Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Chmurzyński (wyników 40):

  1. Chmara Benedykt x Szypryt Barbara (Raciąż 1977/10)
  2. ---------- Franciszek x Landowski Cecylia (Raciąż 1896/17)
  3. ---------- Helena Maria x Skierkowski Henryk (Raciąż 1954/14)
  4. ---------- Jadwiga x Michniewski Władysław (Działoszyce 1886/29)
  5. ---------- Józef x Zbilski Zofia (Raciąż 1945/13)
  6. ---------- Klara x Łęgowski Antoni (Raciąż 1920/26)
  7. ---------- Piotr x Foremski Jadwiga (Raciąż 1945/14)
  8. ---------- Teofil x Langowski Marianna (Raciąż 1897/19)
  9. ---------- Władysław x Michalski Józefa (Raciąż 1923/9)
  10. Chmarzyński Andrzej x Żmudzka Elżbieta (Hrubieszów 1858/26)
  11. Chmura Andrzej x Cierpiel Marianna (Klimontów 1822/23)
  12. ---------- Anna x Baran Józef (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1856/3)
  13. ---------- Benedykt x N. N. (Kraków - Mariacka 1844/30)
  14. ---------- Benedykt x N. N. (Kraków - Mariacka 1851/45)
  15. ---------- Feliks x Pawlikowski Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1833/39)
  16. ---------- Gertruda x Ziarko Michał (Książnice Wielkie 1863/7)
  17. ---------- Ignacy x Brych Agnieszka (Dzierzgów 1832/41)
  18. ---------- Julianna x Rosud Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1819/24)
  19. ---------- Katarzyna x Frajs Jakub (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1805/1)
  20. ---------- Marianna x Czyżewski Józef (Bebelno 1882/3)
  21. ---------- Michał x Ptasnik Marianna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1888/3)
  22. ---------- Piotr x Gogulski Barbara (Skała 1856/10)
  23. ---------- Piotr x Mroczyński Aniela (Płock 1886/57)
  24. ---------- Piotr x Pabiś Małgorzata (Skała 1860/1)
  25. ---------- Rozalia x Samonek Jędrzej (Opole Lubelskie 1859/90)
  26. ---------- Rozalia x Stypuła Walenty (Kraków - św. Szczepan 1844/35)
  27. ---------- Salomea x Miecik Józef (Kraków - św. Szczepan 1850/3)
  28. ---------- Stanisław x Korbak Elżbieta (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1804/1)
  29. ---------- Szczepan x Błaszczak Rozalia (Kraków - Mariacka 1834/32)
  30. ---------- Tekla x Zalas Jan (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1848/2)
  31. ---------- Wiktoria x Wójcikowski Jan (Połaniec 1866/18)
  32. Chmurowicz Ignacy x Młyński Wiktoria (Kraków - Wszyscy Święci 1834/5)
  33. Chmurska Anna x Pawlak Michał (Połaniec 1868/49)
  34. Chmurzyński Apolonia x Róg Marceli (Dzierzgów 1830/12)
  35. ---------- Józef x Znaj Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1832/36)
  36. ---------- Józefa x Stęplowski Wacław (Dzierzgów 1824/7)
  37. ---------- Marianna x Kronos Karol (Kraków - Wszyscy Święci 1832/10)
  38. ---------- Rozalia x Zaczyński Tomasz (Kraków - Boże Ciało 1849/5)
  39. ---------- Tomasz x Marchewka Kunegunda (Kraków - św. Mikołaj 1834/13)
  40. ---------- Witold x Pruski Renata (Raciąż 1976/9)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne