzieniarz Franciszka (Borzykowa 1853/23)
  86. ---------- Jan x Gmochowski Ludwika (Łomna 1883/8)
  87. ---------- Jan x Grzonka Pelagia (Barłożno 1928/2)
  88. ---------- Jan x Kosin Rozalia (Bebelno 1789/5)
  89. ---------- Jan x Nosarzewski Ewa (Łomna 1885/2)
  90. ---------- Jan x Nowak Tekla (Kraków - św. Szczepan 1842/10)
  91. ---------- Jan x Ziółkoski Marianna (Łomna 1888/36)
  92. ---------- Józef x Koz Agnieszka (Kraków - Mariacka 1833/6)
  93. ---------- Józef x Majorkiewicz Joanna (Kraków - św. Florian 1843/36)
  94. ---------- Józef x Martak Katarzyna (Łomna 1891/15)
  95. ---------- Józef x Rajski Cecylia (Kraków - św. Florian 1833/26)
  96. ---------- Józef x Rętwiński Franciszka (Płock 1863/26)
  97. ---------- Józef x Sypniewski Magdalena (Ludzisko 1830/0)
  98. ---------- Józef x Woś Katarzyna (Opole Lubelskie 1858/2)
  99. ---------- Józefa x Jaśkiewicz Wawrzyniec (Grocholice 1883/44)
  100. ---------- Józefa x Tomaszewski Józef (Łomna 1882/34)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne