Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Chatys (wyników 78):

  1. Chadała Anna x Guła Wojciech (Bebelno 1862/15)
  2. Chadass Fruchta x Sarpak Abuś (Klimontów 1824/158)
  3. Chaderski Ignacy x Maszczyński Julianna (Bebelno 1832/5)
  4. Chadra Kasper x Wojcik Marianna (Irządze 1811/20)
  5. ---------- Rozalia x Żelezik Benedykt (Obiechów 1846/3)
  6. Chadrysiak Stefania x Osowski Franciszek (Barłożno 1934/37)
  7. Chadyński Stanisława Honorata x Arciszewski Wincenty Szczepan (Turek 1892/43)
  8. Chajdała Tomasz x Gromek Helena (Zielonki 1818/6)
  9. Chajdas Adam x Ciesielski Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1925/1)
  10. ---------- Aleksander x Lis Julianna (Obiechów 1859/9)
  11. ---------- Julianna x Wojarski Jan (Borzykowa 1835/1)
  12. ---------- Mikołaj x Dworak Anna (Obiechów 1856/1)
  13. Chajdyśkiewicz Jadwiga x Nowakowski Błażej (Kraków - Mariacka 1832/95)
  14. Chalaba Agata x Jaworski Kazimierz (Borzykowa 1851/29)
  15. ---------- Barbara x Borkowski Grzegorz (Dzierzgów 1822/2)
  16. Chałaba Marianna x Keruzel Tomasz (Chabielice 1874/5)
  17. Chalaba Michał x Wiatr Teofila (Borzykowa 1847/4)
  18. Chałaciński Wiktoria x Kordas Franciszek (Obiechów 1861/1)
  19. Chałaczkiewicz Franciszek x Jasiński Marianna (Dzierzgów 1823/16)
  20. Chałada Józef x Małecki Katarzyna (Bebelno 1898/4)
  21. Chałak Marianna x Gorczyński Antoni (Raciąż 1934/1)
  22. Chałański Helena x Budziarek Szymon (Nieborów 1841/17)
  23. Chałap Marianna x Rozmaity Szymon (Gniew 1824/39)
  24. Chałapski Franciszek x Januszewski Justyna (Gniew 1802/4)
  25. Chałasiński Julianna x Kuciński Paweł (Budziszewice 1868/10)
  26. Chałastra Józef x Zalińska Marianna (Połaniec 1872/20)
  27. Chalbiński Augustyn x Janutek Rozalia (Kraków - św. Szczepan 1838/17)
  28. Chalbińśki Jadwiga x Słuczyński Mateusz (Kraków - św. Szczepan 1850/55)
  29. Chalbiński Konstancja x Gabaja Mikołaj (Kraków - św. Szczepan 1835/7)
  30. ---------- Magdalena x Kremer Stanisław (Kraków - św. Szczepan 1836/48)
  31. ---------- Tekla x Gabaja Michał (Kraków - św. Szczepan 1824/24)
  32. Chałdycki Franciszek x Rakowiecki Marianna (Jelonki 1865/15)
  33. Chałdyk Apolonia x Flak Tomasz (Obiechów 1838/6)
  34. ---------- Ewa x Flak Wojciech (Obiechów 1844/6)
  35. ---------- Ignacy x Gębka Jadwiga (Obiechów 1857/7)
  36. Chalecki Marianna x Taraszkiewicz Antoni (Łabunowo 1822/2)
  37. Chalik Andrzej x Nowak Wiktoria (Kraków - św. Szczepan 1839/11)
  38. ---------- Maciej x Dyrda Jadwiga (Kraków - św. Szczepan 1826/41)
  39. ---------- Maciej x Nowak Zuzanna (Kraków - św. Szczepan 1810/37)
  40. ---------- Wincenty x Zioło Bronisława (Kraków - św. Salwator 1814/86)
  41. Chaliński Antoni x Szymański Barbara (Barłożno 1777/6)
  42. Chaliszczak Barbara x Strzelczyk Tomasz (Dmenin 1746/3)
  43. Chałon Ewa x Milik Bartłomiej (Obiechów 1856/3)
  44. Chałoń Helena x Ozdoba Wincenty (Kazimierza Wielka 1882/17)
  45. Chałoński Antoni x Wójcikowska Eleonora (Połaniec 1873/14)
  46. Chałonski Feliks x Łukaszek Katarzyna (Połaniec 1880/4)
  47. Chałoński Marcin x Marczewska Marianna (Połaniec 1875/30)
  48. Chałubek Franciszka x Ostrowski Michał (Dzierzgów 1830/13)
  49. ---------- Jacek x Róg Joanna (Dzierzgów 1826/16)
  50. ---------- Jakub x Wilk Marianna (Skórkowice 1880/33)
  51. ---------- Stefan x Frej Róża (Dzierzgów 1827/32)
  52. Chałubka Kunegunda x Ostrowski Antoni (Dzierzgów 1833/25)
  53. Chałuda Agnieszka x Bijak Michał (Działoszyce 1876/21)
  54. ---------- Antoni x Kozik Marianna (Działoszyce 1888/6)
  55. ---------- Franciszka x Mec Piotr (Działoszyce 1887/1)
  56. ---------- Franciszka x Paciuch Wojciech (Działoszyce 1880/26)
  57. ---------- Jan x Łudkowski Jadwiga (Działoszyce 1881/25)
  58. ---------- Kazimierz x Leń Katarzyna (Działoszyce 1887/22)
  59. ---------- Łukasz x Suchecki Marcjanna (Działoszyce 1889/31)
  60. ---------- Maciej x Piorun Marianna (Działoszyce 1877/4)
  61. ---------- Magdalena x Chudy Franciszek (Działoszyce 1882/16)
  62. ---------- Piotr x Kotarba Helena (Działoszyce 1883/8)
  63. ---------- Wawrzyniec x Niebylski Helena (Działoszyce 1883/14)
  64. Chałupa Wilhelm x Maniecki Tekla (Kazimierz Biskupi 1836/6)
  65. Chałupka Małgorzata x Czuba Szymon (Dmenin 1781/2)
  66. ---------- Małgorzata x Pasternak Stanisław (Gnojno 1822/29)
  67. ---------- Marcin x Noga Józefa (Działoszyce 1878/13)
  68. Chalutyn Jan x Malinowski Scholastyka (Bełżyce 1834/16)
  69. Chałyński Julianna x Gałązka Krzysztof (Górzno k. Garwolina 1863/5)
  70. ---------- Julianna x Popkiewicz Michał (Górzno k. Garwolina 1859/15)
  71. ---------- Stanisława x Banaszak Wacław (Górzno k. Garwolina 1944/11)
  72. Chanulaczyk Wincenty x Janik Ewa (Dmenin 1785/1)
  73. Chanulak Marianna x Skalik Mikołaj (Dmenin 1898/6)
  74. Chanuleński Marianna x Gzegorzewski Stanisław (Kraków - Mariacka 1817/13)
  75. Chata Tekla x Marzec Stanisław (Działoszyce 1873/22)
  76. Chatys Anna x Jagodziński Willy (Gniew 1936/19)
  77. ---------- Maria x Wasielewski Edmund (Gniew 1941/27)
  78. Chayden Teresa x Klint Krzysztof (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/15)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne